Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat kto jak kto, ale Smolarek zasłużył swoją postawą podczas meczów na degradację do Młodej Ekstraklasy.

 

Ogólnie co do tematu, Wisła niech się bije z legią o mistrza, a Lech wygra Puchar to może w końcu coś Polacy pokażą w pucharach. Na 3. miejsce typuję Lechię Gdańsk.

 

Wisła pokaże jak odpaść z potęgą z Azerbejdżanu, a Legia jak roznieść jakiś stadion, np: we Wilnie. Z tą Lechią to trochę popłynąłeś :rolleyes:

 

Więc znowu Lech będzie musiał bronic honoru Polskiej piłki.

 

 

A Smolarkowi gratuluje, że zrobił kolejny krok do legendarnego "klubu Kokosa" :teehee:

 

Przypominam, że w tym sezonie Wisła to zupełnie inna Wisła, a Legia to całkiem inna Legia.

Odnośnik do komentarza

jeśli spadać to z wysokiego konia więc w losowaniu życzyłbym sobie Legii.

a nie wolałbyś jakiegoś silnego rywala?

Wydaje mi się, że najsilniejszego sportowo rywala TSP właśnie z Pucharu odprawiło. Zostaje kwestia prestiżowa- a tutaj sprawa jest IMO jasna- mimo kryzysu, transferowych wpadek, marnego trenera itd najwyżej cenię Legię, bo, z całym szacunkiem, mimo niemiłosiernego pompowania balonu przez media, śmiem twierdzić że Lech skończy jako jednosezonowa rewelacja- coś jak (ok, ze względu na LE trochę lepiej) w ostatnich sezonach np. Jaga czy Zagłębie Lubin

Odnośnik do komentarza

jeśli spadać to z wysokiego konia więc w losowaniu życzyłbym sobie Legii.

a nie wolałbyś jakiegoś silnego rywala?

Wydaje mi się, że najsilniejszego sportowo rywala TSP właśnie z Pucharu odprawiło. Zostaje kwestia prestiżowa- a tutaj sprawa jest IMO jasna- mimo kryzysu, transferowych wpadek, marnego trenera itd najwyżej cenię Legię, bo, z całym szacunkiem, mimo niemiłosiernego pompowania balonu przez media, śmiem twierdzić że Lech skończy jako jednosezonowa rewelacja- coś jak (ok, ze względu na LE trochę lepiej) w ostatnich sezonach np. Jaga czy Zagłębie Lubin

 

Szkoda, że ta jednosezonowa rewelacja trwa już 3 sezon :thumbsup: (jeżeli chodzi o LE). Fakt, rok temu do grup się nie dostaliśmy ale zaszliśmy najdalej z polskich drużyn i dopiero odpadliśmy z Brugią po karnych.

Odnośnik do komentarza

Nie dyskutuj ze ścianą wschodnią, oni trzymają się razem ;)

W LE wszyscy nam się podkładali, dlatego tak dobrze nam szło.

 

 

Co do PP, mam nadzieję że zagramy z Legią w finale. Z marketingowego punktu widzenia byłoby to najlepsze rozwiązanie dla PZPNu, inaczej trochę kasy im przejdzie koło nosa.

Odnośnik do komentarza

Heh, Ściana wschodnia??, chyba nikt nigdy bardziej nie obraził tak mnie, jak i mojego nikłego lokalnego patriotyzmu :rolleyes:

 

Zgoda- przez 3 lata Lech się wyróżniał, ładnie pogrywał w Europie (choć IMO przygoda Wisły w Pucharze, bodaj w 2004 była bardziej przekonująca), ale wydaje mi się, że ta krótka era jest blisko końca- jeśli w tym roku Lech nie awansuje do pucharów (a droga do nich wiedzie już chyba tylko przez... Puchar) to zacznie się wielka wyprzedaż piłkarzy- przecież taki Stilic już przebiera nogami, Rudnevs czy Kriwiec też raczej stracą motywację do kopania się np z Polonią Bytom, a znając węża w kieszeni waszego prezesa na realne wzmocnienia bym nie liczył (taki Rudnevs zdarza się raz na 15transferów, różne Goliki, Czibamby, Wichniarki itd o wiele częściej)- co potem? mniejsza frekwencja, dalsze trenerskie dziwactwa Bakero (jak tu poskładać zespół mając może pół skrzydłowego z prawdziwego zdarzenia?) i środek tabeli na dłuższy czas. Ale może to jest tylko moje czarnowidztwo.

 

 

Odnośnik do komentarza

Tak, to Twoje czarnowidztwo. Rudnevs trafia się raz na X razy. Tak jak na X razy trafia się Lewandowski, Stilic, Kriwiec i inni :teehee:

 

Prezio nie tyle ma węża w kieszeni, ile wychodzi z założenia że klub ma funkcjonować bez zadłużenia [w przeciwieństwie do Wisły i reszty stawki [nie wiem jak jest z Legią, czy mają długi u ITI? Pewnie Maiden wie]], a to oznacza że nie biorą kredytów i wszystko finansują z zysków. Nie liczyłbym na wyprzedaż połowy składu. Jeśli, po Twojej myśli, nie zakwalifikujemy się do pucharów, to sprzedadzą Rudnevsa i po problemie. Nikt tam raczej nie robi biznesplanu w którym wychodzi tylko z założenia że zawsze będziemy grać w pucharach. To jest cel Lecha na każdy sezon [w przeciwieństwie do np. Legii, jak swego czasu pisał Maiden] ale raczej nie cel który pozwala przeżyć. Bez pucharów też sobie poradzimy.

