Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

wszelkiego rodzaju takie przejsciowki nazywa sie tak jakie maja gniazda/zlacza czyli okreslenie czy zenski czy meski i co na wejsciu co na wyjsciu

w tym przypadku

przejsciowka/adapter żeńsko-żeński "d-sub"-"d-sub" (najdosadniej i najpelniej to "d-sub 15pin"-"d-sub 15pin", ewentualnie VGA-VGA)

ale mozna i tez d-sub 15Ż/15Ż

tak naprawdę to kombinacji jest wiele...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
Też tak słyszałem, może ktoś to sprawdzić?

Ja sprawdzalem i dzialaja bez problemu :) tylko oczywiscie trzeba miec golda zeby pobrac ;)

 

Ja mam inne pytanie odnosnie kabla rgb:

 

Kupilem dzisiaj sobie oryginalny kabel rgb... wczesniej uzywalem tego z zestawu i na nim bylo wszystko w porzadku... przepialem kable a tutaj obraz czerwony... po przelaczeniu na drugie zlacze obraz jest normalny jednak to zlacze podpisane jest jako video a pierwsze jako rgb... w czym moze byc problem ?

Odnośnik do komentarza
...tylko oczywiscie trzeba miec golda zeby pobrac ;)...

p...ysz jak potluczony

 

PS.

i nie tylko kodeki sie zaciagaja ale tez licencja, kiedys bylo tak ze za kazdym razem jak sie chce cos obejrzec to trzeba miec podpietego do XBL Xa zeby mial mozliwosc pobrac licencje, inaczej nie poszlo, czy sie zmienilo cos, to juz sprawdzic sobie...

 

Kupilem dzisiaj sobie oryginalny kabel rgb... wczesniej uzywalem tego z zestawu i na nim bylo wszystko w porzadku... przepialem kable a tutaj obraz czerwony... po przelaczeniu na drugie zlacze obraz jest normalny jednak to zlacze podpisane jest jako video a pierwsze jako rgb... w czym moze byc problem ?

widac cos nie gra, moze z kablem, moze cos z TV, trzeba miec drugi TV z RGB lub drugi pewny kabel by to teraz sprawdzic....

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Ja mam pytanie bo zglupialem zupelnie.12 lutego zaplacilem karta za 12 ms XBL.Wg strony xbox.com od 12 wlasnie mam aktywna usluge na rok.Jakies 10 dni pozniej zamknalem konto z ktorego zaplacilem za to.Teraz dostaje maila z M$ w ktorym czytam:

We are contacting you because we have been unable to charge your credit card for your Xbox Live 12 mo. Gold Membership service(s) being billed to you through Microsoft Online Services. The following credit card is the current payment method on your billing account:

 

Credit card type: VISA

 

To avoid an interruption of your services or to reactivate suspended service(s), please provide a valid credit card and a current expiration date. If payment is due for other Microsoft services purchased with the above card, those services may also be affected.

Nie czaje tego.W pierwszej chwili pomyslalem ze nie zdazyli z konta zdjac pieniedzy, ale wtedy w banku by mi nie zamkneli konta tylko powiedzieli ze jest transakcja nie zrealizowana.Probowalem wprowadzic kod ze zdrapki bo slyszalem ze taka operacja kasuje jakby wczesniejszy sposob zaplaty ale dostaje komunikat iz nie moge przeprowadzic operacji.Nie wiem czy teraz cos robic czy czekac na to co i czy wogole cos sie stanie.Gold jako tako jest wiec sam juz nie wiem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...