Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Do grania ma służyc, a do czego innego, szczególne do rpg'ów, dzieki za odpowiedzi.

Do grania sluzy rowniez Arcade i ostatnie zestawy Core...

 

Na dzien dzisiejszy to mozna wziasc PREMIUMa zas po jesiennym updejcie pasowalo by juz lepiej brac Elite ze wzgl na 120gb ktory w koncu do czegos sie przyda. Mam na mysli instalacje gier ktora zapowiedzial MS. Na 20gb przy plycie dvd9 ktora ma pojemnosc ponad 8gb a z tych 20gb mamy dostepne jedynie 13 (trzeba odjac DLC, osty, dema, savy, gry arcade i sie zrobi mniej miejsca) i wychodzi ze zmiescie sie 1 gra.

Odnośnik do komentarza
Do grania ma służyc, a do czego innego, szczególne do rpg'ów, dzieki za odpowiedzi.

Do grania sluzy rowniez Arcade i ostatnie zestawy Core...

 

Na dzien dzisiejszy to mozna wziasc PREMIUMa zas po jesiennym updejcie pasowalo by juz lepiej brac Elite ze wzgl na 120gb ktory w koncu do czegos sie przyda. Mam na mysli instalacje gier ktora zapowiedzial MS. Na 20gb przy plycie dvd9 ktora ma pojemnosc ponad 8gb a z tych 20gb mamy dostepne jedynie 13 (trzeba odjac DLC, osty, dema, savy, gry arcade i sie zrobi mniej miejsca) i wychodzi ze zmiescie sie 1 gra.

Ja tam się jeszcze nie znam, ale wydaje mi się, że Elite jest za drogi (chyba że komuś zależy na unikatowości). Bo te wszystkie kable, itd w większości są nie potrzebne. (Po co komu component HD i HDMI-wystarczy jeden HDMI, RJ 45 każdy przeważnie ma) A sam oryginalny dysk 120GB Kosztuje około 300-350 zł.

Więc gdybyś kupił Xa Arcade-750zł, +dysk 120 GB-350zł, +Kabel Hdmi-50zł, + RJ45 -5zł= 1155zł, wyjdzie taniej, o ponad 100zł (już dobra gra), ale za to w białym- zwykłym kolorze. Wybór należy do ciebie! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Do grania ma służyc, a do czego innego, szczególne do rpg'ów, dzieki za odpowiedzi.

Do grania sluzy rowniez Arcade i ostatnie zestawy Core...

 

Na dzien dzisiejszy to mozna wziasc PREMIUMa zas po jesiennym updejcie pasowalo by juz lepiej brac Elite ze wzgl na 120gb ktory w koncu do czegos sie przyda. Mam na mysli instalacje gier ktora zapowiedzial MS. Na 20gb przy plycie dvd9 ktora ma pojemnosc ponad 8gb a z tych 20gb mamy dostepne jedynie 13 (trzeba odjac DLC, osty, dema, savy, gry arcade i sie zrobi mniej miejsca) i wychodzi ze zmiescie sie 1 gra.

Ja tam się jeszcze nie znam, ale wydaje mi się, że Elite jest za drogi (chyba że komuś zależy na unikatowości). Bo te wszystkie kable, itd w większości są nie potrzebne. (Po co komu component HD i HDMI-wystarczy jeden HDMI, RJ 45 każdy przeważnie ma) A sam oryginalny dysk 120GB Kosztuje około 300-350 zł.

Więc gdybyś kupił Xa Arcade-750zł, +dysk 120 GB-350zł, +Kabel Hdmi-50zł, + RJ45 -5zł= 1155zł, wyjdzie taniej, o ponad 100zł (już dobra gra), ale za to w białym- zwykłym kolorze. Wybór należy do ciebie! Pozdrawiam

 

te Twoje rachunki sa do kitu, bo to ze czegos ktos nei uzyje to nie znaczy ze to nie jest nic warte

Elite to koszt juz od 1199zl i jak sie chce to co ma elite to nie ma tanszego sposobu by to uzyskac

 

a to co otrzymujesz, to wlasnei unikatowa wersje czarna ktorej nie masz jak uzyskac, chyba ze sie chce biala to wtedy mozna kombinowac z arcade czy premium

ale sam zestaw tego co ma elite jest wart swojej ceny a nawet jak cos komus nei potrzebne to moze sprzedac i elite wyjdzie jeszcze taniej

 

patrzac na Twoje rachunki to nie uwzgledniles tego ze w zestawie z Elite jest HDMI ale to nie jest typowy HDMI to jest zestaw 2 kabli, HDMI + przejsciowka optyczna do dzwieku 5.1, a to kosztuje juz jakies 150zl, mzona to zrobic taniej ale to i tak wyjdzie jakies 70zl, masz headseta w kolorze czarnym, pada jest czarny a one sa drozsze od bialych

ogolnie jak ktos chce miec wersje czarna bo mu taka pasuje to nie ma nad czym sie zastanawiac, tylko brac elite...

wersje packow sa tak zrobione aby nie oplacalne bylo robienie packow drozszych na podstawie tanszych, czyli z arcade w tej chwili nie zrobisz premiuma czy elite za mniejsze kwoty niz docelowo kupno gotowego packa (a jak sie uda to po wielkich kombinacjach i cena bedzie zblizona)...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Ja odłączam. W sumie ciągle podłączony prąd pobiera (dioda się świeci). A jedna dioda w zasilaczu, druga w modemie przy kompie, trzecia dioda czuwania w TV, lodoweczka, plus zegarek w kuchence... i tak w sumie prąd w nocy leci na nic. Gdzieś ktoś kiedys obliczał (nie tu na forum) ile marnuje się prądu w trakcie doby tylko na diody czuwania. Ja oszczędzam i wyłączam :)

Odnośnik do komentarza

Jak tak chcecie oszczędzać to sobie lodówki na noc wyłączajcie o,0

Przecież nic wam nie będzie w czasie czuwania nie ciągnęło po kilka WATÓW! Pare Watów wszystko Wam będzie ciągnęło. Teraz polecam do łapki wziąć fakturę za prąd, podejść do komputera, uruchom aplikacje calc i obliczyć. Potem się jeszcze raz zastanowić.

Fakt, mi monitor daje w pokoju po oczach, ale bez jaj, niech sobie tam ciągnie ten 1W...

Student.agh? No - ciekawe źródło... Moim zdaniem (pewnie nietylko moim) gra niewarta świeczki.

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...