Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

To jest dobry przykład, mecz piłki nożnej to spektakl, towar. Jak jakaś kapela gra słabe koncerty to możesz albo kupić bilet i iść, albo nie kupić i nie iść. Piłkarze tak samo. Masz wybór, możesz iść i oglądać albo nie. Jak cię to frustruje to się tym nie interesuj albo idź zamiast tego do teatru czy co tam zechcesz. Tego, że człowiek bije innego po ryju, winny jest ten, który bije po ryju. Naprawdę. Nie ochrona. Ani nie ten pobity, co to nie gra w piłkę wystarczająco dobrze, żeby zadowolić fanów klubu.

 

Ja też mam wiele rzeczy na świecie, które mnie frustrują, i co robię? Olewam je, a nie wydaję na nie pieniądze i jeszcze usprawiedliwiam bicie frustrujących po ryju, "no bo się nie przykładają". Jak się nie przykładają, to ich nie utrzymuj z własnej kasy, może zaczną się starać. To nie jest tak, że jest jakiś przymus kibicowania Legii. Taki jest mój tryb myślenia, jak widać "kibice" mają inny, no ale jestem przekonany, że ten mój nie jest taki znowu absurdalny.

 

Rozumiem Cię,masz sporo racji,ale kibicowanie konkretnemu klubowi to nie to samo co podane przez Ciebie przykłady,bo czy kibic Cracovi pójdzie na mecz Wisły,bo mu się gra piłkarzy nie podoba?Pozatym piłkarz,to tylko piłkarz,dziś gra tu jutro tam,bardzo mało jest tych których kibice identyfikują z klubem.Przecież nie grają za darmo,to jest ich praca,dobrze to ujął Wawrzyniak(cytowałem go kilka postów temu).Wtedy kibice im śpiewają:"Co wy robicie, wy naszą Legię hańbicie!" Nie przychodzą tu piłkarze przypadkowi,więc można coś od nich wymagać. Dobra nie ma co dalej tego ciągnąć.Napewno nie pochwalam tego,że zawodnik został uderzony,ale dodam też,że w czasie meczu za pyskówki z kibicami dostałby żółtą kartkę.......

Odnośnik do komentarza

Wygodniejsze to jest np. kliknięcie myszką na link, no ale przecież jakby wyszło na jaw, to by koledzy z żylety pewnie bejsbolem obili. Niewielka strata, że paru obrońców "kibicowania" nie przeczyta tekstu kolesia, który woli oglądać piłkę nożną. To w sumie dwa odrębne sporty, z odrębną bazą fanów. Stec raczej swojego podejścia nie zmienia, tak że nie ma sensu czytać.

Odnośnik do komentarza

No co ty. Po prostu odejście w stylu "chcę zapoznać się z tym towarem, ale chcę, by jego twórca nie dostał za to żadnej kompensaty" i jeszcze swego rodzaju chwalenie się tym jest, jak sądzę... no... alternatywnym podejściem do moralności ("Ford robi złe auta, by polepszyć sytuację ukradnę im jedno i będę nim sobie jeździł"). Czy chodzi o poglądy na temat bicia piłkarzy po ryju, czy na tematy polityczne, w sumie nie ma różnicy, jedno i drugie równie zabawne.

 

Heh, zauważyłem pewną zależność.

 

"Legia gra słabo, nie mam przyjemności z oglądania ich, ale przecież MUSZĘ. Dlatego nie zrezygnuję z meczów, ale będę bił piłkarzy po ryju!"

 

"Wyborcza pisze zło, nie mam przyjemności z czytania ich, ale przecież MUSZĘ. Dlatego nie zrezygnuję z czytania, ale poszukam mirrora."

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale czytać teksty możesz. Coś mało konsekwentny ten bojkot, za to niezwykle zabawny. Tak trudno to pojąć?

 

Oczywiście tak samo w sobie to też jest zabawne, no bo bojkotując Agorę, a nie np. chińskie fabryki, sugerujesz, że Agora robi coś gorszego niż niewolnicze traktowanie 10-latków i torturowanie więźniów politycznych, no ale mniejsza z tym, załóżmy, że faktycznie robi. W takim przypadku np. nieczytanie ich tesktów byłoby chyba dość sensowną formą bojkotu. A mirrory, heh, to taki bojkot na miarę polskich kibiców właśnie.

Odnośnik do komentarza

Ale czytać teksty możesz. Coś mało konsekwentny ten bojkot, za to niezwykle zabawny. Tak trudno to pojąć?

 

Oczywiście tak samo w sobie to też jest zabawne, no bo bojkotując Agorę, a nie np. chińskie fabryki, sugerujesz, że Agora robi coś gorszego niż niewolnicze traktowanie 10-latków i torturowanie więźniów politycznych, no ale mniejsza z tym, załóżmy, że faktycznie robi. W takim przypadku np. nieczytanie ich tesktów byłoby chyba dość sensowną formą bojkotu. A mirrory, heh, to taki bojkot na miarę polskich kibiców właśnie.

