Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Za każdym razem żeby połączyć się do XBL muszę wykonywać test połączenia bo inaczej nie chce się łączyć. Podczas testu wyskakuje mi okienko, że NAT umiarkowany i mogę nie mieć pełnego dostępu do XBL. Grać mogę normalnie chociaż w niektórych grach bez powodu mnie rozłącza. Mam router D-Link DSL G624T. X'a łączę przez laptopa, który jest połączony z routerem za pomocą WiFi (utworzyłem mostek połączeniowy). Co mogę zrobić by konsola łączyła się od razu?

Edytowane przez Cold
Odnośnik do komentarza

najlepiej nie kombinować i podpiąć bezpośrednio do rutera, jeśli nie masz możliwości kablem to musisz kupić org. adapter WIFI 200zł

ale możesz też kupić zwykłego AP tak ok 100zł powinno wystarczyć - podłączasz go kablem do karty sieciowej xboxa, konfigurujesz i gra tak samo jak ten drogi adapter od MS.

Edytowane przez goggy
Odnośnik do komentarza

Co ma wspólnego Windows Live ID z siecią Xbox Live?

 

Zarejestrowałem nowe, czyste konto (przez pomyłkę) na Xbox Live. Dopiero później zarejestrowałem właściwe, na drugi mail. Na pierwszy mail dostałem wiadomość, że dziękują za wpisanie się do usługi Windows Live ID. Na drugi adres tego nie dostałem. Ważne to jest? Zdawało mi się, że ma to coś wspólnego z rozmowami na XBL, lecz rozmawiam z innymi bez kłopotów na XBL.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie:

 

Kupiłem bundle z Burnoutem i Trivial Pursuit, konsola w zestawie jest z płytą Jasper (12,1A) z lutego 2009, ale jest jeden problem: zasilacz w zestawie ma moc 175W (czyli od Falcona) i zastanawiam się o co chodzi...

 

Czy zasilacz od Falcona jest kompatybilny z Jasperem? Skoro Jasper ma pobór mocy 150W to będąc podłączonym do zasilacza 175W nie zostanie zakłócone jego działanie?

 

Mógłby mi ktoś to wyjaśnić? Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza

Czy zasilacz od Falcona jest kompatybilny z Jasperem? Skoro Jasper ma pobór mocy 150W to będąc podłączonym do zasilacza 175W nie zostanie zakłócone

 

a czym ma byc zaklocone?

 

zasilacz o wiekszej wydajnosci pradowej jak najbardziej nadaje sie do urzadzenia o mniejszej mocy

 

wiec kazdy zasilacz pasuje do Jaspera, tylko na odwrot nie, ten zasilacz od Jaspera do innych za slaby, moze nie pociagnac...

Odnośnik do komentarza

Kupilem xa po raz trzeci i wymiekam przy fable2 i innych hiciorach, ktorych nie uswiadczylem na plejaku, mam wireless internet w domu, poleccie mi najtanszy sposob na polaczenie xa z siecia bezprzewodowa bo network adapter za 60 funta to lekkie przegiecie, jak kupie to i gold live subs.. i headset to mi wyjdzie drozej niz ps3. fak

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie:

 

Kupiłem bundle z Burnoutem i Trivial Pursuit, konsola w zestawie jest z płytą Jasper (12,1A) z lutego 2009, ale jest jeden problem: zasilacz w zestawie ma moc 175W (czyli od Falcona) i zastanawiam się o co chodzi...

 

Czy zasilacz od Falcona jest kompatybilny z Jasperem? Skoro Jasper ma pobór mocy 150W to będąc podłączonym do zasilacza 175W nie zostanie zakłócone jego działanie?

 

Mógłby mi ktoś to wyjaśnić? Z góry dzięki

 

Jeśli trochę pomogę - mam taki sam zestaw, data produkcji luty '09 i również zasilacz od Falcona. Facet w sklepie powiedział, że Microsoft pozbywa się po prostu zalegających u nich starych zasilaczy, padło akurat na bundle packi z Burnoutem, pewnie dlatego, że z tego co się orientuję Premium w ogóle już nie jest produkowany ze względu na zastąpienie go go Elite po mniejszej cenie. I pewnie mieli to w planach od dłuższego czasu. Więc jeśli ktoś chce wyhaczyć konsolkę za równy tysiak i mieć dysk twardy 60GB to najwyższy czas ;)

Edytowane przez Antares
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...