Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi o temat (theme) w dashboardzie xboxa. Od grudnia zeszlego roku mam ustawiony swiateczny, bozonarodzeniowy temat z choinkami, lodowymi xboxami itp. Byl on wowczas darmowym prezentem Mikroszafotu dla graczy na Swieta Bozego Narodzenia 2008.Od tamtego czasu strasznie mi sie opatrzyl, nie mowiac o jego watpliwej aktualnosci ;) Czy moglibyscie mi polecic jakis inny, koniecznie darmowy temat do dashboardu?Szukam, przegladam, ale nie potrafie znalezc takowego...

Odnośnik do komentarza
W grze arcade feeding frenzy każą mi zmienić format wyświetlania, a w zakładce wyświetlacz nie da się kliknąć 'Format'. Co jest?

Jeżeli grasz na telewizorze HD przez oryginalnego componenta to A) wyłącz konsolę, B) przełącz na kabelku z boku przełącznik na TV (Obecnie masz na HDTV), C) włącz konsolę i wejdź do opcji oraz usdatw PAL-60, D) wyłącz ustaw przełączni na HDTV i włącz konsolę.

 

Powinna działać każda gra wymagająca PAL-60 w ten sposób (między innymi Hitman Blood Money).

Odnośnik do komentarza
Chodzi mi o temat (theme) w dashboardzie xboxa. Od grudnia zeszlego roku mam ustawiony swiateczny, bozonarodzeniowy temat z choinkami, lodowymi xboxami itp. Byl on wowczas darmowym prezentem Mikroszafotu dla graczy na Swieta Bozego Narodzenia 2008.Od tamtego czasu strasznie mi sie opatrzyl, nie mowiac o jego watpliwej aktualnosci ;) Czy moglibyscie mi polecic jakis inny, koniecznie darmowy temat do dashboardu?Szukam, przegladam, ale nie potrafie znalezc takowego...

Perfect Dark E3 daje rade jako tako

Odnośnik do komentarza

Sory, że się dubluję ale moje pytanie zniknęło już w odmętach poprzedniej strony bez odpowiedzi :P więc jeszcze raz:

 

"Do grania w jRPGi i te wszystkie RPGi typu Mass Effecty, Alpha Protocole i inne wystarczyła by konsola w wersji Arcade? Zalecana jest przy nich instalka? Próbuję jakoś pogodzić łyknięcie DS'a i trzystasześćdziesiątki xd"

Odnośnik do komentarza

W zasadzie gry nie mają obowiązkowej instalki, ale i tak generalnie polepsza ona komfort grania, poprzez szybsze loadingi i mniejszy hałas generowany przez konsolę. Sam HDD pozwoli też na ściągnięcie dodatków lub ich instalację z płyty (Oblivion GOTY, dodatki do Fallout 3 w wersji płytowej).

IMO choć konieczności zwykle nie ma to HDD się opłaca. Jeśli nie masz na chwilę obecną funduszy na zakup wersji z dyskiem, zawsze możesz wziąć Arcade i dysk dokupić za jakiś czas.

Edytowane przez Wampis
Odnośnik do komentarza
A ja mam ustawiony temat z 1vs100 i nawet mi sie podoba :)(bardziej niz ten z PDZ)

 

Ten z PDZ jest fatalny, juz wolalbym z Batmana, tez jest darmowy a znacznie lepszy. Jakkolwiek normalne theme'y maja wielka wade, ze w friend liscie sa beznadziejne 'tla dla friendsow', nie pasuja z tapetami... Szkoda ze nie mozna wybrac takiego tla jak sie chce sposrod kilku + normalna tapeta...

 

Fajny jest nawet ten theme z 1vs100, no i najwazniejsze darmowy, bo 240msp to o wiele za duzo za tapete... Jakby byly jakies inne darmowe tapety dajcie znac, latwo nie zauwazyc czegos darmowego na tym wielkim marketplace'ie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...