Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

sa rozne sieci

jak ma router z modemem np do neostrady itp. to musi konfigurowac

wiec wszsytko zalezne od tego co tam ma, ale najpierw niech sie skupi nad podlaczeniem kompa a pozniej zajmie sie konsola, jak komp pojdzie to konsola juz tez...

Maja, na zdrapce jest.

rozne te zdrapki sa

ja mam takie ktore nie maja daty waznosci czyli bez ograniczen...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
Tez umiem tego uzywac, ale tam jest (pipi) napisane.

Wiesz, zawsze wydawało mi się, że forum jest od wymiany doświadczeń, pomagania sobie.

Skąd miałem wiedzieć, że potrafisz z tego korzystać?

Trafiają się osoby które nie potrafią nawet z googla więc daj sobie na luz.

Na przyszłość precyzuj pytania i napisz gdzie już szukałeś. Nie będzie nieporozumień, żyłek i tym podobnych.

Zresztą taką postawą i komentami nie zachęcasz ludzi do niesienia ci pomocy.

No ale ja w to wbijam, szukaj sobie sam.

 

Tip:

wpisz w google tytuł gry + faq

:P

 

 

Odnośnik do komentarza
Mam do was dwa pytania. Ile czasu ładujecie swoje akumulatorki do pada ? I jeszcze kolejna sprawa co do karty gracza. Czemu jedni mają srebrną a niektórzy żółtą kartę ? Od czego to zależy ?

jasiopatryk%20pl.png

max.png

na stacjonarnej z godzine, a na kablowej nie wiem bo nie zwracam na to uwagi, ale kolo 2h

 

zolte oznacza ze ktos ma konto gold na live, a srebrne ze silver... taaa daaa

Odnośnik do komentarza

To pytanie zadaje w tym dziale, nie wiem czy nie odpowiedniej byłoy napisac w temacie z wyborem gry, jeżeli się pomyliłem to przepraszam.

 

1. Planuję kupić GTA IV, widziałem grę u znajomego i gdy ciął szybszą furą przez miasto tekstury jakby nie nadążały się ładować. Kumpel ma przerobionego Xboxa Arcade grał na kopii, twierdzi, że na oryginale coś takiego się nie dzieje. Po tym, jak to zobaczyłem to zacząłem się poważnie zastanawiać (taki bug był dość irytujący) nad zakupem gry. Powiedzcie mi, czy to prawda, że w oryginale nie ma takich "dziwnych rzeczy"?

Odnośnik do komentarza

To muszę przyznać, że pierwszy raz słyszę, żeby oryginał wpływał na jakość gry, nie znam się ale pewnie tu chodzi cośz prędkością odczytywania, tylko dlaczego oryginał miałoby czytać lepiej? Słyszałem również, że z jesiennym updatem dojdzie możliwość zgrywania gier na dysk (szkoda, że od razu o tym nie pomyśleli) co pewnie znacznie wplynie na predkość wczytywania gier.

 

Mialem jeszcze jedno pytanie, które wcześniej wypadło mi z głowy. Mam Obliviona (pierwsza moja gra zakupina na Xboxa) i ów gra zdarza mi się czasami zwiesić, na razie grałem 20h i dwa razy mi się zawiesiła. Ponoć jest to dosyć powszechny problem tyułu jak wynika np. stąd: http://forum.teamxbox.com/showthread.php?t=447717&page=1 . Moje pytanie - czy ktoś z Was doświadczył tego problemu? Posiadam używaną grę, może to wina rysek, choć nie sądzę. Mam jeszcze Bioshocka i od dwóch dni Cywilizację. W Bioshocka grałem również sporo czasu, zdążyłem go nawet uończyć i konsola nie sprawiała przy nim kłopotów, teraz gram cały czas w Civ i również nie mam problemów.

Odnośnik do komentarza
To pytanie zadaje w tym dziale, nie wiem czy nie odpowiedniej byłoy napisac w temacie z wyborem gry, jeżeli się pomyliłem to przepraszam.

 

1. Planuję kupić GTA IV, widziałem grę u znajomego i gdy ciął szybszą furą przez miasto tekstury jakby nie nadążały się ładować. Kumpel ma przerobionego Xboxa Arcade grał na kopii, twierdzi, że na oryginale coś takiego się nie dzieje. Po tym, jak to zobaczyłem to zacząłem się poważnie zastanawiać (taki bug był dość irytujący) nad zakupem gry. Powiedzcie mi, czy to prawda, że w oryginale nie ma takich "dziwnych rzeczy"?

 

Gram na oryginale i umnie tez pojawia sie ten problem. Mysle, ze jego przyczyna jest brak dysku - mam kloca w wersji Core :/

Odnośnik do komentarza

Panowie. Przedwczoraj kupiłem XBOXA 360 w Anglii i dzisiaj delektowałem się tym cudeńkiem. Chciałem odpalić oryginalne GTA IV i szło pięknie gdzieś do połowy intra. Wyskoczył komunikat,że płyta jest brudna i trzeba ją czyścic i resetować konsolę. Robiłem to kilka razy i lipa. Porady jakieś ? Dzięki z góry.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...