Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

Korona - Śląsk , zawijanie wiary za NIE STOSOWANIE SIĘ DO POLECEŃ SPIKERA

 

 

Stali na rogach i kręcili chyba głównie tych co stali na końcu młyna. Ja byłem przy wejściu na D4G.

 

2000zł grzywny plus zakaz stadionowy na Koronę dwa lata ze stawianiem się na komendzie.

 

Chyba pozostała dziesiątka tak samo

 

art. 51 pkt.1

Kto nie wykonuje polecenia porządkowego,

wydanego na podstawie ustawy, regulaminu obiektu (terenu) lub regulaminu imprezy masowej przez

służby porządkowe lub służby informacyjne, podlega karze grzywny nie niższej niż 2 000 zł.

 

Służby informacyjne = spiker

 

Nie przyznałem się do tego artykułu, a tylko do używania wulgaryzmów. Nikt personalnie nie zwrócił się do mnie, a spikera nie słyszałem. Zostało to uznane za próbę droczenia się z sądem, bo regulamin jest przez bramkami, a powinno być też wiadomo, że spiker zawsze reaguje jak pojawią się wulgaryzmy.

 

 

-------------------------------

 

 

ja zostałem zatrzymany przed stadionem jak wyszliśmy cała grupa i odbiłem po chwili na bok do samochodu i z grupy co wychodziła nagle wyszło 2 i od razu mnie do lodówy pokręcili:/ a psy upatrują jednego od razu na początku meczu i na koniec go powijają:/ no to do zobaczenia za 2latka na młynie elo

 

-----------------------

 

 

Tak jak u przedmówcy.

 

Stałem naprzeciwko wyjścia od Al. Legionów czekając na ojca. Zobaczyłem go, ruszyłem i od razu dwóch gentelmenów złapało mnie za ręce i do lodówki.

 

I z tego co mówili to faktycznie jest tak, że upatrują sobie kogoś już na początku i tylko czekają, aż spiker się odezwie i mają podkładkę. Z tego co mówili to mieli wielką radość, że mnie pokręcili bo jeszcze trzy grupy na mnie polowały. Wielkiego chuligana 175cm z nadwagą. Jak Panowie czytają to jeszcze raz Gratulacje!

 

 

 

No (pipi)a.

Odnośnik do komentarza

@Stona powiedz mi czy Ciebie cały czas to dziwi i zaskakuje? w Kielcach już sporą część młyna zarobiła zakazy, w Białymstoku i u was gniazdowych zawijają, Staruch ma sprawę w sądzie za pobicie piłkarzyny. Wybory w październiku, EŁRO za pasem to trzeba troche pokazówek porobić coby zwykły Kowalski mógł poczuć się bezpiecznie wychodząc na ulicę i mieć świadomość że źli kibole siedzą gdzieś zamknięci daleko od jego trasy spacerowej.

Odnośnik do komentarza

(ciachu) Staruch ma sprawę w sądzie za pobicie piłkarzyny.(ciach).

Ja co prawda czerpię wiadomości głównie z GW, i nie śledzę dokładnie jego spraw sądowych, ale chyba pan Staruch siedzi obecnie w areszcie za jakiś rozbój, a nie wypłacenie liścia Rzeźniczakowi?? Jeśli chodzi o szeroko rozumianą działalność kibicowską, to chłopak jest dość wszechstronny.

Edytowane przez Wielki K
Odnośnik do komentarza

Jak się okazało, doniesienie o rzekomym dokonaniu przez „Starucha” rozboju złożył mężczyzna o pseudonimie „Koziołek”, niegdyś kibic Polonii Warszawa. Jest to ewenement – kibice nawet bardzo zwaśnionych klubów nigdy nie donoszą wzajemnie na siebie policji.

 

Do bójki między oboma mężczyznami doszło w przychodni lekarskiej. W jej efekcie prokuratura zatrzymała „Starucha” i postawiła mu sugerowany przez zawiadamiającego zaskakujący w stosunku do kibica zarzut rozboju, a nie udziału w bójce.

