Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

pytań ciąg dalszy ??

1.rozumiem że do wejścia w sieć najlepiej poczekać aż ogram wszystkie tytuły w singlu?? (troszkę ich mam :) ) czy walić od razu ??

2. czy jak zainstaluje grę na twardzielu automatycznie czyta mi z niego (chodzi mi o to że jak wyłącze i włączę konsolkę z tytułem w środku to będzie ją automatycznie czytał z twardziela czy trzeba odpalać z menu??)

 

ad1. To już zależy od Ciebie, czy chcesz pograć w multi czy nie.

ad2. Tak, czyta od razu z twardziela. Ale płyt w środku bym nie zostawiał. Ostatnio czytałem, że 360 potrafi wtedy porysować płyty (gdy się włączy konsole i płyta jest w środku). Ile w tym prawdy to nie wiem, nigdy nie zostawiałem płyt w środku konsoli. ;]

Odnośnik do komentarza

Jak masz naprawdę ograniczone fundusze albo nie będziesz miał na pewno nigdy Live, to jeszcze możesz oszczędzić trochę i kupić tańszą wersję. Ale ogólnie to mało opłacalny wybór, w 2005 też zastanawiałem się na Core, teraz 120GB to dla mnie za mało.

No i na 4GB nie zainstalujesz gier, czyli nie zmniejszysz hałasu konsoli.

Odnośnik do komentarza

ja bardziej na slima poluje i sa takie po 800zl arcade i sie ciekawie czy jak kupie takiego(z braku kasy) to czy potem jak dozbieram czy moge kupic i zamontowac dysk 250GB

 

Kilka dni temu kupiłem na popularnym serwisie aukcyjnym nówkę Slima 4GB za 699 zł (dostępnych jest jeszcze 36 sztuk, 14 już poszło). Wcześniej chciałem kupić wersję 250GB, ale ze względu na obudowę (rysuje się i łapie kurz jak cholera) i sam dysk (250GB to dla mnie za dużo) zdecydowałem się kupić Arcade. Niepotrzebny mi był także headset, gdyż mam inne słuchawki do konsoli. Co do dysku - wątpię czy Microsoft wprowadzi do sprzedaży 60-120GB dedykowane Slimce, więc po prostu trzeba będzie się zaopatrzyć w dysk ze starszych Xboxów, wyjąć z obudowy, no i też będzie działać:)

Edytowane przez PawciosS
Odnośnik do komentarza

Piszę o Slimach. I do Slima i do starego Arcade DA się dokupić dysk(tyle, że inne) . I w obu przypadkach raczej taniej wychodzi kupić wersję z dyskiem niż osobno. Zwłaszcza jeśli musisz kupić w sklepie typu Empik gdzie ceny często są chyba z kosmosu. Jeżeli chcesz zaoszczędzić polecam przeszukać internet i wybrać dla siebie najkorzystniejszą opcje.I tyle.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...