Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Polece to co mam, czyli Samsunga TXXX (osobiście gram na T240HD)

W tym przedziale cenowym pewnie dostaniesz T220 lub T220HD

Nigdy nie byłem dobry w opisywaniu sprzętu, miałem kilka monitorów i do każdego mogłem się czegoś doczepić, a ten według mnie sprawuje się rewelacyjnie. Wiele testów jest w necie, możesz poczytać :)

 

Odnośnik do komentarza
Polecicie mi jakiś fajny monitor 22"-24" pod kloca? Mój poczciwy Philips 25" CRT właśnie się kończy i chciałem kupić sobie jakiś fajny monitorek LCD. Gdyby zależało mi na wielkości wziąłbym pewnie jakiś TV 32", ale taki monitor w zupełności mi wystarczy, niestety(albo i stety) dużo jest tego na rynku i nie bardzo wiem jak się zabrać za wybór odpowiedniego :P.

 

Poszukuję czegoś w granicach 900zł, z wejściem HDMI. Myślałem nad Samsungiem, ale jeżeli macie jakieś inne propozycje to proszę, bardzo zależy mi na opinii jakiegoś "znawcy" ponieważ mam dylemat co wybrać :)

 

 

Pozdrawiam

http://www.allegro.pl/item591349292_full_h...at.html#gallery

 

Ja bym wziął tego.

Odnośnik do komentarza

Witam, mam pytanie. Mam Xa 360 Elite z 1 czarnym padem. Dziś kupiłem nowego pada białego bezprzewodowego w sklepie Madgames. Niestety nie mogę uruchomić nim konsoli jak tym czarnym a po wciśnięciu guzika X cały czas mrygają 4 światełka. Nowy pad biały nie jest kompatybilny z konsolą czy kupiłem uszkodzony?

Odnośnik do komentarza

Ja tam czuje się świetnie na VGA. Mam oryginalny M$, a często można go wyrwać za 50 zł - szukaj na allegro oraz na PT, ostatnio 2 kable w takiej cenie widziałem. Taki kabel z reguły się nie psuje, więc możesz brać w ciemno jeżeli jest sprawny to podziała długo (mieć nadzieje :))

IMO warto brać monitor podany przez Gooralesko.

Odnośnik do komentarza

za 50zl to podrobki i nic wiecej, za oryginal placilo sie keidys po 120zl a teraz jak euro wysokie to juz nikt tego nie oferuje bo cena by musiala byc kolo 160zl, ten kabel to nie pady ktore mozna wysepic od MS za free a pozniej je sprzedawac a pol darmo, za kabel trzeba zapalcic tyle ile kosztuje i na cuda za 1/3 ceny nie ma co liczyc...

lepiej niech szuka podobnej jakosci ale tam gdzie podrobek nie ma np. big ben, i tu realna jest cena te 50zl. i chociaz pewnosc ze sie dostanie to za co sie placi...

 

jeszcze snakebyte jest wart uwagi, ale malo popularny i cena zapewne kosmiczna, niektórzy twierdzą że jakość lepsza od MS...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
za 50zl to podrobki i nic wiecej, za oryginal placilo sie keidys po 120zl a teraz jak euro wysokie to juz nikt tego nie oferuje bo cena by musiala byc kolo 160zl, ten kabel to nie pady ktore mozna wysepic od MS za free a pozniej je sprzedawac a pol darmo, za kabel trzeba zapalcic tyle ile kosztuje i na cuda za 1/3 ceny nie ma co liczyc...

lepiej niech szuka podobnej jakosci ale tam gdzie podrobek nie ma np. big ben, i tu realna jest cena te 50zl. i chociaz pewnosc ze sie dostanie to za co sie placi...

 

jeszcze snakebyte jest wart uwagi, ale malo popularny i cena zapewne kosmiczna, niektórzy twierdzą że jakość lepsza od MS...

Sprostowanie: nie pisałem o nówkach... A cena 50 zł za taki kabelek jest spotykana nawet na tym forum. Mowa oczywiście o kablu M$. Po prostu trzeba trafić na okazję, a to że nówka jest rzadka, a do tego droga, no cóż...

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza
Jeszcze dwa tygodnie temu widziałem oryginał MS VGA w MM za 99zł.

super cena, ale zapewne takie akcje sa tylko lokalnie, ogolnie byly chyba po 129zl. wiec jak gdzies jest lezak to w takiej cenie powinien byc, nowych w nowej cenie na pewno nie zamawiaja juz bo to nie schodzi, a cena kosmos przy tej cenie euro...

 

Sprostowanie: nie pisałem o nówkach... A cena 50 zł za taki kabelek jest spotykana nawet na tym forum. Mowa oczywiście o kablu M$. Po prostu trzeba trafić na okazję, a to że nówka jest rzadka, a do tego droga, no cóż...

tak tylko kupujac uzywanego nie ma zadnej mozliwosci by ocenic na ile to jest oryginal, a ludzi ktorzy kupili na allegro kable pod haslem ORYGINAL gdzie dostali podrobke jest masa, wiec taka osoba pozniej jak odsprzedaje to co pisze? ze to tez oryginal :)

 

ot

ciekawsze sytuacje byly z padami w PS2, nieuczciwi sprzedawcy wkladali podrobki do zestawow z konsola a same pady sprzedawali jako oryginaly za gruba kase, a Ci co dostawali konsole mieli nieswiadomie podrobke, a gdy sie takiego uswiadamialo ze ma podrobke to kategorycznie stwierdzal, to niemozliwe przeciez to pad od zestawu z konsola wiec musi byc oryginalny...

Odnośnik do komentarza

kazdy kabel od MS ma taka naklejke, przeloze Ci ja z ze zwyklego AV czy komponenta w pare minut na dowolny inny kabel :), tylko po co sie trudzic skoro laik i tak nie skuma...

a na licytacjach nakczesciej posluguja sie po prostu z netu wzietymi zdjeciami ktore niczego konkretnego nie mowia...

po za tym jak ktos nie ma do czynienia ze sprzetem tego typu na codzien nawet nie w glowie mu doszukiwanie sie czy to co kupil to rzeczywiscie oryginal,

wystarczy popatrzec na licytacje (i znow sie posłużę PS2) np na pady do PS2, proceder sprzedazy podrobek masowo pod haslem oryginal i zero negatywow, wszyscy zadowoleni, to samo z kartami memorysickduo do PSP niby oryginal od SONY, ale co sie dziwic skoro z cena prawdziwego oryginalu nie mozna sie przebic bo jest nawet kilka razy wieksza, a w obu opisach jest napisane to samo...

 

wiec dalej bede twierdzil, lepiej szukac podobnej jakosci rzeczy marek ktore sie nie podrabia bo malo popularne, w tym wypadku wlasnie big ben jest dobra alternatywa i dla mnie to ten kabelek byl lepiej wykonany niz od MS,

i sa aktualnie jakies na licytacjach wystawione....

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...