Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiemy na jakiej zasadzie jest zgrywanie na dysk gier wieloplytowych, mozliwe ze dane ktore sie powielaja sa nadpisywane a sam zrzut jest do jednego pliku-katalogu i dane sie nie dubluja

inne pytanie na ktore nie znamy odpowiedzi to gdy sa odczytywane dane z kolejnego DVD to czy konsola upomnie sie zeby fizycznie tez wlozyc ten kolejny DVD czy juz nie i wystarczy jedynie ta pierwsza plyta

 

wiele jest pytan bez konkretnych odpowiedzi wiec martwic sie na zas nie ma co i chyba nie my powinnismy sie tym martwic tylko MS i zapewne da sobie rade zeby to wszsytko logicznie rozwiazac...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
nie wiemy na jakiej zasadzie jest zgrywanie na dysk gier wieloplytowych, mozliwe ze dane ktore sie powielaja sa nadpisywane a sam zrzut jest do jednego pliku-katalogu i dane sie nie dubluja

Zrzucany jest obraz całej płyty. Konsola nie jest przecież sama w stanie operować na danych gry.

 

Ale nie do tego piłem, piłem do "3 płyty to jest ponad 25GB danych" - z tych 25GB spora część będzie powielona, więc 3-płytowa gra zrzucona na dysk zawrze w 25GB z 15GB unikalnych danych.

Odnośnik do komentarza

Witam . Powoli przymierzam się do kupna nextgena i na dziś będzie to xbox360 . Mam kilka pytań :

 

Jako że zbieram filmy na dvd interesuje mnie kwestia upscalingu w 360 . Jest czy nie ma i jak wygląda oglądanie filmów na dvd na tej konsoli ( o ile się nie mylę w pierwszym iksie coś trzeba było dokupić ) .

 

Dotychczas grałem tylko na playstation jedynce i dwójce . Jak wygląda granie w PESa lub Fifę na padzie od xbox360 . Słyszałem że gorzej ale konkretnie dlaczego ?

 

Nie interesuje mnie ściąganie jakichś dem , trzymanie muzyki , filmów na dysku bo od tego jest laptop a konsolę kupuję głównie dla gier wyścigowych i piłki nożnej . Oczywiście w najlepsze przygodówki też zagram . Czy potrzebny mi dysk ?

 

Ile kosztuje rok gry w necie ? Droga zabawka czy gra warta świeczki . Co wyróżnia płatną usługę microsoftu na tle darmowej gry u konkurencji ?

Edytowane przez malin1976
Odnośnik do komentarza
nie wiemy na jakiej zasadzie jest zgrywanie na dysk gier wieloplytowych, mozliwe ze dane ktore sie powielaja sa nadpisywane a sam zrzut jest do jednego pliku-katalogu i dane sie nie dubluja

Ale nie do tego piłem, piłem do "3 płyty to jest ponad 25GB danych" - z tych 25GB spora część będzie powielona, więc 3-płytowa gra zrzucona na dysk zawrze w 25GB z 15GB unikalnych danych.

Hęu? Już to napisał...

 

Malin, Xbox Live kosztuje około 8 zł miesięcznie kupując u papyflo na al***ro abonament roczny. Kupując w oficjalnym sklepie to już prawie 14 zł. (Na szczęście ja mojego Live'a nie kupowałem... :E)

 

Dlaczego gorzej się gra? Świetnie się gra - pad jest po prostu doskonały.

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

@UMalin

1. Nie wiem jak wygląda oglądanie DVDa, konkretnie scalowanie, tym bardziej jak masz LCD. Chyba nie za ciekawy widok.

btw, Można streamować filmy, muzykę i obrazy z PC/Laptopa przez zwykły RJ45. Jeśli mamy vistę to chodzi Windows Media Center w X360. To mi się podoba :)

Więc na pierwsze pytanie nie umiem odpowiedzieć.

P.S. co trzeba było dokupywać na pierwszym Xie?

 

2. Hmm, gorzej w PESa, może dlatego że w PSX/2/3/P jest lepszy krzyżak? Pozatym niektórzy grają na analogu...

Więc moim zdaniem gra się ok, źle to grało się na starym Xie. Bo tam nie było 'Bloczków' (RB LB).

 

3. Wystarczy Karta Pamięci- Xbox 360 Arcade, ale od jesieni można będzie zrzucać gry na dysk więc rozważ kupno PRO60gb/Elite120gb (Będzie to wyglądalo tak samo jak na PC- zgrywa się prawie cała/cała gra ale musisz ją mieć włożoną w napędzie- weryfikacja)

 

4. Xbox Live Gold 12miesięcy kosztuje ~100zł. Moim zdaniem naprawdę warto. To nie jest tylko granie, takie jak na PC, bo nie wiem jak jest/będzie na PS3.

