Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

Na podstawie swojej wyobraźni :D

 

SE nie uwzględnia możliwości kibicowania klubowi innym niż te z ekstraklasy, Cracovia zajmuje taką samą albo i większą powierzchnię niż Wisła (to samo Widzew - Bełchatów), a Legii kibicuje pół Polski. Dziękuję, nie mam więcej pytań.

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Ta wieś jest Twoją stolicą kmieciu - Wracaj do słuchania swoich muzykantów, murzynofilu :teehee:

 

A mapka z du.py wzięta, kompletne science fiction.

Edytowane przez Maiden
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Protip

 

Przed KAŻDYM meczem takie zgody trzeba otrzymać. Dla mnie to totalny suchar pisać teraz, że Lech czy Legia otrzymały zgody XD To zamknięcie stadionów nie miało sensownych podstaw prawnych. To że stadiony będą otwarte było pewne już od momentu kuriozalnej decyzji DonTuskinio, pytanie było, jak szybko pójdą po rozum do głowy.

Odnośnik do komentarza

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,9570619,TOK_FM__Wsrod_zatrzymanych_kiboli_jest_ten__ktory.html

 

Najlepszy jest filmik. Z tego "kibica" to niezly bohatejro. Akcja na ninje. Najpierw niezauwazalne przemieszczenie sie z punktu a (trybuna) do punktu b (okolice operatorki kamery). Potem smiercionosny cios w plecy. A na koncu szybka ucieczka i wmieszanie sie w tlum. Zaskoczona ofiara niczego nawet nie podejrzewala.

 

Edit: Stona: Też mi pojechanka ;/

 

+ Dodał MODERATOR
usunąłem część z pojechanką. (ojtam ojtam :* )
Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

Trochę nie pasuje do tematu, ale odpowiem tutaj (najwyżej Stonek przeniesie). Frajerskie zachowanie ze strony Probierza, powinien już do końca poprowadzić swój tonący statek, a nie uciekać z niego pierwszy jeszcze przed zatonięciem. Jagiellonia ciągle jest druga i powinien powalczyć z tym co sobie przygotował o jak najwyższe miejsce, na koniec sezonu.

 

+ Dodał MODERATOR
przeniosłem ;)
Odnośnik do komentarza

No to pewnie po sezonie zawita w Poznaniu. W sumie wszystko lepsze od JMB.

edit.

Dla mnie zachował się dziwnie ale ciężko coś powiedzieć jeśli się nie wie, jak tam to wygląda od środka. Jeśli był skłócony z zespołem albo z właścicielami, to dziwnym nie jest, że robi sobie furtkę już teraz.

Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

Możemy pociągnąć wątek Probierza tutaj, skoro tyle się mówi o nim w Lechu. Dla mnie zachował się dziwnie ale ciężko coś powiedzieć jeśli się nie wie, jak tam to wygląda od środka. Jeśli był skłócony z zespołem albo z właścicielami, to dziwnym nie jest, że robi sobie furtkę już teraz.

 

Jakby nie było dziwnie to wygląda w kontekście jego wypowiedzi po rundzie jesiennej że idą na mistrza. Owszem sprzedali mu jednego zawodnika, ale mimo wszystko Jagiellonia nadal ma lepszych piłkarzy niż Polonia Bytom, czy Widzew i powinna powalczyć do końca. Z resztą z wypowiedziami u Probierza też jest średnio, najpierw mówi że idą po tytuł, cztery mecze później, na 10 kolejek przed końcem sezonu, że ligę wygrała już Wisła. A 2-3 kolejki temu powiedział znowu że się nie poddają i będą walczyć do końca. Trochę to wszystko wygląda jakby chłop się pogubił i sam nie wiedział co myśli i co robi. Jeden wielki chaos. Z Bakero jest chyba podobnie tylko, że Hiszpan sieje chaos ustalając pierwszy skład, zmianami, a nie samymi wypowiedziami.

 

edit. To też przeklej :D

Edytowane przez Ofsajd
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...