Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Czy angielskie dodatki działają na polskich grach? Np jak będę miał polskiego fallouta to będę mógł z powodzeniem grać w ściągnięte dodatki? Bo z tego co wiem, w PoPie się nie da bez ang wersji.

 

To zależy od gry. Fallout, PoP i Red Faction Guerilla w polskiej wersji nie obsługują dodatków DLC, ale z tego co wiem, to np. Mass Effect czy Fable 2 nie mają z tym problemów

Odnośnik do komentarza

Witam Wszystkich!

Nie wiem dokładnie gdzie mogę zgłosić się z tą sprawą więc robię to tutaj..

Mianowicie, kupiłem już jakieś 3 miesiące drugiego pada do X-a (przewodowy) ponieważ w pierwszym krzyżak tak zaczął źle działać że musiałem sobie sprawić nowy pad :/ Ale po jakimś czasie grania na nowym padzie zrobiło się to samo! Ogólnie przyciski działają ok, ale krzyżak znowu szwankuję! Muszę np mocniej wciskać prawy bok i dół żeby zadziałał, a wierzcie mi że nie należę do osób, które wciskają wszystko na padzie jak najmocniej się da. Tym bardziej że rzadko gram, a jak już gram to nie zawsze na krzyżaku. Nie wiem dlaczego tak się dzieje ;(( I żeby dobrze pograć sobie w Tekkena 6 wypadało by sobie kupić kolejny pad? Czy może jest możliwość naprawy, czy przeczyszczenia takiego pada w serwisie? Czy oni w ogóle zajmują się takimi rzeczami? Przepraszam za moją niewiedze, ale nie siedzę w tym temacie zbyt długo... Bardzo bym prosił o pomoc i z góry dziękuje!

 

Pozdrawiam Was!

Odnośnik do komentarza

 

 

po ksztalcie tego pada za 130zl nie wydaje mi sie by byl wygodny

tym bardziej zastanawiajace ze ktos po 3 krotnym uzyciu sprzedaje...

 

Ten pad jest bardzo wygodne, zapewniam cie Juchy ;-].

Tylko krzyzak w nim wyglada gdy kreci sie nim polkola jakby mial zaraz wypasc, nie mniej jednak

jesli jestes niedzielnym graczem w bijatyki to mozesz sobie sprawidz takiego pada.

Hardcorowiec jednak skreci sobie modowanego sticka.

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie, czy warto zainwestować w jakiś płatny theme do dashboarda? Jest jakiś godny polecenia?

Poszukaj w necie zdjęć tego z CoD tryb zombie. Jest spoko jak chcesz coś ciemniejszego i bardziej mrocznego (mam ten pierwszy).

 

Tak ,ale tylko na tej konsoli na której zostały one pobrane.

Nieprawda, grałem w Small Arms kupione na innym kocie i innej konsoli i wystarczyło zalogować tamto konto na drugim padzie, by działała gra z płatnym DLC. Tak samo z dodatkiem do Halo Wars. Zresztą wiele osób składa się na dodatki i gry arcade kupowane na wspólne konto.

Edytowane przez Wampis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...