Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

A to się coś musiałem pomylić, myślałem, że wszystkie Elite mają WiFi. A co do tego Jaspera? Mam na konsoli datę produkcji 2009.10.27.

 

Ostatnie pytanie. Już chyba w zasadzie paragony nie są potrzebne przy ewentualnym zgłaszaniu do serwisu? Wiem, że kiedyś jak odsyłałem, to nikt mnie o to nie pytał. Ewentualnie czy faks paragonu jest tak samo ważny jak paragon?

 

Co do Jaspera znalazłem odp., ponieważ mam zasilacz 150w co chyba znaczy, że to Jasper :)

Edytowane przez Cold
Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

Gdzie znajde jakas liste exclusivow na rok 2010? Bo jesli to ma byc tylko Mass Effect 2, Alan Wake i Splinter Cell (chociaz za wylacznosc tego ostatniego tytulu glowy bym nie dal) to sensu kupowac konsoli nie ma (gralem we wszystkie wczesniejsze hity). Z gory dzieki.

 

Alan Wake

Mass Effect 2

Project Natal

Project Milo

Splinter Cell Conviction

Crackdown 2

Halo Reach - jesień

Fable 3 - jesień

Supreme Commander 2

Ninety-nine Nights II

kingdom under fire 2

nowy warhammer

Metro 2033

 

kilka gier których tytułów nie pamiętam

coś od Epic

coś od Rare

prawdopodobnie coś Rockstars

prawdopodobnie pgr5

kilka-kilkanaście gier na natala

oraz sporo gier na XBLA

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To nawet dziwne, bo wyraźnie wszędzie jest napisane, że kod pocztowy Manchesteru to np. M11 3 a gdy taki wpisuje to nie chce go przyjąć. Przyjął za to zupełnie zmyślony. Nie wiem czy to zmieniać bo dopiero co konsole nowa kupiłem (konto mam stare) i nie chciałbym bana przypadkiem dostac, a czytałem że MS zdarzy się zbanować nawet nie przerobione konsole. Wydaje mi sie że nawet jeżeli polacy mają konta angielskie to powinni (jeżeli już) banować nie konsole a konto.

 

Poszperałem po necie troszkę na temat banowania nie przerobionych konsol i dowiedziałem się że jest to rzadki fenomen i jeden telefon na infolinię pozwala rozwiązać kłopot. A czy ktoś czytał/słyszał/widział coś na ten temat?

Edytowane przez Cold
Odnośnik do komentarza

http://majornelson.com/archive/2009/12/10/happy-holiday-deals-and-upcoming-schedule.aspx

 

Przeceny:

 

14.12-20.12 - Lips: Coldplay Track Pack za 240 MP, Pinball FX (tylko w Japonii) za 400 MP

21.12-27.12 - Shadow Complex za 800 MP

28.12-04.01 - The Maw za 400 MP

 

XL Arcade:

 

16.12 - Alien Breed Evolution (Episode 1) za 800 MP

23.12 - Trials HD BIG PACK! za 400 MP

 

Games on Demand:

 

15.12 - Viva Pinata: Party Animals

22.12 - Lost Planet: Extreme Condition Colonies Edition i Devil May Cry 4

29.12 - Gears of War

 

Dzisiaj wrzucono świąteczne ubrania i kolekcje tokidoki dla awatarów, zaś 24 grudnia dojdą rzeczy z klasyków Disneya. A co najlepsze od 18 do 31 grudnia każdego dnia będzie coś przecenione, więc warto chyba zawczasu przygotować sobie punkty :).

 

Jak sie ma sprawa z tym przecenionym Shadow Complex ? Chcialem dzisiaj kupic, jednak sprawdzalem przed chwila i nadal jest stara cena 1200 MP. Mam konto na USA, byc moze jest tak ze zalezy to od godziny w okreslonej strefie czasowej i powiedzmy ze ta promocja bedzie w USA dajmy na to od godz. 20 polskiego czasu ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...