Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tu wleci Thomas_PL to mnie oczywiście wyśmieje i poleci Big Bena :E

Ekhm...o czym ty w ogóle mówisz? Od kiedy jak ja polecam (dodajmy opierając się tylko na opinii innych) Big Bena? Jak już kabel Microsoftu lub Big Ben...oczywiście kabelek ms mam i dobrze działa z ustawioną 1080p.

Edytowane przez Thomas_PL
Odnośnik do komentarza
...swoją drogą tylko oryginalny VGA daje możliwość wyświetlania Full HD...

bzdury

a kto takich pierdół nagadał?

lepiej bys sie nie osmieszal i ich nie powtarzal...

Wiesz Juchy, ja na swoim kablu VGA za 30zł wyświetlić poprawnie nie mogę 1920-1080 (Monitor obsługuje 2560-1600 a i 1920-1080 z peceta odpalam bez problemów.). Więc Bestia chyba jednak ma rację.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Wiesz Juchy, ja na swoim kablu VGA za 30zł wyświetlić poprawnie nie mogę 1920-1080 (Monitor obsługuje 2560-1600 a i 1920-1080 z peceta odpalam bez problemów.). Więc Bestia chyba jednak ma rację.

nie ma racji

macie denna chinszczyzne o dennej jakosci, ale to wina tego kabla ze jest denny a nie tego ze tylko oryginal moze wyswietlac 1080p

na serwisie mam tez jakis szmelc ale firmowy (hama) nie ma zadnego problemu z 1920x1080 na monitorze... wiec to samo bedzie z bigben, snakebyte itp.

to kwestia jakosci kabla a nie firmy...

 

dwuwarstwowe

dwustronne tez

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
...swoją drogą tylko oryginalny VGA daje możliwość wyświetlania Full HD...

bzdury

a kto takich pierdół nagadał?

lepiej bys sie nie osmieszal i ich nie powtarzal...

 

A ty nie cwaniakuj, to że jesteś Pan wszystko wiedzący nie upoważnia cię do obrażania innych.

Na Bigbenie u mnie nie wyświetla 1080p , nie wiem jak inne ,ale pewne jest że oryginał MS wyświetli.

Odnośnik do komentarza

najlepiej powolywac sie na dziecinade o panu wszsytkowiedzacym i cwaniakow niz przytoczyc jakis techniczny aspekt by potwierdzic swoja teorie

 

napisalem wyzej, mam bubel HAMA, mam 1080p na monitorze i zadnych wszechwiedzacych cwaniakow nie potrzeba by to stwierdzic

 

a zerknij co pisales sam "...tylko oryginalny VGA...", wiec jesli znajdzie sie choc jeden inny kabel ktory wyswietli 1080p obali Twoje stweirdzenie w ktorym jest slowo TYLKO

jakbys napisal CHYBA nie zareagowalbym tak stanowczo...

jesli jest TYLKO to bzdura...

 

PS.

dodatkowo sprawdzilem specjalnie taka opcje 1080p na zrobionym 2 lata temu kablu od zwyklego monitora obcietym i dolutowanym zlaczu od komponenta xboxowego, jest bez problemu 1080p

patrzac na to z technicznego punktu widzenia taki kabel to tylko 5 (plus GND) zył, R G B i H V

i zadnych tu ukrytych cudow nie ma (jak jest inaczej to napisz to jakie cuda ma kabel od MS wiecej ze tylko on przenosi sygnal 1080p to rozbiore go jutro i przesweitle co to za cudo), jedyne co moze tu robic roznice to chyba tylko grubosc samych zyl w kablu..

pytanie jeszcze mozna zadac na jakich odbiornikach sprawdzaliscie swoje kable (ja na LCD)

 

Gooralesko: napisz co mailes na mysli piszac ze nie da sie uzyskac poprawnego obrazu, jest w gole jakis, jak tak to jaki?

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Ok. Pomyliłem się , edytowałem już posta, jednak po swojemu.

Dziecinadą jest także obrażanie każdego kto się tylko z czymś pomyli , a zdarza się to Tobie.

 

Byłem przekonany że 1080p działa tylko na oryginalnym kablu , sam sprawdzałem na jeszcze dwóch innych (BigBen i takim za 30zł) , szukałem także w necie info na ten temat. Więc to nie jest tak , że z nieba sobie wziąłem że tylko na org.MS działa 1080p. W związku z tym nie na miejscu jest Twoja uwaga o ośmieszniu się. Naprawde takie drobne uwagi można podać w inny sposób, tym bardziej osoba która sprawia wrażenie inteligentnej.

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza
Dziecinadą jest także obrażanie każdego kto się tylko z czymś pomyli , a zdarza się to Tobie.

jesli sie pomyliles to czemu od reki nie poprawiles tylko polecialy wyzwiska od Cwaniakow i wszechwiedzacych, najpierw patrz na siebie, ponziej oceniaj innych, a po za tym to oceny zostaw niebiosom a mnie mozesz ignorowac jak sie cos nie podoba, do swietego i kochanego przez wszystkich nie aspiruje wiec luz...

 

dalej nie ciagne tego pingponga bo nic nie wniesie do tego tematu...

 

nie napisales na jakim to odbiorniku nei mogles uzyskac 1080p a to wazne by dojsc do tego w czym jest "pies pogrzebany" w Twoim przypadku...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

No przepraszam , nie ja zacząłem się obrażać, więc to ty patrz na siebie.

Od ręki nie poprawiłem bo ująłem to wyraźnie w kolejnym poście : "Na Bigbenie u mnie nie wyświetla 1080p , nie wiem jak inne ,ale pewne jest że oryginał MS wyświetli".

Chodzi o CRT zresztą wspomniał o tym Gooral.

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza
mam płonne nadzieję, że jak jutro odpalę LIVE'a to ujrzę nowy DASH :D

szybciej mozna by chyba jutro (czyli dzis) ujrzec bany dla flashowanych konsol niz nowego dasha, niestety premiere sugeruja na listopad a i tak nie wiadomo czy nie bedzie obsuwu, wszyscy licza na to ze obeicany update jesienny zmiesci sie w okresie jesieni, jak nie to musieliby go przemianowac na zimowy a na to narazie sie nie zanosi...

 

...nie ja zacząłem się wyzywać...

proponuje CI zastanowic sie czym sa wyzwiska, bo doszukujesz sie czegos czego nie bylo, komentarz byl zbyt ekspresyjny i tyle...

 

...Chodzi o CRT zresztą wspomniał o tym Gooral...

to jedyna mozliwosc by rozwiac watpliwosci, podlaczyc tym big benem, a jeszcze lepiej tandeta chinska za 20-30zl, do monitora LCD co pociagnie 1080p lub TV LCD (ktory przyjmuje takie rozdzialki po VGA, a z tym bedzie ciezko) i stanie sie jasnosc czy problem jest ogolny czy tylko z CRT, jak pociagnie to znak ze cos z H i V nie tak bo te wartosci praktycznie nie maja znaczenia dla LCD a maja znaczenie dla CRT, moze sa za slabo ekranowane, mozna pociagnac osobne zyly H V na porzadnych kablach ekranowanych i wtedy sprawdzic taki kabelek, duzo jest mozliwosci by dociec przyczyny....(niestety nei mam zadnego CRT pod reka by wyprobowac HAMA czy swoja robotke reczna)

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...