Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Maiden

 

Coś pięknego!

 

Wiadomości serwisów internetowych można sobie wsadzić głęboko w du.pkę. W drodze powrotnej kolo czytał nam z telefonu nagłówki z GW. Płakaliśmy ze śmiechu. Było konkretnie - kibice Legii przypieczętowali swoją kibicowską dominację na (prawie) neutralnym terenie jakim jest Bydgoszcz - Kibicowko, Lech MEGA rozczarował. Pewnie dlatego, że - tak jak napisał Stona - zabrakło naszych forumowych FANATYKÓW, Stony, Lukasa i Buły :teehee:

 

http://www.youtube.com/watch?v=HNwtrrMQ5QE

 

Wooooooooooooojnaaaaa! <3

 

A ile achtungów poszło - łącznie z kilkaset. :diablo:

 

Orson: Miło, że się przyznałeś, że Legii nie lubisz - jeszcze kilka tygodni temu, zabierając głos w oficjalnej dyskusji, w innym temacie - chcąc zapewne być "obiektywnym" nóżkami zapierałeś się, że Ciebie oba kluby, ani ziębią, ani parzą - hipokryta. :teehee:

 

A tak cieszyli się piłkarze Legii: :thumbsup:

 

http://www.youtube.com/user/wwwlegiacom#p/u/1/cqGWlh-hWZk

 

Niezorientowanym przypomnę, że kilka lat temu, po zwycięstwie nad Legią, piłkarze zasłużonego, nieistniejącego już klubu, Lecha Poznań, manifestowali swoją radość obrażając Legię, i demolując szatnię gości. :pinch:

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

ty sobie raczysz żartowac, zawsze i wszedzie pisałem/ mówiłem , ze Legii nienawidzę szczerze.

 

Pisalem, ze Lech mi jest obojetny (choc w LE im kibicowałem oczywiscie , jako polskiej drużynie)

 

 

A jak dam w palnik to namietnie spiewam...cos za co dostałem od Stony 20 % :D :D :D . Ha własnie, jedziesz na niego ciągle a tylko raz tu napisałem "wiesz co" i przywalił mi 20 % , to apropo jego stronniczości

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

 

O, a tu mnie widać :teehee:

 

 

Wybiórcza zdążyła już napisać, że w tym miejscu demolowaliśmy miasto, strasząc mieszkańców petardami, odgrażając się im, oraz rzucając w ich okna kamieniami - żenua.

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

ty sobie raczysz żartowac, zawsze i wszedzie pisałem/ mówiłem , ze Legii nienawidzę szczerze.

 

Pisalem, ze Lech mi jest obojetny (choc w LE im kibicowałem oczywiscie , jako polskiej drużynie)

 

 

A jak dam w palnik to namietnie spiewam...cos za co dostałem od Stony 20 % :D :D :D . Ha własnie, jedziesz na niego ciągle a tylko raz tu napisałem "wiesz co" i przywalił mi 20 % , to apropo jego stronniczości

 

Ja dwa razy dostałem od Stony po 20%, bo ktoś się poczuł urażony i podjebał mnie moderatorom. Ciekawe kto to był :unsure:

Odnośnik do komentarza

 

Wiadomości serwisów internetowych można sobie wsadzić głęboko w du.pkę. W drodze powrotnej kolo czytał nam z telefonu nagłówki z GW. Płakaliśmy ze śmiechu. Było konkretnie - kibice Legii przypieczętowali swoją kibicowską dominację na (prawie) neutralnym terenie jakim jest Bydgoszcz - Kibicowko, Lech MEGA rozczarował. Pewnie dlatego, że - tak jak napisał Stona - zabrakło naszych forumowych FANATYKÓW, Stony, Lukasa i Buły :teehee:

 

 

 

No z tego co czytam, to wuchta nieogarów była, wychodzenie z trybun zajęło chyba 10x więcej czasu niż u Was i w ogóle tragedia do momentu aż Grzęda nie poszedł na boki ogarnąć wiary.

Co do serwisów netowych, no wiadomo że drugą Częstochowę pewnie teraz opisują XD Ranni, zabici, pół miasta płonie. Najbardziej rozpierdala mnie zakaz dla 11k XD ROTFL

 

Idę do pracy wysłuchać narzekań "kibiców" z biura.

Odnośnik do komentarza

Oprawy miało nie być w ramach protestu przeciwko sposobowi dystrybucji biletów i ogólnemu potraktowaniu tego PP w sposób w jaki zrobił to PZPN. Na koniec meczu miał być jakiś transparent + wyjście z trybun, tylko po tym co się stało po ostatnim golu wszystko posypało się jak domek z kart :confused:

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

My wyszliśmy, w 5-ej minucie, wróciliśmy dopiero w 18-ej. I wywiesiliśmy transparenty, i pośpiewaliśmy na PZPN. Ponoć, na Waszych forach, płacz, że dostaliście kibicowskiego rape'a :teehee:

Odnośnik do komentarza

W TVP Sport :potter: , ale chyba transmisja taka sama była?

