Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kupiłem na alledrogo do mojej Slimki dysk 60GB (od starej wersji konsoli) i mam taki problem. Otóż na dysku miało znajdować się ponad 20 pełnych wersji gier, jednak okazało się że są to dema. Tzn. w ustawieniach systemu w "Pamięć" są one w zakładce "gry", a nie w wersjach demonstracyjnych, natomiast w bibliotece gier są one już jako dema. Na kupionym dysku znajduje się takie KONTO, i jego posiadacz ma w liście gier wszystkie te które miały być na dysku jako pełne wersje. Na mygamercard wszystkich ich tam nie ma, jednak dodałem go do znajomych na Xbox LIVE, i tam wszystkie te gry na jego liście są. Na mygamercard ma 1285 GS, natomiast naprawdę ma ponad 8000, chociaż jego status na MGC jest na bieżąco wyświetlany (np. obecnie gra w Black Ops) - dziwne. Mógłby mi ktoś wytłumaczyć o co tu chodzi? Mam na dysku gry oraz konto gościa który te wszystkie gry prawdopodobnie kupił, jednak u mnie są one jako dema. Oczywiście wysłałem maila do osoby od której kupiłem dysk, więc zobaczymy jeszcze co on na to.

 

Edit: mam jeszcze takie pytanie: czy aby gry działały, to na dysku MUSI znajdować się konto na którym zostały zakupione?

Edytowane przez PawciosS
Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy
Edit: mam jeszcze takie pytanie: czy aby gry działały, to na dysku MUSI znajdować się konto na którym zostały zakupione?

 

musi być konto i musisz grac na nim online jeśli chcesz by gry działały jako full ale jest druga opcja, mieć konto kolesia na dysku i zrobić transfer licencji, wtedy możesz wywalić jego konto a gry będą dzialały na wszystkich kontach konsoli online/offline.

Odnośnik do komentarza
musi być konto i musisz grac na nim online jeśli chcesz by gry działały jako full ale jest druga opcja, mieć konto kolesia na dysku i zrobić transfer licencji, wtedy możesz wywalić jego konto a gry będą dzialały na wszystkich kontach konsoli online/offline.

 

O ile przez ostatnie 12m-cy gościu sam nie robił transferu/przypisania , bo wtedy lipa.

Odnośnik do komentarza

No tego nie wiem, ale na szczęście mam już dane do kont (w sumie 2). Dostałem też od niego taką wiadomość: "Witam przesyłam ci hasła do kont, będziesz mógł pobrać pełne wersje gier ale będą one działały tylko na tym profilu na jakim zostały ściągnięte. Pamiętaj nie zmieniaj hasła bo przestaną działać!!" Po pierwsze nie bardzo rozumiem dlaczego zmiana hasła miałaby mieć jakikolwiek wpływ na działanie gier. Po drugie, faktycznie nie pogram na własnym koncie w te gry? Mam robić ten transfer licencji czy nie?

 

Edit: zrobiłem transfer licencji, pobrałem gry na nowo i działają na każdym profilu:)

Odnośnik do komentarza

dobra mam już tego xa 2 tygodnie, właściwie już wszystko mniej- więcej wiem ale... Jak wygląda sprawa baterii w padach?? póki co dziś dopiero po raz pierwszy zmieniłem... Nie będzie takiej sytuacji że np. za rok bedę musiał codziennie zmieniać bat. ?? w przypadku ps3 tak było- przez pierwszy rok ładowałem jakieś 1-2 razy w tygodniu (przy częstym graniu) a po 3 latach- musiałem codziennie...

Odnośnik do komentarza
No tego nie wiem, ale na szczęście mam już dane do kont (w sumie 2). Dostałem też od niego taką wiadomość: "Witam przesyłam ci hasła do kont, będziesz mógł pobrać pełne wersje gier ale będą one działały tylko na tym profilu na jakim zostały ściągnięte. Pamiętaj nie zmieniaj hasła bo przestaną działać!!" Po pierwsze nie bardzo rozumiem dlaczego zmiana hasła miałaby mieć jakikolwiek wpływ na działanie gier. Po drugie, faktycznie nie pogram na własnym koncie w te gry? Mam robić ten transfer licencji czy nie?

 

Edit: zrobiłem transfer licencji, pobrałem gry na nowo i działają na każdym profilu:)

1- Pisze , żeby nie zmieniać hasła , bo pewnie chce sobie kiedyś zapożyczyć to konto , no chyba , że to jego , więc nie chce żebyś ty sobie przywłaszczył.

2- Gościu może nawet nie wiedzieć , że istnieje transfer , więc napisał co wiedział, lub planując zwędzenie kiedyś tego konta , specjalnie nie poinformował o transferze celem zwędzenia także zawartości.

 

to kolejne pytanie w takim razie :P czym jest play&charge ?? :P

45sek w googlach i wszystko się dowiesz, obiecuje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...