Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

1-0 kolejne 3pkt zdobyte. Sędzia Piasecki nie poradził sobie z tą kopaniną...

 

Na dzisiejszym meczu ponad 1000 dzieciaków z małopolskich podstawówek, domów dziecka. Dzieci zasiadły w centralnej części naszego młyna, zaprezentowały oprawę oraz głośno dopingowały przez cały mecz. Dostały również mikołajkowe upominki.

 

 

Wku rwiało mnie to, musiałem ściszyć w tv te piski.

 

Na Lechu przynajmniej nikt im mikrofonu nie daje.

 

 

W pewnym momencie była kontrowersyjna (patrząc z trybun) sytuacja gdzie Iliev był (?) faulowany w polu karnym, na co dzieciaki zaintonowały: Sędzia kalosz!

Ogólnie dużo śmiechu i serce rosło gdy taki maluch jeden z drugim wychodził na gniazdo i zaczynał prowadzić doping :D "od małego na całego!"

 

Z małą pomocą wodzireja po wcześniejszym je bać pzpn od dorosłych :>

Edytowane przez kilix
Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

1-0 kolejne 3pkt zdobyte. Sędzia Piasecki nie poradził sobie z tą kopaniną...

 

Na dzisiejszym meczu ponad 1000 dzieciaków z małopolskich podstawówek, domów dziecka. Dzieci zasiadły w centralnej części naszego młyna, zaprezentowały oprawę oraz głośno dopingowały przez cały mecz. Dostały również mikołajkowe upominki.

 

 

Wku rwiało mnie to, musiałem ściszyć w tv te piski.

 

Na Lechu przynajmniej nikt im mikrofonu nie daje.

 

 

W pewnym momencie była kontrowersyjna (patrząc z trybun) sytuacja gdzie Iliev był (?) faulowany w polu karnym, na co dzieciaki zaintonowały: Sędzia kalosz!

Ogólnie dużo śmiechu i serce rosło gdy taki maluch jeden z drugim wychodził na gniazdo i zaczynał prowadzić doping :D "od małego na całego!"

 

Z małą pomocą wodzireja po wcześniejszym je bać pzpn od dorosłych :>

 

ja nic o pzpnie nie słyszałem, widać wiesz lepiej... a co do gniazdowego, tak pomógł im ;) z czasem dzieciarnia już sama wiedziała w którym momencie to krzyknąć ;)

Odnośnik do komentarza

Generalnie realizator tej transmisji był z Krakowa albo kocha Małeckiego i trenera Moskala - nie wiem ile razy było zbliżenie na ryj Małeckiego ( za każdym razem, jak Widzew miał piłkę na własnej połowie ) ale pewnie koło 20 i zaraz potem cięcie na Kazia Moskala. W międzyczasie upływało około 20 sekund meczu, ale kogo by to interesowało. A dzieciakom next time nie dawać mikrofonu pod sektor, bo o ile to fajne, pocieszne i podnosi na duchu, tak wyjatkowo irytujace przed telewizorem.

Widzew jak zwykle mógł liczyć na stałe fragmenty gry, bo atak w postaci parodii piłkarza Oziębały i Piotra "jak nie moge sięgnąć piłki sięgnę rywala" Grzelczaka nie istnial, Ben Radhia standardowo doznał kontuzji, tym razem rozgrywająć 15 minut. Reakcja Mielcarza i Oziebały przy bramce komiczna, jeden i drugi stali i patrzyli, czy czasem może jednak nie wyskoczyć do piłki, ale olali. Maciuś dziś w ogóle bronił jak za starych dobrych lat i piłka głownie odbijała się od różnych jego części ciała i jakimś cudem ( i Boguskim ) wpuścil tylko jedną. Jedyny plus to wejście młodego Stepinskiego, niech dadzą mu zagrać z Gornikiem od poczatku, bo gorzej jak Grzelczak i Oziebala grac sie nie da.

Ogladajac mecz doszlismy do wniosku, ze z 12 bramek w tym sezonie zadna nie padla po sensownej akcji, wiekszosc to glowki po rogach albo randomowe rykoszety po wrzutkach, jedynie bramka Dzalamidze ze Slaskiem przychodzi mi na mysl, ale to nawet nie bylo tam akcji tylko jedno wy(pipi).anie przed siebie i rajd przez pol boiska.

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

Co zapamiętałem z tej kolejki:

- Wisła, nie dawać gówniarzom megafonu i nie dawać piłki Małeckiemu, bo ten chłopak osiąga już Himalaje piłkarskiego debilizmu.

- Naprawdę ładne zwycięstwo Podbeskidzia i chyba już trzeci gol w tym sezonie strzelony po całkiem składnej akcji, czyli taki np. Widzew zostawiamy w tym względzie daleko w tyle :D

- Brawo ŁKS i przede wszystkim Zagłębie :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Ja je.bię, takiego pokazu antyfutbolu jaki dziś zaprezentowała Polonia jeszcze w tym sezonie nie widziałem, a miałem wielokrotnie przyjemność oglądać mecze np. Podbeskidzia, Widzewa, czy Lechii.

Zieliński, Wojciechowski- weźcie ze sobą waszego sędziego Gila, i idźcie do diabła z taką piłką.

Edytowane przez Wielki K
Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

jak obstawiacie ile sędzia Gil i jego asystent wziął za ten mecz? :>

 

"taaaaaak się bawią ludzie kiedy Wisła przegrywa" !!! doping dzisiaj KOT!

 

edit:

Dragan Paljić na szczęście wyszedł już ze szpitala. Zawodnik wrócił do klubu. Samego wypadku nie pamięta, był nieprzytomny kilka minut. Ma zszytą twarz powyżej wargi.

Edytowane przez Ofsajd
Odnośnik do komentarza

3:1, może coś się jeszcze będzie działo, choć gra korony nie napawa...

 

jak obstawiacie ile sędzia Gil i jego asystent wziął za ten mecz? :>

 

 

A co się stało? Czerwona kartka za specjalnie wyprowadzony, aczkolwiek sprowokowany łokieć?

oglądałeś mecz?

 

 

Jednym okiem. Z gry sędziego pamiętam, że za często gwizdał... Dlatego pytam co się stało, bo z decyzji sędziego mających realne przełożenie na wynik to tylko ten łokieć mam w pamięci :)

Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

bramka padła po rzucie wolnym, którego to być nie powinno, przy kontrze Wisły pod koniec meczu sędzia nie odgwizdał faulu na Bunozie 2m przed polem karnym Polonii, w pierwszej połowie zamiast odgwizdać rzut rożny dla Wisły sędzia zarządził przerwę...po za tym Sadlok powinien wylecieć z boiska już w pierwszej połowie.

Edytowane przez Ofsajd
Odnośnik do komentarza

Dodałbym do tego ogólne pozwalanie drwalom z Polonii na chamską grę, czego ukoronowaniem było zostawienie na boisku, zajętego głównie polowaniem na nogi Meliksona i Ilieva, Sadloka, którego Gil spokojnie mógł wyj.ebać może w 30 minucie.

 

btw. jak już mowa o sędziowskim dawaniu dupy, to Podbeskidziu zdecydowanie należał się karny w meczu z Bełchatowem ;)

Odnośnik do komentarza

Stona na początku też byłem tego zdania,ale na powtórce-Najpierw oczywiście piłka,następnie ta odbija się od kolana delikatnie w stronę bramki i kosa która zwala Rado z nóg.Trzeba dokładniej się temu przyjrzeć i poczekać na opinie znawców,bo jestem ciekawy

 

Obejrzałem na chłodno kilka powtórek,nie ma tematu,dobre sędziowanie!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...