Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie, szukałem trochę po necie, ale już sam się zamieszałem więc liczę że ktoś tu mi doradzi. Dodam że jestem troche ciemny w tym temacie więc sorry jak napisze jakąś głupotę ;D

 

A więc mam telewizor HD Ready (Samsung r82) i kino domowe Samsung HT-THX22

 

Jaki kablami podłączyć Xboxa by uzyskać najlepszy obraz i by dzwięk obsługiwał w pełni 5.1?

 

Obraz - rozumiem że  najlepszy obraz uzyskam przez   zwykły kabel HDMI - HDMI podłączony konsola - TV?

 

Dzwięk - no i tu jest większy dla mnie problem. Bo rozumiem mogę podłączyć obraz kablem hdmi a dzwięk kablem composite dołączącym do konsoli dwoma czinczami odpowiedzialnymi na dzwięk  i wszytsko będzie hulać i współgrać razem (jednocześnie podłączony kabel hdmi i composite)? Teraz pytanie czy z takiego podłączenia dzwięku kablem composite dołączącym do konsoli uzyskam prawdziwy dzwięk dolby digital 5.1? A jeżeli nie to jakim kablem połączyć Xboxa z kinem domowym by uzyskać nalepszy możliwy dzwięk przy najmniejszym nakładzie finansowym?

 

 

Edytowane przez JoZi
Odnośnik do komentarza

Grałem dziś ze 4 godziny najpierw w Forza 3 a potem Resident Evil 5 . Nagle pad się wyłączył i na konsoli pojawiły się 3 czerwone diody hehe . ROD chyba . Na telewizorze zero obrazu , konsolę wyłączyłem odłączając od prądu :) Załączyłem jeszcze raz i po 10 minutach to samo zdarzenie . Minęło pół godziny i załączyłem ponownie . Grałem godzinę i na razie jest dobrze . Czyżby konsola niedługo miała iść do serwisu ? Rok produkcji to maj 2009 , kupiona w styczniu . To moja pierwsza usterka konsoli i nie wiem co się stało . Zawiecha jakaś czy rzeczywiście ROD ?

Odnośnik do komentarza

Jak ci zrobi roda znów to wtedy

Naciśnij i przytrzymaj przycisk do synchronizacji padów (mały biały), i trzymając przycisk nacisnąć przycisk wysuwania.

Diody migają pierwszą liczbą w kodzie (jak opisano poniżej).

Zwolnij przycisk wysuwania i naciśnij go ponownie.

Diody migają drugi numer kodu.

Zwolnij przycisk wysuwania i naciśnij go ponownie.

Diody migają trzeci numer kodu.

Zwolnij przycisk wysuwania i naciśnij go ponownie.

Diody migają dalej numer kodu.

Zwolnij przycisk wysuwania i naciśnij go ponownie.

Diody LED wrócą do 3ROD.

 

W jaki sposób interpretować diody, aby uzyskać kod:

Wszystkie cztery migające światła - 0

Jeden światło migające - 1

Dwa migające światła - 2

Trzy migające światła - 3

 

wyjasnienia kodów znajdziesz w necie

ja ostatnio miałem 0022 (tzw zimny lut)dało sie naprawić (to ostatnie pisze z pamięci)

Odnośnik do komentarza

Grałem w Gearsy 2 na moim Premiumie który padł na RROD podczas gry w Gearsy. I teraz nie wiem czy włączać je na nowym Xboxie Slimie, bo boję się, że to przez płytę konsola padła.

Czy to możliwe czy nie i spać spokojnie??(i grać w Gearsy) :thumbsup:

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

Edytowane przez arek_51
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Jest ktoś mi w stanie wytłumaczyć co to za wałek z tymi tanimi punktami MSP na Allegro ? W jaki sposób są tworzone te konta z punktami ? Kupować nie chcę chociaż 40zł za 6 tys. punktów kusi jak cholera :) Chciałbym po prostu wiedzieć o co kaman i czemu MS nic z tym nie robi.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Czytałem, ale tam wnioski są takie, że nie wiadomo skąd się biorą i że są pewnie nielegalne. Nie trzeba być ekspertem by do tego dojść po minucie namysłu :P

 

Chociaż w sumie wszystko jak widać sprowadza się do kradzionych kart, ok. :)

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

To bardzo proste, MS nic z tym nie robi, bo zarabia na tym procederze jak za legalne punkty, konta zresztą też są w pełni legalne, tylko karty kredytowe, z których te punkty są kupowanie na ww konta już nie do końca:] A dokładnie, karty są kradzione, przypisywanie do danego konta i tyle, ktoś kupuję 4000 MS Points za 50% dolarów z skradzionej kart, a następnie sprzedaję te 4000 tyś MSP z niezła przebitką, teoretycznie jest to w pełni legalne.

 

Mam nadzieje, że w miarę zrozumiale to wytłumaczyłem, ale uprzedzam zażuty, mój post nie ma zachęcać do kupowania "tanich punktów".

Odnośnik do komentarza

pieniadz to pieniadz, dzien w dzien nim obracamy i ktos sie zastanawia nad tym czy np. ktos komus nie ukradl i teraz nam nimi placi?

wiec tez nie wiem po co MS mialby wnikac kto czym placi i jak to zdobyl...

nie tylko jakies zdrapki na taki sposob jada, same konsole tez w taki sposob byly sprzedawane na allegro

zapwewne kazdy w swojej branzy widzial takie rzeczy...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...