 

Dlaczego zaskakujący? Rozbój to przestępstwo, którego motywem jest chęć wzbogacenia się. Trudno podejrzewać, by taki motyw przyświecał uczestnikom bójki zwaśnionych kibiców. Innego zdania jest rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie: – Śledztwo nie wykazało, by powodem zdarzenia były waśnie między kibicami – powiedziała nam prokurator Monika Lewandowska.

 

Zdaniem prokuratury powodem bójki miał być fakt, że „Staruch” wraz kolegami mieli chcieć... ukraść torbę, w której „Koziołek” miał m.in. ubrania na zmianę, które przebrał po treningu. – Poszkodowanemu zabrano torbę, która warta była ok. 460 zł – mówi Lewandowska.

 

Tymczasem jak ustaliła Niezależna.pl, sam „Koziołek” przyznał w swoich zeznaniach, że w przeszłości aktywnie uczestniczył w ruchu „ultras” kibiców Polonii. Po co prokuraturze zarzut rozboju? Gdy postawiła „Staruchowi” zarzut udziału w bójce, nie mogłaby go aresztować, bo górna granica kary to 3 lata więzienia. Tymczasem w przypadku rozboju jest to aż 12 lat.

 

Zarzutem zaskoczony jest Zbigniew Romaszewski z senackiej komisji praw człowieka. – Dziwi zastosowanie tego paragrafu. Trudno wyobrazić sobie, by ktoś organizował rozbój, a więc przestępstwo mające na celu uzyskanie korzyści materialnej, w publicznej przychodni lekarskiej.

 

Daj mi człowieka a znajdę na niego paragraf :whistling:

Odnośnik do komentarza

Widzew ogłaszając chęć manifestacji politycznej w sobotnie popołudnie na ulicach Bełchatowa postawił na nogi całą wojewódzką policję. Mundury pojawiły się na wszystkich miejscach osiedlowych zbiórek, więc kibice wyjazd... odwołali. Zamiast oszczędności na eskortach, policja musiała wydać kolejne pieniądze.

 

Oto komentarz strony kibiców Widzewa:

 

"Trzy dni przed meczem w Bełchatowie mieszkańcy miasta Łodzi zgłosili w Urzędzie Miasta Bełchatowa zgromadzenie na którym to obywatele Polski mieli by demonstrować i krytykować poczynania rządu w stosunku do kibiców. W końcu idą wybory... Zgłoszenie to, mimo, że ostatecznie zostało odwołane sprowokowało panikę wśród stróżów prawa jak i wśród sympatyków klubu GKS B.

 

Brawa dla dzielnych "stróżów prawa" którzy zostali postawieni na nogi już od bardzo wczesnych godzin rannych i pilnie sprawdzali wszystkie miejsca zbiórek podanych również na tym forum oraz przygotowali blokady na wszystkich drogach wjazdowych do Bełchatowa i wyjazdowych z Łodzi i innych miejscowości województwa.

Zamiast ciszy i spokoju związanego z zakazem, roboty mieli jaki zawsze albo i więcej... Ciekawe na jaką kwotę obciąży ta akcja budżet wspaniałej policji.

Czy nie łatwiej było by wpuścić zorganizowaną grupę kibiców na sektor gości?"

 

http://www.kibice.net/news/2757_Widzew_zwiodl_policjantow.html

 

 

Wąsy musiały mieć fajne miny jak już się zorientowały, że z tą demonstracją to ściema i że przeczesują całe województwo w poszukiwaniu kibiców-widmo. Gdyby kilka ekip powtórzyło ten manewr, to może organy ścigania doszłyby do wniosku, że jednak nie dopuszczanie do przyjazdu kibiców gości we wszystkich meczach podwyższonego ryzyka niekoniecznie musi oznaczać dla nich święty spokój.

Odnośnik do komentarza

Suvorow(?) dostał półroczną dyskwalifikację za odepchnięcie sędziego. On jest jakimś wiodącym grajkiem Cracovii? Bo jeśli tak to mają dobre alibi na słaba grę w tej rundzie i "odrodzenie" się na wiosnę :D

to jakis zart.

