Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanko. Konsola jest cały czas offline, nigdy nie była podłączona do neta i nie mam konta Live. Dałem jakąś tam nazwę użytkownika i zbieram sobie te achievementy (śmiałem się kiedyś z tego, ale to cholernie wciąga). Czy mogę sobie zmienić bezkarnie nazwę użytkownika zanim podłącze Xboxa do sieci? Nie przepadną te osiągnięcia?

Odnośnik do komentarza

Też na początku grałem tylko offline , jednak później zakładając konto na Livie z tamtejszego profilu miałem możliwość zmiany , a raczej wybrania nowego gamertaga. Także nie martw się , wszystkie savy i osiągnięcia napewno ci nie przepadną ;)

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza
xo arcade za 550 zl w MM to ogolna obnizka ceny za konsole czy zwykla promocja ?

 

A wiesz po ile Elite?

 

 

nie wiem czy ta obnizka cen obejmowala tez elite'y, w kazdym razie jest juz ona nieaktualna. ix arcade w dzisiejszej reklamie MM jest za 599zl, calkiem nienajgorsza cena

Edytowane przez Siwy_
Odnośnik do komentarza
Witam po dlugim wlasnorecznym zbieraniu przymierzam sie znow do zakupu X360 i teraz kilka pytan

 

2. Przymierzam sie do zakupu X360 60gb z woli tego ze (podobno) bedzie mozna grac z dysku twardego. Nie wiem czy to plotka wlasnie???

Po wprowadzeniu nowego dasha na kazdej konsoli będzie można instalować gry, oczywiście jeśli ma HDD, ale konsola zawsze bedzie pytać o originał, bez niego w napędzie nie pograsz.

Edytowane przez skyblue
Odnośnik do komentarza

Mam już oryginalny dysk 120GB do ixa arcade (aukcje internetowe ułatwiają życie ^_^ ) i teraz chcę go podłączyć do netu, wiem jak to zrobić, tylko pojawia się problem, bo mam go podłączonego do monitora (kablem AV) który jest tylko dla trzystasześćdziesiątki, niestety na tym stanowisku nie ma modemu, ktory jest dosyć mocno okupowany w domu. Więc chce go podłączyć do monitora, który jest podłączony do kompa z netem. Chciałbym się zaopatrzyć w urządzenie, dzięki któremu będę mógł podłączyć oba sprzęty (iksa i komputer) do jednego monitora, bez konieczności przełączania kabli. Wiem, że jest tego sporo na allegro, ale chciałbym wiedzieć czy ktoś tu coś takiego ma i które poleca. Najlepiej bez zbędnych kwiatków tylko to co napisałem ma umożliwiać i żeby nie było widocznej straty jakości obrazu.

Edytowane przez tomsecret1993
Odnośnik do komentarza

Właśnie mi się przypomniało jak to niecały rok temu w podsumowaniu roku 2007 większość redaktorów PSX'a z niesmakiem przyznawała, że rok 2007 należał do XBOXa, ale z entuzjazmem prorokowali, że rok 2008 będzie już zdecydowanie należał do PS3, a na sprzęt MS nie ma prawie nic ciekawego zapowiedzianego na 2008. Cóż... Jak zwykle prognozy te okazały się mało trafne, a rok 2008 nie dość że przyniósł wiele świetnych gier multiplatformowych, MS ma parę ciekawych tytułów (GoW2, Fable2, Banjo K.), to jeszcze doszło parę niezłych niespodzianek (zapowiedź Final Fantasy XIII i Tekkena 6 na XBOXa). Osobiście obstawiałbym też że MGS4+ (na 99% zarejestrowany przez Konami "Existence") też wyjdzie na X360. Ciekawe czy po tych świętach też przeczytamy że na 2009 na XBOXie niczego ciekawego nie będzie a PS3 pozamiata....

Odnośnik do komentarza

też mi to ostatnio do głowy przyszło... Sony się nie stara, ale patrząc na ich polityke cieszę się, może się wreszcie czegoś k.... nauczą, np jak robić konsole. Nie wiem, czy zauważyliście paradoks, że play-asia nie wysyła gier region free dla playstation do EU, to samo tyczy się akcesoriów, bo Sony nie pozwala. Głupota Sony przechodzi ludzkie pojecie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...