Odnośnik do komentarza

Heh, Ściana wschodnia??, chyba nikt nigdy bardziej nie obraził tak mnie, jak i mojego nikłego lokalnego patriotyzmu :rolleyes:

 

Zgoda- przez 3 lata Lech się wyróżniał, ładnie pogrywał w Europie (choć IMO przygoda Wisły w Pucharze, bodaj w 2004 była bardziej przekonująca), ale wydaje mi się, że ta krótka era jest blisko końca- jeśli w tym roku Lech nie awansuje do pucharów (a droga do nich wiedzie już chyba tylko przez... Puchar) to zacznie się wielka wyprzedaż piłkarzy- przecież taki Stilic już przebiera nogami, Rudnevs czy Kriwiec też raczej stracą motywację do kopania się np z Polonią Bytom, a znając węża w kieszeni waszego prezesa na realne wzmocnienia bym nie liczył (taki Rudnevs zdarza się raz na 15transferów, różne Goliki, Czibamby, Wichniarki itd o wiele częściej)- co potem? mniejsza frekwencja, dalsze trenerskie dziwactwa Bakero (jak tu poskładać zespół mając może pół skrzydłowego z prawdziwego zdarzenia?) i środek tabeli na dłuższy czas. Ale może to jest tylko moje czarnowidztwo.

 

Tak, to Twoje czarnowidztwo. Rudnevs trafia się raz na X razy. Tak jak na X razy trafia się Lewandowski, Stilic, Kriwiec i inni :teehee:

 

Prezio nie tyle ma węża w kieszeni, ile wychodzi z założenia że klub ma funkcjonować bez zadłużenia [w przeciwieństwie do Wisły i reszty stawki [nie wiem jak jest z Legią, czy mają długi u ITI? Pewnie Maiden wie]], a to oznacza że nie biorą kredytów i wszystko finansują z zysków. Nie liczyłbym na wyprzedaż połowy składu. Jeśli, po Twojej myśli, nie zakwalifikujemy się do pucharów, to sprzedadzą Rudnevsa i po problemie. Nikt tam raczej nie robi biznesplanu w którym wychodzi tylko z założenia że zawsze będziemy grać w pucharach. To jest cel Lecha na każdy sezon [w przeciwieństwie do np. Legii, jak swego czasu pisał Maiden] ale raczej nie cel który pozwala przeżyć. Bez pucharów też sobie poradzimy.

 

Wielki k blefuje, a Stona ma rację

 

poza tym , zob acz, że lech zawsze miał wysoką frekwencję, nawet jak występował w II lidze.

Edytowane przez kilix
Odnośnik do komentarza

Dodałbym coś od siebie, ale Stona ładnie to podsumował. A z tym jednym Rudnewsem na milion transferów to w ogóle poleciałeś. Myślę, że Taki Stilic i Kriwets i tak nie odejdą w tym sezonie, w myśl, że odchodzi jeden wartościowych piłkarz co okienko. Zresztą taką grę jaką pokazują to nie wiem kogo by mogli wzmocnić. No chyba, że interesują ich kluby pokroju FC Koeln.

Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

Wielki k blefuje, a Stona ma rację

 

poza tym , zob acz, że lech zawsze miał wysoką frekwencję, nawet jak występował w II lidze.

 

Jesteście niemożliwi :teehee: , ostatnio czytałem wypowiedź waszego byłego trenera, z czasów waszej II ligi. Cytuję:

 

- Teraz my musimy piłkarsko dorównać tym wszystkim działaniom marketingowym. Nie ma wątpliwości, że w Poznaniu rodzi się druga, po Lechu, siła piłkarska. Pamiętam, gdy przychodziłem do Lecha grającego jeszcze w drugiej lidze, spotkanie z Tłokami Gorzyce oglądało 200 osób. Gdy kończyłem pracę w Poznaniu, na mecz z Amiką Wronki przyszło 25 tysięcy" - wspomniał szkoleniowiec.

link do całości: http://sport.onet.pl/pilka-nozna/i-liga/zielona-rewolucja-w-warcie-poznan,1,4213636,wiadomosc.html

 

Baniak był trenerem Lecha Poznań, od kwietnia 2001 do września 2002. Fajnie jest ponaginać - nie tak bardzo odległą - historię c'nie? :potter: :potter:

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Baniak był trenerem Lecha Poznań, od kwietnia 2001 do września 2002. Fajnie jest ponaginać - nie tak bardzo odległą - historię c'nie? :potter: :potter:

 

 

 

To teraz sprawdź sobie OFICJALNE staty. Koleś ostro pojechał z tymi 200 osobami. Tyle to na wyjazdy jeździło.

 

Znalazłem. Jak to się ma do Baniakowych 200 osób?

Fajnie jest ponaginać? :whistling:

 

 

 

FATALITY :dance:

 

tabelar.jpg

 

 

Tutaj masz linka do źródła

Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

Śląsk Wrocław 2-1 Lechia Gdańsk. Brawa dla Widzewa ;)

 

edit.

Lech 2-0 Jagiellonia, 2pkt Jagi w 4 meczach, z taką formą wypadną poza pierwszą piątkę.

Edytowane przez Ofsajd
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...