Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

Fakty są takie, że ten najlepszy Śląsk nic nie wygrał w poprzednim sezonie. Jeżeli tak ma to wyglądać, to ja życzę im aby co rok byli najlepsi

 

Napisałbym coś tak oczywistego, jak np. że będąc przez parę lat najlepsi siłą rzeczy zdobywaliby mistrzostwa, no ale nieważne, widzę, że nie bawimy się tutaj w myślenie.

 

 

To jest niesamowite w ogóle. Nie można napisać żadnego, najoczywistszego choćby faktu, bo zaraz przywali się kibicowska brać inteligentów i będzie się kłócić z nigdzie niewyrażoną tezą, że "coś się bardziej liczy", "trzeba się tym jarać", "Śląsk osiągnął coś wielkiego". Poza naturalnie Ofsajdem, który kłóci się wprost właśnie z tym faktem. Nie wiem, co lepsze.

 

Wiecie, z perspektywy Lecha Poznań wicemistrzostwo to jednak jest coś wielkiego. Obecne drugie miejsce w tabeli też.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Z perspektywy Lecha Poznań który w dwa sezony temu zdobył mistrza polski?

 

 

PS. 'To jest niesamowite w ogóle. Nie można napisać żadnego, najoczywistszego choćby faktu, bo zaraz przywali się kibicowska brać inteligentów i będzie się kłócić z nigdzie niewyrażoną tezą, że "coś się bardziej liczy", "trzeba się tym jarać", "Śląsk osiągnął coś wielkiego". Poza naturalnie Ofsajdem, który kłóci się wprost właśnie z tym faktem. Nie wiem, co lepsze.'

Przecież Ty robisz NON-STOP to samo w praktycznie każdym temacie w którym się udzielasz :potter:

Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

Fakty są takie, że ten najlepszy Śląsk nic nie wygrał w poprzednim sezonie. Jeżeli tak ma to wyglądać, to ja życzę im aby co rok byli najlepsi

 

Napisałbym coś tak oczywistego, jak np. że będąc przez parę lat najlepsi siłą rzeczy zdobywaliby mistrzostwa, no ale nieważne, widzę, że nie bawimy się tutaj w myślenie.

 

 

To jest niesamowite w ogóle. Nie można napisać żadnego, najoczywistszego choćby faktu, bo zaraz przywali się kibicowska brać inteligentów i będzie się kłócić z nigdzie niewyrażoną tezą, że "coś się bardziej liczy", "trzeba się tym jarać", "Śląsk osiągnął coś wielkiego". Poza naturalnie Ofsajdem, który kłóci się wprost właśnie z tym faktem. Nie wiem, co lepsze.

 

Wiecie, z perspektywy Lecha Poznań wicemistrzostwo to jednak jest coś wielkiego. Obecne drugie miejsce w tabeli też.

 

Te "fakty" są oczywiste, ale chyba tylko w Twoim świecie. Według Ciebie Śląsk był najlepszą drużyną 2011 roku - okej, tylko że jest to właśnie wynikiem rozumowania że wygrane liczą się bardziej niż zdobyte trofea. Śląsk nie osiągnął w zeszłym sezonie żadnego sukcesu, chyba że za takowy uważasz II miejsce w lidze. W PP Śląsk odpadł już w 1/8 finału, w Pucharach odpadł z Legią uważaną przez Ciebie za gorszy w zeszłym roku zespół, dwa razy ograła w fazie grupowej. Zrozumiałbym Twoje rozumowanie gdyby Śląsk do tego faktycznie grał jak Barcelona, ale niestety grali bardziej jak makaroniarze, skupiając się bardziej na murowaniu własnej bramki niż atakowaniu od pierwszych minut.

 

Przedstaw mi proszę te wszystkie "oczywiste fakty" które motywują w jakikolwiek sposób Twój wybór "najlepszej drużyny A.D. 2011".

 

edit: literówki

Edytowane przez Ofsajd
Odnośnik do komentarza

 

Przedstaw mi proszę te wszystkie "oczywiste fakty" które motywują w jakikolwiek sposób Twój wybór "najlepszej drużyny A.D. 2011".

 

 

yyy... zgaduję, że zdobyli najwięcej punktów w tym czasie w Ekstraklasie? :o

 

Nie wiem o co się kłócicie z ogórem, ale fakt jest taki, że w roku 2011 Śląsk był najlepszy.

 

Dla podkreślenia, że mam rację edytowałem post.

