Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 360 podpieta componentem pod Sharpa Lc 32x20e, rozdzielczosc ustawiona 1080i. I jest problem. Na wyskosci calego ekranu sa linie, ktore ukladaja sie wzdluz jego matrycy. Najbardziej widac to z bliska i na jednolitym tle (np Dashboard, czy ciemne lokacje w GoWie). Wlaczenie cyfrowej redukcji szumow pomaga, ale obraz jest wtedy dziwny, na 720p te "zaklucenia" sa mniejsze. Dziwi mnie to, bo znajomy ma gorszego Sharpa i u niego tego nie ma (tak twierdzi). W czym moze byc problem?

Czemu nie włączysz 1080p?

Odnośnik do komentarza

Kasa poszla na gry, wiec hdmi nie kupie narazie. ALe te zaklocenie mnie interesuja, bo to jest widoczne przy 1080i z bliska, przy 720p prawie wogole. Ciekawi mnie czy to norma cz ynie. Znikaja po wlaczeniu redukcji szumow. No i dlaczego komponent nie chce wyswietlic 1080p.

Odnośnik do komentarza

Wszystko ustawione. ALe nie sadze by byl problem z tv, reszta smiga...

 

Dobra te migajace linie, ktore widac na jednolitym tle jak sie uwaznie przypatrzy na 1080i to pewnie przeplot. Na 720p wszystko jest wporzadku. A 1080p rozwala pewnie dlatego ze obraz jest puszczony po komponencie a nie po HDMI.

 

Chociaz sam nie wiem na 480p mam takie pasy jak przy zakloceniach telewizji. Damn co to moze byc? Czyzby kable pobudzaly sie nawzajem?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Wie ktoś co oznaczają 4 migające diody na padzie? Chciałem podłączyć drugiego pada do konsoli (nowy) - ale ciągle migają te diody i nic się nie da tym padem zrobić...:(

Jeżeli dalej nie podłączyłeś ( :o ) to wystarczy wcisnąć ten biały guziczek mały na froncie pada, i powiększony odpowiednik na konsoli (pod slotem memorki - jeżeli konsola stoi pionowo). Powinno załapać.

Odnośnik do komentarza
Hey,pewnie to pytanie było setki razy ale kij z tym,

mianowicie mam monitor z wyjsciem hdmi i xa jak to podlaczyc zeby byl dzwiek.

MOnitor ni ma glosnikow

 

 

 

Pozdrawiam Poscok

 

Prosty i zarazem jedyny sposób jaki znam, to rozbroić obudowę kabla AV, wówczas zmieszcą się oba kable HDMI i AV. Podpinasz dwa kable - HDMI, który łaczy się z wejściem HDMI w moniorze oraz drugi - AV, z którego korzystasz tylko z chinch'y, bądź z wyjścia optycznego. Powiem od razu, że rozbrojengo kabla już nie naprawisz, więc warto kupić jakiś na allegro, niż niszczyć oryginalny.

Odnośnik do komentarza
Hey,pewnie to pytanie było setki razy ale kij z tym,

mianowicie mam monitor z wyjsciem hdmi i xa jak to podlaczyc zeby byl dzwiek.

MOnitor ni ma glosnikow

 

 

 

Pozdrawiam Poscok

 

Prosty i zarazem jedyny sposób jaki znam, to rozbroić obudowę kabla AV, wówczas zmieszcą się oba kable HDMI i AV. Podpinasz dwa kable - HDMI, który łaczy się z wejściem HDMI w moniorze oraz drugi - AV, z którego korzystasz tylko z chinch'y, bądź z wyjścia optycznego. Powiem od razu, że rozbrojengo kabla już nie naprawisz, więc warto kupić jakiś na allegro, niż niszczyć oryginalny.

Thx, znalazłem to już na innym forum i tak tez zrobiłem, rozebrałem org.kabel z MS i podpiołem hdmi +dźwięk tylko ze nie miałem tylu wejść w subwooferze do dźwięku ,uporałem się z problemem kupilem taka przejściówkę ,męskie wejście dwa żeńskie wejścia na dźwięk.

 

Odnośnik do komentarza

witam

mam pytanie: chciałbym kupić x360 nówke arcade lub premium ale chodzi mi o tą wersję konsoli którą mogę przerobić(czyli jeśli się dobrze orientuje to z napędem benq) -moje pytanie brzmi: gdzie jeszcze sprzedają takie konsole (jakieś sklepy wysyłkowe czy coś:) ) i oczywiście najlepiej po jak najniższej cenie;]

pozdrawiam i dzięki za info

Odnośnik do komentarza
witam

mam pytanie: chciałbym kupić x360 nówke arcade lub premium ale chodzi mi o tą wersję konsoli którą mogę przerobić(czyli jeśli się dobrze orientuje to z napędem benq) -moje pytanie brzmi: gdzie jeszcze sprzedają takie konsole (jakieś sklepy wysyłkowe czy coś ) i oczywiście najlepiej po jak najniższej cenie;]

pozdrawiam i dzięki za info

 

Żebyś był w pełni zadowolony to musi być konsola z HDMI, z datą produkcji wcześniejszą niż kwiecień 2008. Kumpel kupował konsolę tak jak ja, w lipcu i szukał własnie takiej, wydał wówczas 1400zł, gdzie konsola bez możliwości przerobienia kosztowała 1000zł. Teraz ciężko znaleźć konsolę z falconem, nówkę i możliwą do przerobienia. Raczej tylko na używane możesz liczyć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...