Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

Ruch Chorzów 0-2 Polonia Bytom

Cracovia Kraków 3-0 Lechia Gdańsk

 

Oglądałem drugą połowę meczu w Krakowie. Craxa grała świetnie i zasłużenie strzelała bramki. Lechia nie miała praktycznie żadnej klarownej sytuacji.

 

Szkoda za to, że Polonia wygrała z Ruchem... Mam nadzieję jednak, że Cracovia się utrzyma w lidze :)

Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

A mnie dzisiejsze wyniki cieszą :D czekam ja kolejną porażkę Jagi i wygraną w zapyziałej bojącej się gości mieścinie. To jest skandal żeby całe miasto (policja, władze, klub) bały się 800 kibiców z Krakowa i wymuszały na PZPNie zakaz wyjazdu z dupy... Skoro dostali licencje na grę w najwyższej klasie rozgrywkowej (celowo nie nazwanej "Ekstraklasą") to powinni również spełniać wymogi bezpieczeństwa i umożliwiać wizyty na swoim estadio da Kielce kibicom gości.

Odnośnik do komentarza

Po prostu wyobraziłem sobie sytuację, gdyby np. powiesić plakat, że będzie mecz, sprzedać bilety, ale piłkarzy zostawić w domu. Czy kibice by to zauważyli? W sumie nadal mogliby robić to, co lubią - bić po ryju i deklarować nienawiść do Michnika - więc chyba nie przejęliby się jakimś tam meczem piłki nożnej. Świetnie by wyglądała relacja w TV. Ktoś musi to zorganizować.

Odnośnik do komentarza

A mnie dzisiejsze wyniki cieszą :D czekam ja kolejną porażkę Jagi i wygraną w zapyziałej bojącej się gości mieścinie. To jest skandal żeby całe miasto (policja, władze, klub) bały się 800 kibiców z Krakowa i wymuszały na PZPNie zakaz wyjazdu z dupy... Skoro dostali licencje na grę w najwyższej klasie rozgrywkowej (celowo nie nazwanej "Ekstraklasą") to powinni również spełniać wymogi bezpieczeństwa i umożliwiać wizyty na swoim estadio da Kielce kibicom gości.

 

 

Wiesz, pewnie bali się tego, co zrobiliście w Poznaniu na ultranowoczesnymibezpiecznymstadionieklasyELITE :potter:

 

@ogórkozo

Odpowiem Ci na swoim przykładzie. Mecz schodzi zawsze na 2 plan. Kątem oka widzę że tam sobie biegają kopacze, jakieś akcje są i bramy padają ale ważniejsze jest dopingowanie i robienie za(pipi)istej atmosfery. Choć pewnie Ty tego nigdy nie zrozumiesz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...