Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam jeszcze jedno pytanie, a mianowicie w sprawie gwarancji Xboxa 360:

jeśli się kupi takiego w np.: MM albo Allegro (czy w jakimś innym sklepie) to czy automatycznie mam gwarancję u Microsoftu na 3 lata (ROD) i 1 rok (konsola)?? czy może trzeba wchodzić na jakąś stronę Microsoftu i się rejestrować??

 

Z góry dzięki za odpowiedź.:yes:

Odnośnik do komentarza

Panowie, pomóżcie. Wpisuję w reedem code kod na 1600 ms i od wczoraj(bezustannie) wyskakuje informacja "Can't retrieve information from Xbox Live. Please try again later. Status code: 8016a04b"

 

Czy to wina Xbox Live czy coś jest nie tak z kodem, a może regionem mojej konsoli (mam United Kingdom)? Czy ktoś ma podobny problem?

Niby pisze aby spróbować później, ale ile można próbować...

Odnośnik do komentarza

Potrzebna konkretna odpowiedz i porada .

 

Mam słuchawki KOSS UR40 i chcem je podłączyć do x360 jak to zrobić ?

Mam 2 kable : component i adapter audio . Component rozbierałem tą grubą wtyczkę i próbowałem podpiąc razem z HDMI niestety nie miesci się ,a raczej jest bardzo słabo wpięty .

 

drugi kabel to adapter audio :

2009111220414.jpg

 

zastanawiam się czy jak go podłącze i do niego przejsciówkę 41043.jpg to czy będą miał możliwość regulacji głosu ? bo wyczytałem na jedym z for ze takiej możliwości nie bedzie ? ,konsola podpięta przez HDMI ,a adapter audio bezposrednio do klocka bez żadnych wzmacniaczy itp.

 

 

ktoś poradzi jak to solidnie podłączyć

Odnośnik do komentarza

Kurde, znowu miałem mega dużą przerwę od grania. I odkryłem przyczynę: niefortunne położenie klocka. Na biurku podłączony do starego monitora LCD się nie sprawdza, już lepiej jak go mam do telewizora (SD bo SD, ale da się żyć) i mogę się rozwalić na kanapie. Teraz z przyjemnością sięgam po pada :).

 

Druga sprawa, że teraz więcej czasu mam i mniej zmartwień na głowie :D.

Odnośnik do komentarza

Potrzebna konkretna odpowiedz i porada .

 

Mam słuchawki KOSS UR40 i chcem je podłączyć do x360 jak to zrobić ?

Mam 2 kable : component i adapter audio . Component rozbierałem tą grubą wtyczkę i próbowałem podpiąc razem z HDMI niestety nie miesci się ,a raczej jest bardzo słabo wpięty .

 

drugi kabel to adapter audio :

2009111220414.jpg

 

zastanawiam się czy jak go podłącze i do niego przejsciówkę 41043.jpg to czy będą miał możliwość regulacji głosu ? bo wyczytałem na jedym z for ze takiej możliwości nie bedzie ? ,konsola podpięta przez HDMI ,a adapter audio bezposrednio do klocka bez żadnych wzmacniaczy itp.

 

 

ktoś poradzi jak to solidnie podłączyć

Jak nie masz regulacji w słuchawkach to może być problem.

Najlepiej podłączyć przez TV , ale jak nie działa to przez wieże , może nawet zabytek (jak u mnie do niedawna ;)) być , byle by miał wejścia chinche i możliwość podłączenia słuchawek. Innych opcji nie widze.

 

 

 

I pytanko ode mnie z innej beczki: czy we wszystkich grach na PC z serii Games for Windows jest możliwość zdobywania achievów do konta na X-ie ?

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza

Dwa pytanka na szybko

 

1.Czy pendrive USB mozna uzyć jako pamięc dla konsoli? Np. zapisywanie na nim sejwów

2.Konsolke podlącze do TV kablem HDMI,ale jak sie to ma z dźwiękiem? Chce uzyc zewnętrznych glosnikow,a nie widzi mi się podłączać je przez TV (zbyt widoczne kable). Co mam zrobic? Kupic adapter taki jaki pokazał canuks na górze tej strony?

Odnośnik do komentarza

Pytanko, jak sprawdzić kraj na którym rejestrowałem xbox live

zapomniało mi się xD

 

xbox.com --> My Xbox --> pierwsza zakładka Account Summary i masz

 

-----------------------------------------------------------------------------------

Pewnie było wałkowane tysiąc razy,ale nie mogę znaleźć: Jak usunę profil z konsoli,to tracę savy? Dodam,że dash z czerwca 2009

Edytowane przez InFiDeL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...