 

 

Leżę i kwiczę, serio. Powinieneś zostać politykiem. Klaskać też się nie powinno, bo co klaśnięcie umiera jeden murzynek XD

Nie chcę dać im zarabiać, tak trudno to zrozumieć?

 

Ofsajd, art w sumie sensowny, nikt nie rozumie co się dzieje w głowie Bakero :D Tylko że ja wychodzę z założenia że "po owocach ich poznacie" i czekam do końca sezonu. Bo może w tym szaleństwie jest metoda ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

Może i jest ale jak na razie nie przynosi żadnych efektów. Odpadnięcie z Ligi Europejskiej po wystawieniu Stilica do ataku, remis ze Śląskiem po podobnych manewrach. Z tych kilku meczy Waszego zespołu jakie widziałem wynika że Semir nawet nie w formie jest bardziej kreatywny od Ślusarskiego nawet w formie szczytowej. Jeżeli nie załapiecie się do pucharów to podejrzewam że czeka was rewolucja podobna do tej która była w Legii czy u nas w zeszłym roku. Wielka wyprzedaż i ściąganie tańszych czy droższych noname'ów z zagranicy, którzy nie gwarantują jak to mówi Maskaant "odpowiedniej jakości".

btw. wczoraj w Szybkiej Piłce wspominali coś o Kasperczaku jako następcy Maćka. Z dwojga złego już chyba lepiej żeby Skorża utrzymał posadę, bo Heniu się nadaje ale co najwyżej do pykania fajki w bujanym fotelu przed kominkiem ;D

Odnośnik do komentarza

Leżę i kwiczę, serio. Powinieneś zostać politykiem. Klaskać też się nie powinno, bo co klaśnięcie umiera jeden murzynek XD

Nie chcę dać im zarabiać, tak trudno to zrozumieć?

Trochę trudno. Bo chcesz dać zarabiać np. chińskiemu rządowi, a akurat Agorze nie. Jak ktoś robi faktycznie krzywdzę tysiącom ludzi, to się z tego śmiejesz, że "klaśnięcia Murzynka", ale jak Agora... cokolwiek ci zrobiła, nie wiem co, to ich "bojkotujesz". Przy czym czytasz ich teksty, tylko że bez zysków dla nich. Więc tak naprawdę nie jest to bojkot, a złodziejstwo, którym się jeszcze chwalisz, sam zaczynając ten temat w temacie o piłce nożnej. Jak dorośniesz to pewnie zrozumiesz, czemu jest to dla mnie takie zabawne. Miejmy nadzieję...

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Leżę i kwiczę, serio. Powinieneś zostać politykiem. Klaskać też się nie powinno, bo co klaśnięcie umiera jeden murzynek XD

Nie chcę dać im zarabiać, tak trudno to zrozumieć?

Trochę trudno. Bo chcesz dać zarabiać np. chińskiemu rządowi, a akurat Agorze nie. Jak ktoś robi faktycznie krzywdzę tysiącom ludzi, to się z tego śmiejesz, że "klaśnięcia Murzynka", ale jak Agora... cokolwiek ci zrobiła, nie wiem co, to ich "bojkotujesz". Przy czym czytasz ich teksty, tylko że bez zysków dla nich. Więc tak naprawdę nie jest to bojkot, a złodziejstwo, którym się jeszcze chwalisz, sam zaczynając ten temat w temacie o piłce nożnej. Jak dorośniesz to pewnie zrozumiesz, czemu jest to dla mnie takie zabawne. Miejmy nadzieję...

 

 

W (pipi)e mam dzieci z afryki i chin. Walisz sucharami większymi niż Figlarz [noł ofens mistrzu pokera]. Bojkot jednego produktu/marki = bojkotowanie zła na świecie?

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Gdzie ja coś takiego napisałem? Bojkot zła na świecie jest bardziej zrozumiały, bo ktoś chce coś osiągnąć korzystnego. Ale "bojkot" jakiejś marki, która nikomu prawdziwej krzywdy nie zrobiła - to takie dziecinne trochę. Faktyczne zło cię nie obchodzi, za to bardzo ci przeszkadza stan portfela Wajdy - wow, masz się czym chwalić.

 

Żeby to chociaż był prawdziwy bojkot, byłoby to o 50% mniej infantylne. Ale nie, to raczej się nazywa złodziejstwo, co napisałem powyżej i jakoś cię nie obeszło. Sprawdź sobie w słowniku definicje. Bojkot to ignorowanie kogoś, a nie korzystanie z jego pracy bez płacenia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...