Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj Lechia zmarnowała znakomitą sytuację, aby choć trochę oddalić się od strefy spadkowej, bo do przerwy prowadziła aż 2:0 z Górnikiem na wyjeździe.. Niestet tuż po ł przerwie straciła bramkę, a następnie dobił ją niezawodny w tym sezonie Nakoulma i tak zamiast 3pkt. wywozi TYLKO 1pkt. choć i tak przed meczem wzięli by ten pkt. w ciemno.. Sytuacja na dnie e-klasy wciąż niejasna.

Odnośnik do komentarza

Śląsk w tej rundzie przypomina mi dzisiejszego Piotra Żyłę czy tam Stefana Hulę, który miał super wynik na półmetku zawodów, więc do drugiego skoku wyszedł obsrany ze strachu i na miękkich nogach skoczył chujowo jak zwykle (zresztą rok temu Jaga zagrała to samo)

 

A tymczasem drwale z Kielc są na najlepszej drodze do wyrąbania sobie drogi do europejskich pucharów <_<

Edytowane przez Wielki K
Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

Piotr Żyła chyba nigdy nie miał okresu, że przez ponad rok był najlepszy w Polsce. Generalnie cholera wie, o co cho, skład ten sam, trener też. Może nowy stadion ich wypełnia tremą, do kitu na nim grają.

 

captain-kirk-facepalm-text-i15.jpg

 

a ten dalej swoje...

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No runda wiosenna 2011 i runda jesienna 2011 to chyba razem jest jeden rok 2011, nie? Ale widać jest w tym coś głębszego, proszę, oświeć mnie.

 

 

Albo, jeśli możesz, wrzuć chociaż parę starych jak świat obrazków internetowych, to w zasadzie też jest w pełni racjonalny sposób dyskusji.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

No to niewiele.

 

No ale twoja kochana Wisła na pewno nachapała np. w rundzie jesiennej tyle tych trofeów, że faktycznie czyni ją to najlepszą drużyną tego okresu, nie ma to tamto. W to, że nie rozumiesz różnicy między trofeum przyznawanym za całość sezonu od lipca do maja, a ocenianiem gry np. od października do maja, nie wierzę, aż takiego poziomu to nawet kibice chyba nie osiągają.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Ogqozo, powiedz mi, co się bardziej liczy [poza szacunkiem ludzi ulicy] : Zdobycie mistrzostwa polski czy granie dobrze przez dwie połowy dwóch różnych sezonów? Wszyscy przepowiadali że Śląsk nie zdobędzie mistrza polski, więc nie wiem dlaczego ktoś się teraz dziwi że im słabiej idzie.

Odnośnik do komentarza

Drwale z Kielc spuchną za chwileczkę mam przynajmniej taką nadzieję, bo mogą nas tylko skompromitować w pucharach.. Jeśli chodzi o sprawę mistrzostwa to trzymam kciuki za Śląska, że może się jeszcze przebudzi, bo nie może mi przejść zwrot przez gardło: "Legia mistrzem Polski", która poprzez swoje układy w każdej stacji tv będzie wielbiona przez najbliższe 6 miesięcy, a jeszcze jakby weszli do LM (jezu żeby tylko nie) to już w ogóle.. Mam nadzieję, że Wisła pomoże Śląskowi wygrywając z Legią, a ten już nigdzie punktów nie potraci ;) Jeśli chodzi o Wisłę to wydaje mi się, że na podium na koniec będzie (oby), ale bardzo poważnie musimy (my wiślacy) traktować w tym sezonie Puchar Polski, bo to może tylko przez niego zagramy w Lidze Europy.. no cóż czas pokaże.

Odnośnik do komentarza

Puchar Polski trafi do Poznania, więc to Wam już odpada.

Śląsk mistrzem polski nie zostanie, więc zostanie nim Legia.

"Kompromitacja w pucharach" hmmm, czy można się skompromitować bardziej niż odpadając w pierwszej rundzie el. do Ligi Europy? Chyba nie, więc nie wiem o czym mówimy ;)

Odnośnik do komentarza

Puchar Polski trafi do Poznania, więc to Wam już odpada.

Śląsk mistrzem polski nie zostanie, więc zostanie nim Legia.

"Kompromitacja w pucharach" hmmm, czy można się skompromitować bardziej niż odpadając w pierwszej rundzie el. do Ligi Europy? Chyba nie, więc nie wiem o czym mówimy ;)

 

Ziemniak będzie ziemniakiem. Nie byłbym taki pewien o ten PP, rok temu też mieliście go wygrać, a każdy wie jak to się zakończyło.

Odnośnik do komentarza

Ogqozo, powiedz mi, co się bardziej liczy [poza szacunkiem ludzi ulicy] : Zdobycie mistrzostwa polski czy granie dobrze przez dwie połowy dwóch różnych sezonów? Wszyscy przepowiadali że Śląsk nie zdobędzie mistrza polski, więc nie wiem dlaczego ktoś się teraz dziwi że im słabiej idzie.

 

Dla ogoza pewnie te punkty. To co, że pewnie nikt inny się tym nie jara. Ale już widzę jego minę jak za 3 lata sobie przypomni jaki to Śląsk był za(pipi)isty. Szkoda tylko, że nic nie wygrali. A i w Europie za bardzo też nie poszaleli.

Odnośnik do komentarza

Jakby ktoś w tym temacie umiał czytać, to by zauważył, że nie napisałem nigdzie, że Śląsk się bardziej liczył albo że się nim jaram. Tylko że od czasu przybycia Lenczyka był najlepszą drużyną w Polsce. No bo był. To jednak dość długi okres i obecny spadek formy jest dość duży, biorąc pod uwagę brak większych zmian w składzie.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...