Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

No i koniec. I na całe szczęście. Mega stracony sezon. mam nadzieję, że Bask opuści nasz zespół jak najszybciej. Tak słabego trenera na ławce, tak słabo grającego Lecha nie widziałem. Zero stylu, zero drużyny, zero charyzmy. Kopacze wybierają sobie mecze i pokazują w nich, że jak chcą to potrafią. Wietrzenie szatni plus nowy TRENER i możemy zaczynać nowy sezon.

 

Jestem ciekaw jak będzie wyglądała przygoda polskich drużyn w pucharach :teehee:

Odnośnik do komentarza

Mhm, już się zdziwiłem, że tak słabo kadrowo zespół jest wicemistrzem, to samo tyczy się Jagiellonii ; )

 

Ja nie wiem, jak można w polskiej lidze mówić o "słabości kadrowej". Że niby Andraż Kirm to Maradona, a Patryk Małecki nowy Pele. Każdy polski zespół jest słaby kadrowo. Jak w polskiej lidze gra jakiś dobry piłkarz, to odchodzi.

Odnośnik do komentarza

Mhm, już się zdziwiłem, że tak słabo kadrowo zespół jest wicemistrzem, to samo tyczy się Jagiellonii ; )

 

Ja nie wiem, jak można w polskiej lidze mówić o "słabości kadrowej". Że niby Andraż Kirm to Maradona, a Patryk Małecki nowy Pele. Każdy polski zespół jest słaby kadrowo. Jak w polskiej lidze gra jakiś dobry piłkarz, to odchodzi.

 

Czyli co? nie ma różnicy między Meliksonem a Milą, nie ma różnicy między innymi zawodnikami jednej drużyny i drugiej? Chyba sobie żartujesz.

Odnośnik do komentarza

To znaczy, ja nie wiem, na czym ta różnica ma polegać. Mówimy o "kadrze na wicemistrzostwo", której Śląsk i Jaga mają nie mieć, więc domyślam się, że Legia ma kadrę mocną. Nie wiem, z czego ma wynikać taka ocena. Większość jej piłkarzy gra całą karierę w Polsce i jakoś nigdy nie imponowała; paru innych, którzy byli średniakami w słabych ligach bałkańskich, też nie czyni IMO tej kadry supermocną. Czy sugerujesz, że Śląsk musi przepłacić za paru anonimowych średniaków z Brazylii czy Serbii, żeby mieć dobrą kadrę?

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

No i koniec. I na całe szczęście. Mega stracony sezon. mam nadzieję, że Bask opuści nasz zespół jak najszybciej. Tak słabego trenera na ławce, tak słabo grającego Lecha nie widziałem. Zero stylu, zero drużyny, zero charyzmy. Kopacze wybierają sobie mecze i pokazują w nich, że jak chcą to potrafią. Wietrzenie szatni plus nowy TRENER i możemy zaczynać nowy sezon.

 

Jestem ciekaw jak będzie wyglądała przygoda polskich drużyn w pucharach :teehee:

 

Widać krótko Lecha oglądasz.

 

@Stona u nas skończyło się między innymi tak:

 

Mam nadzieję że Śląsk pod wodzą Lenczyka zajdzie do fazy grupowej LE. Szkoda Lechii bo też grali fajnie ale ostatnie mecze z(pipi)ali. tako rzecze ja, ofsajd!

Edytowane przez Ofsajd
Odnośnik do komentarza

Widać krótko Lecha oglądasz.

 

 

No jakoś od 2002 jak pierwszy raz świadomy byłem na meczu i zostałem na dłużej(wcześniej były pojedyncze wizyty na bułgarskiej ale pamiętam to jak przez bardzo gęstą mgłę. A ojciec zabierał mnie na mecze jeszcze za dzieciaka i to już wiem tylko z opowiadań :) ). A tak poza tym to się czepiasz ;p Wiadomo, że za dawnych czasów, gdy stadion był jeszcze w kształcie podkowy i Lech wiązał ledwo koniec z końcem to tak gra wyglądała znacznie gorzej. Tylko, że celem przed sezonem było utrzymać się a nie bronic mistrza kraju ;)

 

Mógłbym też polecieć stylem Maidena i powiedzieć, że miło że pamiętasz grę Lecha za dawnych czasów :potter:

Odnośnik do komentarza

Może nie jest to ekstraklasa ani PP ale sezon się skończył i mały offtop nie zaszkodzi:

 

Już nie tylko kibice ale i piłkarze zaczynają przeszkadzać działaczom PZPN. Delegat związku, który znajdował się na meczu drugiej ligi grupy wschodniej Znicz Pruszków - Pelikan Łowicz, kazał bramkarzowi gości Witoldowi Sabeli zakleić numer 88 na bluzie. Delegat z ramienia PZPN tłumaczył, że skinheadzi używają liczb 88 i 18, jako symboliki nazistowskiej.

 

Golkiper drużyny gości, wybrnął z sytuacji zaklejając jedna z cyfr plastrem, czytamy w poniedziałkowym wydaniu dziennika "Fakt". Według delegata liczby oznaczają numery liter w alfabecie: 88 HH - heil Hitler, a 18 AH - Adolf Hitler.

 

- Gram z tym numerem od lat i nigdy nie sądziłem, że będę miał z tym problemy. Numer wybrałem ze względów osobistych, a nie z sympatii do Hitlera czy nazistów - tłumaczył bramkarz Pelikana.

