Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam pytanie na temat gry :]

 

a mianowicie GH: Metallica

 

jak wiadomo gra jest region free i jest do kupienia bez problemu , a teraz pytanie

 

czy bezpieczne jest grac w owa gre czy trzeba czekac na oficjalna date premiery w danym kraju, w sensie na xbox live zeby banika nie zalapac :P

Edytowane przez inteligo
Odnośnik do komentarza
Gość MasterShake
xbox kupiony grudzien 2006 co chwile sie wiesza, praktycznie nie idzie w nic pograc - z dysku czy z plyty. 2 rzeczy - co zrobic zeby wywalilo roda zeby ms to naprawil , ew. kto to naprawia i ile moze kosztowac?

anybody?

Odnośnik do komentarza
W niedzielę wybieram się do pobliskiego MM, 2 miesiące temu kupiliśmy tam 40" Samsung z serii 550 i też mogę go polecić. Nie spodziewałem się jednak że w najbliższej przyszłości i mnie czeka zakup nowego sprzętu, jeżeli polecacie mi Samsungi z serii 4xx to myśle, że taki też wybiorę, bo w cenie do 1500zł można już kupić całkiem porządny sprzęt.

 

PS: Gdyby co, zaraz zdam relacje co i jak.

 

Pozdro

 

 

Wracam właśnie z MM z Nowego Sącza. Mogę powiedzieć jedno - ceny nie są jakieś okazyjnie zabójcze, ale przebolałem to jakoś :F. Zakupiłem świeżutkiego Samsung'a LE32B450 i to jaki generuje on obraz rekompensuje mi ból z jakim wyłożyć musiałem te 1700zł. Sprzęt wygląda i prezentuje się w akcji świetnie, dawno nie widziałem tak czystego obrazu na LCD, jest to podobno jakaś nowość bo Samsung od 2009r nie podaje już do danych współczynnika kontrastu danego TV (podane jest tylko że kontrast może osiągać nawet 150 000:1). Tak czy siak wszystko wygląda pięknie i już wiem, że raczej nie był to błędny zakup. Dzięki bardzo wszystkim tym, którzy doradzali mi przed kupnem.

 

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

aż sam kliknołem zobaczyć i nie ma - kiedys ciezko na europe był dostac

robisz tak - zakladasz nowe konto na jakis kraj w europie i na tym koncie kupujesz ze zdrapki europejskiej

podobno (ja nigdy nie próbowałem ale tak dużo ludzi mówi) wszystko co kupisz bedzie tez widoczne dla konta amerykańskiego w pełnych wersjach

Odnośnik do komentarza
aż sam kliknołem zobaczyć i nie ma - kiedys ciezko na europe był dostac

robisz tak - zakladasz nowe konto na jakis kraj w europie i na tym koncie kupujesz ze zdrapki europejskiej

podobno (ja nigdy nie próbowałem ale tak dużo ludzi mówi) wszystko co kupisz bedzie tez widoczne dla konta amerykańskiego w pełnych wersjach

Tylko jak przełoży HDD do innej konsoli to w przypadku większości dodatków już ich nie zobaczy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...