Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

@HolylegendPL

W telewizorach 3D istnieje opcja obróbki obrazu przez co nawet jeśli sobie podłączysz konsolę, to telewizor i tak zrobi Ci z tego 3D takie jakie masz na telewizorach. Nawet TVP1 możesz obejrzeć w 3D, z tymże efekt jest raczej kiepski w porównaniu np. z filmami przygotowanymi pod 3D, to samo będzie z grami, skoro autorzy dodali tę opcję to znaczy, że telewizor 3D lepiej wytworzy ten efekt, być może tak dobry jak w filmach z 3D (nie wiem, bo nie widziałem jak to wygląda w przypadku gier).

Edytowane przez MierzejX
Odnośnik do komentarza

Chciałem na jakiś czas pozbyć się Xboxa360 i kupić drugi raz w bundle z Gearsami 3 i mam kilka pytań odnośnie kont itp. Chciałbym zachować swoje konta i rozumiem, że mam je usunąć z Xboxa (GC i historia pobrań się chyba nie popsuje?). Coś jeszcze oprócz tych kont powinienem usunąć, żeby nowy posiadacz dostał "czystego" Xa(poza save'ami)?

Odnośnik do komentarza

Witam :(

Dzisiaj moja piękna konsola zaliczyła RODA i że jest już po gwarancji, chcę kupić X360 Slim. Problem polega na tym, że savy z gier itp miałem zapisane na karcie pamięci, a na dysku tylko dema, filmiki itp. Wiem że przez Kit'a mogę zrobić transfer danych ze starego dysku na nowy, ale niestety nie wiem jak mam sobie poradzić z przeniesieniem rzeczy z memorki na nową konsolę ;(( Bardzo bym prosił Was o pomoc! Będę bardzo wdzięczny ;(

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

@Up

Z tego co mi wiadomo Slim nie ma portu dla Memorek, w zamian są przecież dodatkowe dwa porty USB 2.0

 

Dzisiaj już nie trzeba transfer kita, sejwy możesz przenieść na pendrive'a. Udaj się do kogoś z memorką, pendrive'em i zgraj sobie sejwy. Myślę, że z forum masz sporo ludu, który jest z Łodzi i może pomóc.

Edytowane przez MierzejX
Odnośnik do komentarza
Pytanie mial ktos doczynienia z bezprzewodowym hs MS?warty swojej ceny?

Bardzo fajny jest, używam takiego już prawie 3 lata i nadal działa. Bateria wystarczy nawet na większość dnia, jeśli podładujemy headset podczas obiadu i kolacji. Trzyma spokojnie kilka godzin. Wygoda jest bardzo duża, sama słuchaweczka jest lekka i nie przeszkadza, a komfort jaki daje brak kabli to naprawdę wielka zaleta - można spokojnie łazić po pokoju bez pada. Zasięg spory, na pewno obejmie jedno pomieszczenie, a zwykle też pokoje obok. Nie ma problemów z połączeniem czy gubieniem sygnału. IMO świetny dodatek.

Odnośnik do komentarza

Mam podpieta konsole i kompa kablami pod jeden router. Komp trzyma polaczenie caly czas, konsola tez, ale teraz i dosc czesto zdarza jej sie wyswietlac disconnect, dzisiaj 4 razy przez godzine, komp nie traci polaczenia, ani router, po disconnect normalnie moge sie polacz. Co jest grane?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...