Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

M$ zablokowal moje konto ktore mialem zarejestrowane na UK.Zalozylem nowy profil ,uzylem zdrapki na nowy abonament i wsjo smiga.Czy ze starego konta mozna jakos sciagnac M$ Points?O ile dobrze widze to moglbym kupowac na starym koncie DLC (chyba ze sie myle) a ono i tak by bylo dostepne na drugim profilu (USA).Problem taki jednak ze stare konto nie przeszlo na silver tylko jest gold i blokniete ze nie moge podpiac sie do live.Stracilem pkt czy da sie to jakos obejsc?

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

To nie ze bana na konto dostalem.Zablokowali mi live.Wszystko przez to jak kiedys tlumaczylem.Siedzialem w UK jakis czas.Tam zaplacilem za subskrypcje na 12 miesiecy.Po jakims czasie konto zamknalem.Wrocilem do PL i dostalem kilka maili ze sa problemy z forma platnosci jaka wybralem i ze karta kredytowa z jaka jest powiazane konto zostala uniewazniona i zebym podal nowa.Nowej nie podalem bo nie mam to raz.Dwa ze kase dostali na caly rok wiec nie wiem o co halo.Problemem okazuje sie byc chyba to ze usluga jest zaznaczona jako "renewal".Nie wiem w sumie do konca bo na maile nie odpowiadaja.

Odnośnik do komentarza

Siema

 

Przyznam szczerze, że nie szukałem informacji. Jak rozpoznać wersje kierownicy microsoftu do x360 - dostałem takie pytanie i nie mam pojęcia jak odpowiedzieć, a muszę odpowiedzieć dość szybko... Mam tą kierownice, była kupiona w listopadzie ubiegłego roku. Jakieś podpowiedzi? :)

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza
Gość MasterShake
To nie ze bana na konto dostalem.Zablokowali mi live.Wszystko przez to jak kiedys tlumaczylem.Siedzialem w UK jakis czas.Tam zaplacilem za subskrypcje na 12 miesiecy.Po jakims czasie konto zamknalem.Wrocilem do PL i dostalem kilka maili ze sa problemy z forma platnosci jaka wybralem i ze karta kredytowa z jaka jest powiazane konto zostala uniewazniona i zebym podal nowa.Nowej nie podalem bo nie mam to raz.Dwa ze kase dostali na caly rok wiec nie wiem o co halo.Problemem okazuje sie byc chyba to ze usluga jest zaznaczona jako "renewal".Nie wiem w sumie do konca bo na maile nie odpowiadaja.

mialem podobnie tylko nie placilem za rok tylko co miesiac mi sciagali z karty za live, po powrocie z pl podzialalo chwile i blokada, po prostu wklepalem kod ze zdrapki i sie odblokowalo.

Odnośnik do komentarza
A ja mam takie 2 głupie pytania. ^_^

 

Dlaczego xbox 360 podrożał ( jakoś ps3 nie podrożało )?

 

Czy stanieje do dawnej ceny jeszcze w te wakacje ?

ceny xboxa sa scisle powiazane z euro, jak i tym co jest w hurtowni, czyli np. dzis euro idzie 1zl do gory a w hurtowniach w PL maja pelno Xow po starej cenie to cena jest stara, jak musza kupic nowa dostawe po nowym kursie to oczywiste ze i cena idzie w gore bo cena konsoli w euro stoi w miejscu...

 

cene PS3 sa inaczej ustalane, sprzet idzie od Sony w złotówkach, a Sony na razie utrzymuje ceny na niezmienionym poziomie, najlepsze jest to ze ceny w europie w euro tez sa niezmienione, wiec cala europa moze sobie u nas o wiele taniej kupic niz ma u siebie bo przelicznik jest baardzo korzystny...

z tego co pisali to Sony takie ceny utrzyma tylko do kwietnia, zapewne w kwietniu cene odpowiednio zmieni adekwatnie do ceny walut...

 

Mixrosoft nie przewiduje zadnych obnizek cen, jedynie mozna liczyc jak zwykle na jakies packi z grami...

Odnośnik do komentarza
Jak sie opisuje gre ktora jest wydana u nas? Tzn ma instrukcje w 2-3 jezykach w tym polski, okladka jest rowniez w 2-3 europejskich jezykach (zazwyczaj czeski i ruski) a gra wiadomo english/pl. 2xPL/1xE, 3xPL mimo ze sa jeszcze inne jezyki?

 

jak puszczasz na nasz rynek to tak jak napisałeś. grunt że jest pl pomimo paru innych języków. jak chcesz pogonić poza kraj to możesz rozpisać co ma jakie języki.

proste co nie? :)

Odnośnik do komentarza

Proste ;) - no gra jest PL (wszystko) wiec mozna powiedziec ze 3xPL ale instrukcja zawiera jeszcze angielski i czeski jak rowniez okladka - sa tez takie gry ktore zawieraja tylko instruckcje/okladke po angielsku/polsku bez dokladki w postaci innych jezykow. Moze komus to robi roznice ze jesli gra jest 3xPL a zobaczyl ze instr/okl ma jeszcze czeski napis z tylu. Wiec calkowicie po PL nie jest ;).

Odnośnik do komentarza

signap: "Wiec calkowicie po PL nie jest" nie wiem o co kaman

jak pisze sie ze 3xPL to wazne aby bylo to co sie pisze a to co jest wiecej to moze byc tylko bonus (tego zazwyczaj sie nie pisze juz)

wiekszosc gier jak sie pisze np 3xA to ma isntrukcje w kilku jezykach

najwazniejsze zeby mialo to co sie pisze...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Polecicie mi jakiś fajny monitor 22"-24" pod kloca? Mój poczciwy Philips 25" CRT właśnie się kończy i chciałem kupić sobie jakiś fajny monitorek LCD. Gdyby zależało mi na wielkości wziąłbym pewnie jakiś TV 32", ale taki monitor w zupełności mi wystarczy, niestety(albo i stety) dużo jest tego na rynku i nie bardzo wiem jak się zabrać za wybór odpowiedniego :P.

 

Poszukuję czegoś w granicach 900zł, z wejściem HDMI. Myślałem nad Samsungiem, ale jeżeli macie jakieś inne propozycje to proszę, bardzo zależy mi na opinii jakiegoś "znawcy" ponieważ mam dylemat co wybrać :)

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...