Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bigdaddy

jak mialem monitor to dokupilem sobie przelaczke, czyli konsola i pc byly podlaczone do tego boxa a glowny kabel do monitora i przelacznikiem sie zmienialo ;p

 

a gdzie coś takiego dostać można i za ile? kumpel się męczy z przełączaniem kabla :teehee:

Odnośnik do komentarza
Przymierzam się do kupna kabla vga. Mam pytanie co do grania na monitorze lcd (xbox360) i używania PC. Jak się przełączać pomiedzy ekranami PC/X360 ? Mam w monitorze dwa wyjścia jeden to d-sub (pc) i dvi (x360) monitor to benq fp93gs 19" , czy będę musiał cały czas wyciągać kabel z monitora od xa itd ?

 

To dziwne, ludzie nie macie przycisku od przełączania sygnału w monitorze? Powinno być. Nie wiem jak to jest z innymi markami ale w samsungach (wszystkich jakie widziałem) jest przycisk "source" i przełącza pomiędzy sygnałem analogowym a cyfrowym. Sprawdźcie dobrze, bo wydaje mi się, że każdy nowoczesny (może nie nowoczesny, bo widziałem modele sprzed 5 lat które to miały) monitor z dwoma wejściami powinien mieć taką funkcję, a szczególnie gdy oba wyjścia dają różny sygnał.

Odnośnik do komentarza

Witam, już kiedyś zadawałem te pytanie, ale chcę się upewnić jeszcze raz.

Zawsze jak wpisuje kod na Golda (np. 30 dni) to zawsze dodaje mi ową wartość dniową ze zdrapki do aktualnego posiadanego golda? Takich zdrapek mogę wpisywać ile chce?

Sytuacja wygląda tak, że Golda mam do października 2010, dostałem zdrapkę na 1 miesiąc, jak ją wpisze to po prostu przedłuży mi do listopada 2010? Zawsze tak jest?

Odnośnik do komentarza
a gdzie coś takiego dostać można i za ile? kumpel się męczy z przełączaniem kabla :teehee:

 

nayzwa sie to przelacznik KVM reczne mozna dostac w okolicy 40 zl (sklepy komputerowe, allegro) a takie co sie przelacza z klawiatury to cos kolo 100zl ( firma d-link) ja mialem taki reczny za 38 zl :D kolega mial d-linka i popsul mu sie raz dwa i tez przestawil sie na taki zwyczajny,

 

co do utraty jakosci, raczej nie zauwazalna znaczy pewnie dlatego ze byl to monitor 19 calowy

 

mam pytanie

 

czy szykuja sie jakies nowe bundle packi oprocz tego z FFXIII i Splinter Cell ? bo znow nabywam xboxa i nie wiem czy troche poczekac czy po prostu kupic golego elite

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy
nayzwa sie to przelacznik KVM reczne mozna dostac w okolicy 40 zl (sklepy komputerowe, allegro) a takie co sie przelacza z klawiatury to cos kolo 100zl ( firma d-link) ja mialem taki reczny za 38 zl :D kolega mial d-linka i popsul mu sie raz dwa i tez przestawil sie na taki zwyczajny,

 

co do utraty jakosci, raczej nie zauwazalna znaczy pewnie dlatego ze byl to monitor 19 calowy

 

mam pytanie

 

czy szykuja sie jakies nowe bundle packi oprocz tego z FFXIII i Splinter Cell ? bo znow nabywam xboxa i nie wiem czy troche poczekac czy po prostu kupic golego elite

 

dzięki, co do przełącznika to są też firmowe na allegro za 14zł

Pewnie będzie bundle z Alan Wake w maju.

Odnośnik do komentarza

Witam. Postanowiłem zakupić X360 i mam pewien dylemat. Przeglądałem oferty na allegro i w sklepach. Różne ceny, różne oferty. Pomyślałem, aby kupić jakąś używana konsole z okablowaniem i padem sprawną za tanie pieniądze, bądz taka samą tylko taniej ale z rodem i go naprawić lub też kupić nowkę arcade. Wolałbym taniej tą konsolę kupić jakoś. Co o tym sądzicie? Jakie są wasze opinie? Aha, no i posiadam HDTV z 1080p i myślałem czy duża by była różnica jak by konsola była podłączona przez HDMI, a przez AV. W grafice oczywiście.

Odnośnik do komentarza

Witam. Postanowiłem zakupić X360 i mam pewien dylemat. Przeglądałem oferty na allegro i w sklepach. Różne ceny, różne oferty. Pomyślałem, aby kupić jakąś używana konsole z okablowaniem i padem sprawną za tanie pieniądze, bądz taka samą tylko taniej ale z rodem i go naprawić lub też kupić nowkę arcade. Wolałbym taniej tą konsolę kupić jakoś. Co o tym sądzicie? Jakie są wasze opinie? Aha, no i posiadam HDTV z 1080p i myślałem czy duża by była różnica jak by konsola była podłączona przez HDMI, a przez AV. W grafice oczywiście.

 

kupic konsole z rodem to poroniony pomysl. Pochodzi troche i znowu zgon. Nie oszczedzaj na sprzecie i kup jaspera.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie, od paru dni mam xboxa na monitorze lcd i mam problem z dźwiękiem, bo kino domowe (gniazda do wtyków) mam za daleko od kabla audio z xboxa i moje pytanie brzmi czy ta przejściówka da radę ?

http://www.allegro.pl/item943792294_przejsciowka_gniazdo_jack_3_5_na_gniazdo_2x_rca.html

w opisie aukcji piszę z gniazda Jack na chinche.. a ja chce połączyć dwa chinche w tą przejściówke i w to słuchawki, będzie dźwięk w słuchawkach?

 

pytanie drugie

bo nie chcę ciągle bawić się kablami, a mam dwa wejścia w monitorze czy ta przelotka się nada

http://www.allegro.pl/item951436524_przejsciowka_d_sub_vga_na_dvi_analog_thomson.html

pc chce na d-sub a xboxa na dvi

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...