Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

Mecz 5. kolejki Ekstraklasy Podbeskidzie Bielsko-Biała - Korona Kielce został przerwany na kilka minut. Powód? W stosunku do grupy kibiców został użyty gaz łzawiący, a wiejący wiatr sprawił, że częściowo ucierpieli siedzący na ławce rezerwowych piłkarze i trenerzy.

 

 

XD

Brawo milicja. Chyba zabrakło tam kogoś kto wie, że gaz jest podatny na działanie wiatru :D

Odnośnik do komentarza

Co do gazowania, to na meczu nie byłem (bo za ciepło, a co ), ale z tego co wiem, wszystko się zaczęło i skończyło w klatce kibiców Korony, którzy mieli jakieś spięcie z policją. Chuliganienie kibiców TSP ograniczyło się do wsparcia werbalnego, w formie kilkukrotnego krzyknięcia 'hej, ku.rwy, zostawcie kibiców' :good2: W każdym razie akcja tak na dolne rejony top5 zadym w historii Podbeskidzia

Odnośnik do komentarza

@lukas mówisz masz xD

 

tu cytat z Małeckiego:

Co trener powiedział wam w przerwie?

- Żebyśmy wygrali mecz, bo gramy u siebie.

 

- Chciałbym się odnieść do jeszcze jednej kwestii... Mamy wspaniałych kibiców, ale tym piknikowym, którzy przychodzą, żeby zjeść kiełbasę i pooglądać mecz, proponowałbym , żeby poszli na drugą stronę... Takich kibiców nie potrzebujemy.

 

Tych którzy gwizdali?

- Tak. To jest niedopuszczalne, bo kibice powinni być z drużyną, tak jak Ci za bramką. Nawet jak przegrywamy. To co dziś zrobili kibice z trybuny wschodniej pokazuje, że to nie są kibice. Chciałbym, żeby nie przychodzili na mecze - wolałbym grać przy pięciu tysiącach fanatyków. Jak jest dobrze, to nas "klepią", a jak coś komuś nie wychodzi, to gwiżdżą. Tacy kibice niech nie przychodzą na mecze, bo nam nie pomagają, a przeszkadzają. Dziękuję.

 

dobrze by było żeby ktoś go posłuchał, chociaż z drugiej strony ktoś musi się zrzucać na pensję Małego xD

 

a cały mecz skomentuję tak:

 

Wisła z Lechią aaaaaaaaaaaaaeeeeeeeeeeeeaaaaaaaaaaeeeeeeeeeeeeeeooooooooo!! %_% :D

Edytowane przez Ofsajd
Odnośnik do komentarza

sądze, ze czas podziękowac Maaskantowi póki czas.

 

Ligę gra źle- kto to widział by klub mający aspiracje pucharowe grał tak defensywnie w polskiej ekstraklasie??? Nie taką wisłe pokochałem lata temu

 

A Patryk...cóż, cenie go bo zostawia serce i zdrowie na boisku, widac że mu zależy i ma charakter ale własnie jak ofsajd zauważa- ktos musi placic pense piłkarzom - a zwazywszy na to, ze w Ekstraklasie zarobki sa sporo przesadzone w stosunku do wyników....

 

 

a gwizdy? sorry ale to forma krytyki! Przecież kibice nie będą krzyczec "panowie ale czemuż wy nie biegacie, prosimy was , zacznijcie biegac, wymieniac sie pozycjami " tylko gwiżdżą własnie...

Edytowane przez Orson
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

a ja sądzę że nie ma sensu teraz zwalniać trenera, on przygotował zespół do sezonu (rundy jesiennej) więc niech on go prowadzi przynajmniej do następnej przerwy między rundami. W lidze faktycznie nie idzie najlepiej, ale w eliminacjach Wisła wygrała 5 meczy z rzędu. Teraz są dwa tygodnie przerwy, większość skupi się na meczach swoich reprezentacji, reszta będzie mogła się spokojnie przygotowywać do kolejnych meczy ligowych.

Odnośnik do komentarza

a gwizdy? sorry ale to forma krytyki! Przecież kibice nie będą krzyczec "panowie ale czemuż wy nie biegacie, prosimy was , zacznijcie biegac, wymieniac sie pozycjami " tylko gwiżdżą własnie...

 

Tak samo jak formą krytyki jest :

 

Ale to jest GUPIE!

-ale dlaczego?

BO TAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111111

 

Wisz, ja rozumiem gwizdy jeśli widać że panny nie biegają i w (pipi)e mają mecz - patrz spotkanie Górnik-Lech , ale kiedy ktoś gwiżdże, bo jego drużyna przegrywa choć cośtam gra i walczy , to jest to głupota i niech lepiej ryj zatka giętą albo słonecznikiem ;)

Meczu Wisły za bardzo nie oglądałem, więc nie wiem jaka tam była sytuacja.

A Ty drogi Orsonie wracaj oglądać Premier L., gdzie na trybunach jest kultura ;P

Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiąc to kilka okazji Wisła na strzelenie bramki miała, przez większość czasu rozgrywała piłkę, Lechia groźnie kontrowała. Co do zaangażowania to nikt nie przeszedł obok meczu, widać było walkę i chęć strzelenia bramki. Wiślackie pikniki powinny się trochę ogarnąć, bo to co oni ostatnio robią to jest jakaś tragedia.

Edytowane przez Ofsajd
Odnośnik do komentarza

Na miejscu dziennikarza zapytałbym Małeckiego, czy jest gotów z własnej kieszeni wyrównywać koszty biletów tych "kiełbas", których "nie potrzebuje". Koleś chyba zapomina o drobnym fakcie: otóż całe rozgrywki piłki nożnej nie są po to, żeby piłkarze mogli sobie przyjemnie spędzać czas. To jest ich praca, za którą dostają srogą kasę, a widz jest klientem. Jak Małecki chce grać dla samych fanatyków, to niech sobie ustawi ligę na podwórku i sam dobiera widzów, ktoś mu broni?

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...