 

:teehee:

Odnośnik do komentarza

Mecze piłkarskiej ekstraklasy w Polsce w sezonie 2010/2011 obejrzało łącznie 1975422 widzów. To oznacza wzrost frekwencji o prawie 67 procent w porównaniu z poprzednimi rozgrywkami (1183156).

Znaczny wzrost łącznej liczby widzów na meczach ekstraklasy oznacza również wyższą średnią, która wyniosła w minionym sezonie 8406 osób (w poprzednim 5020). Jak poinformowała Ekstraklasa SA, do tej statystyki nie zostały zaliczone mecze odbywające się bez udziału publiczności.

 

Szczególną popularnością cieszyły się spotkania drużyn, które występują na nowoczesnych i największych w Polsce stadionach. Pierwsze miejsce w tej klasyfikacji zajął Lech Poznań (średnio 19094 widzów na mecz), drugie Legia Warszawa (17281), a trzecie Wisła Kraków (15485).

 

Rekord frekwencji padł w meczu 22. kolejki Lech - Legia. Na trybunach poznańskiego obiektu usiadło wówczas 34312 widzów. Z kolei mecz zamknięcia sezonu w Krakowie, pomiędzy mistrzem kraju Wisłą i Polonią Warszawa, obejrzało 24000 kibiców.

 

Łączna liczba widzów w sezonie 2010/2011 przekroczyłaby dwa miliony, gdyby nie zamknięcie na jedną kolejkę (w obawie o bezpieczeństwo) pięciu stadionów - Legii, Lecha, Śląska Wrocław, Zagłębia Lubin i Widzewa Łódź.

 

W kolejnym sezonie frekwencja powinna być jeszcze większa. Kończą się prace na nowych stadionach w Gdańsku i Wrocławiu (obiekty na Euro 2012), gdzie wkrótce przeniosą się piłkarze odpowiednio: Lechii oraz Śląska.

 

 

 

Ludzie to są nie odpowiedzialni. Tak nie bezpiecznie na tych stadionach. Łyse dresy z maczetami biegają a tu rekord frekwencji.

I to proszę spojrzeć na jakich stadionach jest największa frekwencja - na Lechu i Legii. Na tych strasznie niebezpiecznych stadionach zamykanych w trosce o bezpieczeństwo.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

Sam ze sobą gadasz?

 

Po gali Ekstraklasy s.a.

Nagroda Fair Play - Lechia Gdańsk;

Król Strzelców - Tomasz Frankowski (14 bramek);

Odkrycie sezonu - Moar Melikson;

Najlepszy zawodnik - Adrian Mierzejewski;

Najlepszy trener - Orest Lenczyk;

Najlepszy piłkarz MESY - Łukasz Teodorczyk.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

królem strzelców jest Franek...który już omal na piłkarskiej emeryturze (37 lat...ojacieniepirdole) a do tego wystarczyło do tego 14 bramek. Ładnie to podsumowuje poziom ekstraklasy

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

Właśnie sobie oglądam tvp info i Tusek przedstawia jakąś nową ustawę o bezpieczeństwie imprez masowych: wymienia sobie kary za maczety na stadionie, za niestosowanie się do poleceń ochrony, policji, "stAWardów" :D , opuszczanie swojego miejsca, zasłanianie twarzy, zamykanie stadionów za niespełnianie standardów bezpieczeństwa itd... Powiedział też że chcą pozwolić na sprzedaż "lekkiego piwka" zwykłym ludziom :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Nie martw sie. Niedługo wybory, donek wygra, utworzy Rząd, wygłosi expose, którego haslem przewodnim bedzie "bierzemy sie do pracy" a od jutra...przez cztery lata nie będzie robił nic. :potter:

Odnośnik do komentarza

(pipi) Jaki ten Tusk jest (pipi) :D

Maczety na stadionie - bo padnę! :D

Nie stosowanie się do poleceń ochrony - No to po niedzielnym meczu cały Kocioł by już poleciał :teehee:

A jak sobie normalny człowiek "lekkie piwko" wypije przed stadionem, to mandat wyłapie? A na stadionie już nie? I co na to rodziny z dziećmi? Alkohol wzbudza agresję. Bałbym się zabrać dziecko na mecz gdzie można kupić alko!

 

 

Tak na poważnie niech się zajmie poważniejszym sprawami. Ja się modlę o cud i liczę, że jednak zabiorą nam Ojro :whistling: (oczywiście przez kibiców)

Edytowane przez lukas1988
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Właśnie sobie oglądam tvp info i Tusek przedstawia jakąś nową ustawę o bezpieczeństwie imprez masowych: wymienia sobie kary za maczety na stadionie, za niestosowanie się do poleceń ochrony, policji, "stAWardów" :D , opuszczanie swojego miejsca, zasłanianie twarzy, zamykanie stadionów za niespełnianie standardów bezpieczeństwa itd... Powiedział też że chcą pozwolić na sprzedaż "lekkiego piwka" zwykłym ludziom :lol: :lol:

 

 

Od dawna chodzi o to, żeby wprowadzić możliwość sprzedaży bro na meczach - tego wymaga Euro2012. Stowarzyszenia kibiców nie chciały się na to godzić [o ile dobrze pamiętam]. Nie żebym tutaj jakąś teorię spiskową dziejów tworzył czy coś ;)

 

Ja do zakazu opuszczania swojego miejsca czy słuchania poleceń stAWardów dostosowywać się nie mam zamiaru, tak więc pewnie będzie to mój ostatni sezon ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...