Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

O (pipi). I to chyba wystarczy za cały komentarz nt. postawy Lecha w tym meczu. Żal Krivetsa który chyba jako jedyny naprawdę się zaangażował.

 

Za tydzień zapraszamy do Poznania na pożegnanie trenera Jacka Zielińskiego. Białe chusteczki we własnym zakresie.

 

Jeszcze niedawno Zielińskiego na rękach nosiliście, a teraz jak ma słabą passę to od razu out?

Odnośnik do komentarza

O (pipi). I to chyba wystarczy za cały komentarz nt. postawy Lecha w tym meczu. Żal Krivetsa który chyba jako jedyny naprawdę się zaangażował.

 

Za tydzień zapraszamy do Poznania na pożegnanie trenera Jacka Zielińskiego. Białe chusteczki we własnym zakresie.

 

Jeszcze niedawno Zielińskiego na rękach nosiliście, a teraz jak ma słabą passę to od razu out?

 

Słabą passę? Czytasz może jego wypowiedzi? Jakiś wywiad? Widzisz jakie zmiany robi [ wpuścił na boisko Janka Zet. No urwa, bez przesady]. Totalna bezsilność i brak pomysłu z jego strony na uzdrowienie tego całego cyrku. Nikt go pewnie nie wywali przed końcem rundy ale człowieka zalewa biała gorączka jak ogląda mecz i widzi że nikt nic nie robi, a Jacek stwierdza że "nie mam pojęcia co jest nie tak z tym zespołem".

Odnośnik do komentarza

O (pipi). I to chyba wystarczy za cały komentarz nt. postawy Lecha w tym meczu. Żal Krivetsa który chyba jako jedyny naprawdę się zaangażował.

 

Za tydzień zapraszamy do Poznania na pożegnanie trenera Jacka Zielińskiego. Białe chusteczki we własnym zakresie.

 

 

Krivets jest totalną padaczką :(Chyba jednak inny mecz oglądaliśmy.

 

ja mam nadzieję, że jutro się trenejro sam poda do dymisji(albo i dzisiaj). Nie mam zamiaru czekać jeszcze tygodnia. Boże co on zrobił z Kolejorzem:( Serce mi płacze i krwawi:(

Odnośnik do komentarza

Hahaha, najlepszy był Wilku. Teoretycznie mógł podać 3bambie na wolne pole i 100% sytuację ale wolał sam strzelać niż zaufać temu wynalazkowi ;) I pomyśleć, że przed sezonem wierzyłem że Dżoel się u nas odnajdzie ;/

 

Cieszy duża ilość bramek i sytuacji. Połowa Krakowa zdobyta, czas na tą drugą, gorszą część ;)

Odnośnik do komentarza

I pomyśleć, że przed sezonem wierzyłem że Dżoel się u nas odnajdzie ;/

 

Ja miałem nadzieję, że Wichniarek będzie wzmocnieniem. Przecież Franek strzelał, to czemu by nie miał King Artur... A no odpowiedź jest prosta - bo jest słaby:(

 

Mimo wygranej 4-1 to nie podniecam się za bardzo. Wygrać z Cracovią to nie wyczyn, chociaż patrząc na naszą formę :whistling:

Odnośnik do komentarza

A w Widzewie co jeden bramkarz to gorszy, już myslalem, ze Kaniecki bedzie bohaterem meczu, a tu wpuscil taka szmate, ze chyba na najblizszy mecz Kretek sam stanie w bramce

 

No ja bym Kanieckiego aż tak za tego gola nie winił. Rykoszet może nie był jakiś bardzo mocny, ale nastąpił w momencie, kiedy był już na wykroku. Z drugiej strony właściwie miał to na rękach rolleyes.gif Prawdziwym winowajcą był idiota Broź, który bawił się w przyjmowanie na 16 metrze. Zresztą może dobrze, że wbili nam tego gola w regulaminowym czasie, bo w dogrywce i tak by coś wepchnęli. Po zejściu Dudu zaczęło się wszystko sypać. Zresztą (pipi)a, Duric + Grzeszczyk w środku przez cały mecz = sukces murowany.

 

Chu/j z pucharem, ważne żeby jutro z ubotami pojechali. W Bękartowie wkręcają sobie, że to jakieś derby są o_O

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...