Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

To ja mam taki problem: gdy kupowałem X360 to nie podłączałem do live'a bo nie miałem jak. Grałem w Mass Effect'a z polskimi napisami, a teraz jak zalogowałem się do live'a na angielskie konto(bo polskiego nie ma) to tera napisy są po angliku! Z Forzą3 tak samo! W ustawieniach regionalnych jest UK ale język polski. Da się jakoś ustawić aby były polskie napisy jak przed zalogowaniem do live'a? Dodam że Fable II i GoW 2 chodzą z polskimi napisami(w Fable II można ustawić język ale w Forzie3 tego nie widzę w opcjach).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Raczej nie, bo jakiekolwiek itemy zakupione na danej konsoli są do niej przypisane, jak i do konta XBL. Jeśli chcesz ich używać na innej konsoli, to ten profil na którym zostały zakupione musi być na niej zalogowany do LIVE, inaczej będą widoczne jako triale (Arcade), lub w ogóle nie będą aktywne (DLC). Nie kombinujcie lepiej, bo twój kolega później może mieć problemy z graniem we własne gry :P

Odnośnik do komentarza

No ja jeszcze nie sprawdzałem ,ale czytałęm dużo ze wiara kombinuje tak i niby to działa . Kilku gościu zrzuca się na MSP zakładają konto kupuja gry arcade i później wspolnie korzystają z jednego konta . LUb też widziałem oferty gościu którzy oferują pożyczenie konta z daną grą za małą opłatą w celu pobrania konkretnej gierki :)

Odnośnik do komentarza

Owszem, to działa, ale konto na którym zostały zakupione gry arcade/DLC musi być zalogowane na drugim padzie. Ten wymóg nie dotyczy konkretnej konsoli na której owy stuff został zakupiony, na niej wszystko działa na każdym koncie. Tym samym można zapłacić za grę raz i grać np. w coopie przez Live. Dlatego w takich "spółkach" często kupuje jako pierwsza osoba, która przykładowo ma tylko jednego pada, albo płaci więcej za przywilej zabawy bez logowania innych kont.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...