Edytowane przez Jordan23Carolina
Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker

1. dobrej jakosci filmy wygladaja swietnie (przynajmniej na mojej 42 calowej plazmie), masz 480p :) do pierwszego xa trzeba bylo dokupic pilota

2. jak grasz na analogu bedzie ci sie gralo fajnie, jak na krzyzaku to troche gorzej i to w zasadzie wszystko

3. mimo wszystko kup z dyskiem: dodatki, gry arcade a juz niedlugo zrzucanie gier na dysk - przyda sie

4. 100 za rok, a czy warto? hm, ja nie gram online prawie wcale wiec nie kupilem ale jak lubisz pograc to warto... a co wyroznia? heh, temat-rzeka, generalnie jest o wiele lepiej niz na PSN

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam sie czy warto majac Ps3 dokupic jeszcze X0 ? Teraz na rynku pojawila sie wersja 60GB z wyjsciem HDMI , ale widze tez ze z wejsciem HDMI sa teraz wszystkie wersje zaczynajac od Arcade az po Elite ( chociaz w Elite zawsze bylo ) .

Najbardziej mnie interesuja 2 rzeczy . Jaki halas generuje ta nowa weraja X'a i jaki jest najlepszy sposob na baterie w padzie , bo trzeba przyznac ze to jest najglupsza rzecz jaka wymyslili.

Odnośnik do komentarza

Chodzilo mi o to czy lepiej kupowac baterie nowe czy lepiej zaopatrzyc sie w ładowarke do baterii . Jakiego sposobu uzywacie i ktory sie lepiej sprawdza ;o

A co w tym glupiego ? Tzn nie ma innej mozliwosci niz baterie w urzadzeniu bezprzewodowym , ale spojrz na Sony , w ktorym nie trzeba wymieniac ani baterii ani dokupywac ładowarki do baterii ;\

Odnośnik do komentarza
Tzn nie ma innej mozliwosci niz baterie w urzadzeniu bezprzewodowym , ale spojrz na Sony , w ktorym nie trzeba wymieniac ani baterii ani dokupywac ładowarki do baterii ;\

Oczywiście Sony jest najcudowniejsze :good:

Najpierw się trochę doucz i dowiedz więcej a później wygaduj takie bzdury - do x'a są pady przewodowe (też nie musisz "wymieniać ani baterii ani dokupywać ładowarki") a także akumulatorki (Play & Charge). A co do baterii, czy ładowarki - sam sobie odpowiedz co ci się będzie opłacało.

A najlepiej pozostań przy Sony.

Odnośnik do komentarza
Chodzilo mi o to czy lepiej kupowac baterie nowe czy lepiej zaopatrzyc sie w ładowarke do baterii . Jakiego sposobu uzywacie i ktory sie lepiej sprawdza ;o

A co w tym glupiego ? Tzn nie ma innej mozliwosci niz baterie w urzadzeniu bezprzewodowym , ale spojrz na Sony , w ktorym nie trzeba wymieniac ani baterii ani dokupywac ładowarki do baterii ;\

Zobacz cenę Pada DS3 do PS3, a zobacz do 360.

Ale zbaczam z tematu, najlepiej kupić akumulatorki, np takie jak do aparatu...

Lub Charge&Play

Edytowane przez Jordan23Carolina
Odnośnik do komentarza

Uwaga! Fanboye posiadający jedną konsolę już atakują. Pamiętaj Redmitsu, nie masz prawa krytykować rozwiązań Microsoftu, bo one są święte!

 

A tak na serio, żałośni jesteście ludzie. Chłop się pytał o poradę, nadmienił przy okazji fakt, że Sony faktycznie lepiej to zrobiło (ale fanbojowskie klapki na oczach nie pozwolą nigdy na przyznanie, że konkurencja zrobiła coś lepiej), a już lecą jak zwykle kretyńskie teksty pod tytułem "A najlepiej pozostań przy Sony.". Żenada po prostu.

 

Jeżeli chodzi o mnie, to ja tam nie kupiłem ładowarki. Baterie i tak trzymają mi zwykle około 2 tygodni (wyłączam wibracje zawsze), więc to szkoda kasy, a pack 4 baterii kosztuje 1 Euro. Zamiast bawić się w ładowanie, wolę za grosze kupić sobie stosik baterii i wymieniać jak się skończą ;). Nie wiem dokładnie ile u was kosztują, ale pewnie też w tych granicach. Z mojej strony, polecam kupowanie baterii. :)

Odnośnik do komentarza

No pewnie tak. Jak znam życie, to 1mb Neo ;)

Nie wiem gdzie dać to pytanie, ale... byłem u kumpla, namówiłem go na wpisanie kodu na golda dołączonego do GTA. Włączyliśmy multi, daliśmy TDM. Rozjechaliśmy pierwszego lepszego typa i wyskoczył nam aczik. Się trochę zdziwiliśmy, ale zapomnieliśmy sprawdzić jaki to. Pamiętam, że kończył się na 'Lie' i dawał 10GS. Jak się ten aczik nazywał i jakie miał wytyczne, nurtuje mnie to trochę...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...