Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jeżeli podłącze amerykański zasilacz od Premiuma z transformatorem, do europejskiego Arcade'a, to jest szansa że nie wyleci w kosmos?

 

moim zdaniem bardziej oplacalne bedzie kupno normalnego zasilacza. Z tym transformatorem to różnie może być, zależy od jego jakości.

Odnośnik do komentarza

Mam problem: wszystko z Livem było OK aż do dzisiaj... Nic nie zmieniałem, nic nie ruszałem. Wybieram "połącz"... łączy, łączy i wyskakuje błąd! Po sprawdzeniu, co konkretniej się stało, okazuje się, że konsola ma problem z DNS-em. Co się stało i co mam zrobić? Jestem totalnie zielony w temacie online'u i proszę o pomoc...

 

Nienawidzę, jak coś samo z siebie się psuje, nosz fak.

Odnośnik do komentarza
Mam problem: wszystko z Livem było OK aż do dzisiaj... Nic nie zmieniałem, nic nie ruszałem. Wybieram "połącz"... łączy, łączy i wyskakuje błąd! Po sprawdzeniu, co konkretniej się stało, okazuje się, że konsola ma problem z DNS-em. Co się stało i co mam zrobić? Jestem totalnie zielony w temacie online'u i proszę o pomoc...

 

Nienawidzę, jak coś samo z siebie się psuje, nosz fak.

Ja dość często mam dokładnie taką samą sytuację, nie wiem czemu. Zawsze pomaga odłączenie i ponowne podłączenie routera do prądu.

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza

czesc prosilbym o wycenienie mi mojej konsoli ile jest teraz ok warta bo na forum juz sie nie sprzedaje konsol nie wiem czemu.

wiec tak arcade kupiony we wrzesniu 2008 roku

pad bialy bezprzewodowy stan bdb

karta 256mb bial takze stan bdb

zasilacz

papiery pudelko to wiadmomo

przerobiony nowym softem ma lite-ona

jeszcze 2 miesiace golda

dodaje pare gratisów ile to jets teraz warte?

zapomnialem jeszcze o tym kablu co dodają do zestawu av

Edytowane przez CODENAME 47
Odnośnik do komentarza

Witam. Na ile wycenilibyście 5-cio miesięczną konsole x360 Premium 60 Gb (stan idealny, oczywiście brak przeróbki, w zestawie wszystko to co domyślnie)? Bo zastanawiam się czy nie sprzedać x'a, i nie kupić PS3:/ W razie czego na sprzedaż miałbym też 5 gier, oryginalny kabel VGA, nieużywany przedni panel oraz drugi pad, więc myślę że na PS3 powinno być:P

Edytowane przez PawciosS
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...