Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak podłączyć x'a do monitora lcd? Jakaś przejściówka?

Przez HDMI to wiadomo jak, przez DVI przejściówką z HDMI, przez VGA kablem VGA do X360 (najlepiej Microsoftu).

 

Czy na koncie silver mogę rozmawiać ze znajomymi w grupach i wysyłać im wiadomości?

W grupach nie, na privie tak; wiadomości z konsoli można wysyłać, z xbox.com nie.

Odnośnik do komentarza

witam , panowie mam metlik w glowie -dzisiaj na gieldzie w katowicach zakupilem xboxa elite za 1150 -xtreme 1,6 , kabel hdmi (osobno) z 2009 07 07 , wedlug mnie jest to jasper na 100 procent -pobor na szynie wynosi 12 v ; 12,1 A , ale zasilacz byl w pudelku 203 wat, czy to normalne , sprzedawca przy mnie otwieral nienaruszone pudelko, jest to najnowsza wersja elite w bialym pudelku , wedlug mnie zasilacz powinien miec 150 wat tak wyczytalem na forach , czesc :wacko:

 

Ja mam Elita z 08.2009 i też mam zasilacz 203 W.

Odnośnik do komentarza

Radziłbym najpierw sprawdzić jakość obrazu po komponencie i HDMI na telewizorze, na przykład ja też chciałem podłączyć tak jak Ty, czyli hdmi + optyk, ale stwierdziłem że obraz po componencie w 720p nie rózni się od hdmi.

 

Jeśli jednak czujesz dużą różnice w obrazie masz dwa wyjścia:

1.kupujesz drogi oficjalny kabel microsoftu http://www.xbox.com/...360hdmiavcable/

2. Podłączasz jednocześnie xboxa przez hdmi i optykiem z komponenta - wiem, normalnie kabel zasłania wyjscie hdmi ale jest tak po to żeby microsoft kosił kase na ww. kabelku

Tutaj masz poradnik jak to zrobic w warunkach domowych http://www.chadledford.com/?p=50

 

powodzienia ;)

Edytowane przez marcin111555
Odnośnik do komentarza
Jak podloczyc konsole do kina domowego skoro takowego wejscia nie ma w konsoli tylko jest w kablu component?ja oczywiscie chcialbym mniec podlaczona konsole przez kabel hdmi

 

Ja podłączam konsolę do amplitunera kablem hdmi, stąd kablem hdmi do TV. Amplituner jest od kina domowego. Nagłośnienie działa w systemie 5.1

 

Mam pytanko. Mam popsuty zestaw kina domowego Samsung a wszystkie głośniki łączyły się z DVD za pomocą drucików na zatrzaski (każdy osobno). Jakie jest mi potrzebne urządzenie właśnie najlepiej na HDMI żebym mógł wykorzystać głośniki i podłączyć do tego konsolę. Coś takiego jak amplituner tyle, ze to za drogie jak dla mnie rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza

Radziłbym najpierw sprawdzić jakość obrazu po komponencie i HDMI na telewizorze, na przykład ja też chciałem podłączyć tak jak Ty, czyli hdmi + optyk, ale stwierdziłem że obraz po componencie w 720p nie rózni się od hdmi.

 

Jeśli jednak czujesz dużą różnice w obrazie masz dwa wyjścia:

1.kupujesz drogi oficjalny kabel microsoftu http://www.xbox.com/...360hdmiavcable/

2. Podłączasz jednocześnie xboxa przez hdmi i optykiem z komponenta - wiem, normalnie kabel zasłania wyjscie hdmi ale jest tak po to żeby microsoft kosił kase na ww. kabelku

Tutaj masz poradnik jak to zrobic w warunkach domowych http://www.chadledford.com/?p=50

 

powodzienia ;)

Chyba zostane przy componencie:) generalnie zdziwilem sie ze takowego wejscia nie ma w konsoli przeciez ps2 z 98 roku takie wejscie ma.xbox 360 next gen pelna geba:)

Odnośnik do komentarza

coś mi się wydaje, że termin wydania tej gry w październiku już nie obowiązuje.

nic się nie dzieje wokół Alien Breed ostatnio. trochę wątpię, żeby premiera remake'u takiego hiciora miałby się odbyć po cichu.

 

na oficjalnej stronie Team 17 na portalu Facebook można wyczytać w najnowszym wpisie:

 

Team17 Software Ltd. napisał(a):dnia 6 października 2009 o godzinie 01:18

Episode 1 has been finished for a while, just fixing off a few bugs and then it's time to do final submission to Microsoft. More images, videos and a trailer will be coming soon.

 

dwa starsze interesujące wpisy:

 

Team17 Software Ltd. napisał(a):dnia 20 lipca 2009 o godzinie 07:04

XBLA downloads are a lot bigger these days. We think each episode will come in at about 500 meg. (Portal was nearly a gig btw)

 

Team17 Software Ltd. napisał(a):dnia 18 lipca 2009 o godzinie 06:34

You will be able to play each episode independantly of the others but the story narrative will arc across all 3 episodes and if you have all three you will have to swap between them because Microsoft see each episode as a different game, they each have their own title id. We are working on all 3 episodes at once but there will be a gap inbetween each episode probably of a few months but that is still to be finalised.

Odnośnik do komentarza

W motto mogę wpisać tylko 21 znaków a jak nacisnę Guide i Przyjaciele to widzę że oni tam mają po więcej liter.Jak tak się przyjrzałęm to może i to w motto bo oni na początku mają imię wstawione ale nie wszyscy i później każdy ma ,,-,, i dalej coś pisze.

Edytowane przez bad religion
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...