Niech ci sedziowie osiagna jakis poziom zanim stana sie swietymi krowami na boisku.

Sedzia w tym meczu bardziej przeszkadzal niz pomagal a teraz jeszcze to xD

Odnośnik do komentarza

Warto dodać, że, o ile mnie pamięć nie myli, a chyba nie myli, to Suworowi puścił nerwy po tym jak sędzia nie uznał mu jak najbardziej prawidłowo strzelonego gola...

 

Szkoda chłopa, bo tego typu w miarę kreatywnych środkowych pomocników w naszej lidze jest jak na lekarstwo (a poza tym był podporą mojej drużyny w Fantasy Lidze ;) )

Odnośnik do komentarza

No to nagrodę dla króla strzelców można już przyznać Artiomowi :)

 

3 hattrick w 7 kolejek.

 

Co do meczu, to pierwsza połowa była kiepska. W drugiej udało się szybko sprowadzić Jagę do parteru, a potem Kolejorz już grał swoje. Mam nadzieję, że sędzia odpocznie parę kolejek od prowadzenia meczów. Co to był za jełop.

Odnośnik do komentarza

Liczę, że zarząd Lecha ma jeszcze trochę honoru i potrafi dotrzymać słowa. Jeżeli tak, to Artiom zostanie przynajmniej do końca sezonu ;)

 

Zaprawdę powiadam Ci: jeżeli wierzysz w takie rzeczy jesteś naiwny. Zobaczą przed oczami wachlarzyk ojro i nogi im zmiękną, niestety ale nasza liga od tego jest, od promowania grajków ze wschodu i szansą na wybicie się do jakiegoś zachodniego klubu.

Odnośnik do komentarza

Liczę, że zarząd Lecha ma jeszcze trochę honoru i potrafi dotrzymać słowa. Jeżeli tak, to Artiom zostanie przynajmniej do końca sezonu ;)

 

Zaprawdę powiadam Ci: jeżeli wierzysz w takie rzeczy jesteś naiwny. Zobaczą przed oczami wachlarzyk ojro i nogi im zmiękną, niestety ale nasza liga od tego jest, od promowania grajków ze wschodu i szansą na wybicie się do jakiegoś zachodniego klubu.

 

Mogę się mylić, ale z tego co pamiętam to Lech za kadencji nowego właściciela/zarządu nie sprzedał żadnego kluczowego gracza w okienku zimowym. Zarówno Murawski jak i Lewandowski odchodzili w okienku letnim, odejście Peszki trudno nazwać transferem. Wydaje mi się że mimo wszystko można w tym przypadku wierzyć zarządowi naszego klubu, pamiętając o tym że zimą najprawdopodobniej odejdzie Stilić, który nowego pracodawcy do końca sierpnia jednak nie znalazł.

Odnośnik do komentarza

Brawo Polonia :thumbsup:

Po raz kolejny przybijam wielką, internetową pionę Panu Walterowi za pozostawienie Maciusia Skorży za stanowisku ^_^ Choć w sumie, to aż żal patrzeć na zbolałe miny Ljuboji, który miota się po wszystkich ofensywnych pozycjach, ale i tak każda akcja, którą wypracuje zostaje z prawie 100% pewnością zyebana przez jego utalentowanych kolegów...

Odnośnik do komentarza

13164623785764.jpg

 

będą kary i pewnie jakieś zakazy tez się znajdą... sporo przyśpiewek antyrządowych, antykomunistycznych i "niezwiązanych z zawodami".

 

Mecz jak mecz, mogło się skończyć 0-0, a równie dobrze mogło być 5-0 (GKS chyba nie miał żadnej dobrej sytuacji, więc porażki nie wliczam). Jeżeli Biton złapie jakiś uraz, albo będzie marnował jeszcze większą część swoich okazji i nikt inny nie zacznie strzelać bramek to będzie ciężko.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...