Poza 'Legia Legia (pipi)ą jest' gdzieś w środku meczu, pod koniec było raz słychać jeszcze wasz 'hymn' :confused:

 

Mam nadzieję, że dla dobra polskiej piłki, liga skończy się mistrzostwem Wisły, podium dla Lechii i Lecha.

Edytowane przez kilix
Odnośnik do komentarza

Tak jak myślałem, fani Lecha uznali, że porażka, tak jak wszystko inne, jest winą Michnika. Pobili więc w ramach rewanżu za swoje okropne krzywdy dziennikarza.

 

http://enjoybydgoszcz.pl/bydgoszcz/puchar-polski-operator-tvp-pobity-przez-pseudokibicow-lecha-w-szpitalu

 

Oczywiście media, które o tym wspomną, będą po prostu robiły na nich nagonkę. Za co później dostaną wpie'rdol.

Odnośnik do komentarza

mi się na serio przykro zrobiło po tym meczu.

 

Starcie dwóch najsilniejszych kibicowsko ekip w kraju mogło być idealnym pokazem na poparcie tezy "temat zastępczy kibice" - była i świetna oprawa legii(kartonada ULTRAS wyszła rewelacyjnie), był i dobry doping z obu stron, był i protest przeciw rządowi i pzpn... ale wszystko poszło się je.bać przez idiotów po zakończeniu spotkania.

 

Na serio chyba tylko na kilku forach w kraju(w tym tutaj) będzie toczył się spór kto kogo pokonał na widowni...cała reszta Polski (i wg mnie słusznie) zapamięta z tego meczu jedynie awanture która choć jak zwykle to bywa została wyolbrzymiona to jednak miała miejsce i jest kolejnym dowodem na to,że często wielkie wysiłki prawdziwych kibiców i ultrasów są s(pipi)one przez kilka grupek po(pipi)ów.

Odnośnik do komentarza

W pierwszej połowie było bardzo dobrze, ale w drugiej, doping zrobiliśmy miazgę - Staruch :wub::blush:

 

Twój Staruch powinien siedzieć w pierdlu za pobicie. I jak u nas ma być normalnie jak koleś który przy(pipi)i grajkowi, później idzie na mecz :potter: Powinien mieć stadionowy zakaz i mecze do końca żywotu oglądać w TV :thumbsup:

Ale zaraz mądrale wyjedziecie że bez niego było by tylko 20 petard, 4 race mniej i 74 kartoniki źle by się ułożyły.

 

Taki ładny mecz, ale bandyci musieli go zepsuć ;) Cóż, ciągłe straszenie karami widocznie jest bez sensu, bo co z tego że ktoś roz(pipi)i stadion, nałożą na niego kare, nie (trudne słowo) wyegzekwują (trudne słowo) jej i pajac za tydzień znowu wlezie coś roz(pipi).

 

Co do meczu to Lech mimo dobrej gry i chyba za Bakero najlepszego meczu, przegrał z najsłabszą obecnie drużyną z polskiej Ekstraklasy. Szansa na grube pojechanie z Legią była jak nigdy, a mimo to nie potrafili w 120min. strzelić jej dwóch bramek. Co do Bosego to trudno się mówi ;(

 

A co zrobili by 'kibice' Legii stojący za bramką Kotora, gdyby ten obronił karnego i to jednak Lech by wygrał?

a) Pogratulowaliby drużynie Lecha Poznań

b) Zaje.bali by piłkarzy Lecha i Legii

c) Przeprosili 'ochroniarzy' i wrócili na swoje miejsca

d) inna opcja - dopisać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

W pierwszej połowie było bardzo dobrze, ale w drugiej, doping zrobiliśmy miazgę - Staruch :wub::blush:

 

Twój Staruch powinien siedzieć w pierdlu za pobicie. I jak u nas [...]

 

 

Nie wiem jak jest "u was" w Rewalu, gdyż nie wiem gdzie, na prowincji, leży ta metropolia. Nie obraź się.

 

Wiem za to, że Staruch kocha Legię bardziej niż niejeden z nas. Wiem też, że żałuje tego co zrobił, i wiem także, że doping prowadzi jak żaden gniazdowy w Polsce, czego najlepszym dowodem jest wczorajszy mecz.

 

 

 

 

A jedynymi odpowiedzialnymi za burdy, są poznańskie bulwy do czego sami się przyznają - ot nie wytrzymali goryczy porażki. Zastrzeżenia kierujcie nie do kibiców z Wielkopolski, a do PZPN - bo to związek był organizatorem meczu, i to on wybrał, zupełnie nieprzystosowane obiekt Zawiszy do rozegrania finału PP (płotek okalający boisko o wysokości 40 cm?!).

 

Ciekawe czy po tym meczu, pukną się w łeb, czy też nie, i zgodnie z zapowiedziami, zrobią finał Superpucharu PL w Ostródzie?

Edytowane przez Maiden
  • Minusik 6
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...