Edytowane przez kilix
Odnośnik do komentarza

Dla wielbicieli nic nie znaczących statystyk czy plebiscytów typu te organizowane przez "Piłkę Nożną" na druzyne roku owszem Śląsk był najlepszy, bo zdobył od 1 stycznia do 31 grudnia najwięcej punktów. Szkoda tylko, że każdy kibic Śląska zamieniłby te punkty na chociażby Puchar Polski, o mistrzostwie nie mówiąc. Podejrzewam, że piłkarze czy trenerzy tak samo. Zobaczymy, do końca sezonu jeszcze trochę, może Śląsk jeszcze postraszy Legię.

Odnośnik do komentarza

tak :) pijalnia wódy/piwska, typowa speluna przelotówka by zatankować i iść dalej, nawet nie ma siedzeń tylko wszyscy stoją - lada, obsługa i tyle. Bar oblegany jest i tak bo ceny tanie i znajduje się na najbardziej imprezowej ulicy miasta, na przeciw klub Lemoniada czyli jeden z bardziej lanserskich w tym mieście.

Odnośnik do komentarza

Te "fakty" są oczywiste, ale chyba tylko w Twoim świecie. Według Ciebie Śląsk był najlepszą drużyną 2011 roku - okej, tylko że jest to właśnie wynikiem rozumowania że wygrane liczą się bardziej niż zdobyte trofea.

 

W polskiej piłce jest jedno sensowne trofeum i jest przyznawane dla najlepszej drużyny sezonu.

 

Rozumiem, że twoim zdaniem nie można powiedzieć, że np. w meczu Śląsk-Legia (0-4) Legia była lepszym zespołem. Przecież to się nie liczy, za ten mecz nie było żadnego trofeum, nie można tak bez trofeów sobie określić, kto jest lepszy!

 

To naprawdę jakiś absurd. Zdanie "w okresie X ten a ten zespół był lepszy" jak to oczywiste, że to naprawdę kibicowski geniusz, potafić dyskutować z tak jasno wyłożonym tekstem. No ale lepiej sobie z tego zrobić inne zdanie, które nie padło, w stylu "kibice by woleli coś tam", "to się naprawdę nie liczy", "nie ma za to trofeum" itd. Czy ja coś pisałem o trofeach, liczeniu się i kibicowaniu? Nie. Napisałem, że Śląsk od ponad roku był najlepszym zespołem w Polsce (fakt), więc ich wiosenna postawa jest znacznym regresem formy. Powtórzyłem to jeszcze kilkakrotnie, ale widać ogarnąć proste zdanie to jednak nadal za duży wysiłek dla kibica.

 

 

W PP Śląsk odpadł już w 1/8 finału, w Pucharach odpadł z Legią uważaną przez Ciebie za gorszy w zeszłym roku zespół

 

No tak to bywa, że bycie na przestrzeni ponad roku od kogoś lepszym nie znaczy, że się z nim wygra każdy mecz w tym okresie. Na twojej zasadzie w sezonie 2010-11 Wisła powinna wygrać wszystkie mecze, inaczej ch'uj a nie najlepsza w sezonie.

 

 

Zrozumiałbym Twoje rozumowanie gdyby Śląsk do tego faktycznie grał jak Barcelona, ale niestety grali bardziej jak makaroniarze, skupiając się bardziej na murowaniu własnej bramki niż atakowaniu od pierwszych minut.

 

W efekcie strzelając najwięcej goli w lidze. No widać potęgę twego rozumowania.

 

 

Przedstaw mi proszę te wszystkie "oczywiste fakty" które motywują w jakikolwiek sposób Twój wybór "najlepszej drużyny A.D. 2011"

 

W roku 2011 grali najlepiej w piłkę nożną. Szokujące rozumowanie, nie?

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

aż tak źle nie ma, wcale nie taka przelotówka. Wiekszosc kupuje i sobie pije na ławeczkach.

Nawet nie wiedzialem ze tam kufle sa. Zawsze byly plastikowe kubeczki

chyba trzeba znow sie tam zjawic i sprawdzic ;)

Odnośnik do komentarza

Mega lokal :D

 

 

 

taka ciekawostka:

 

Jose Bakero znajdzie pracę w Gdańsku? W weekend oglądał na żywo mecz Lechii w Zabrzu.

Były trener Lecha, Jose Mari Bakero, otrzymał prawdopodobnie propozycję prowadzenia Lechii Gdańsk. Zespół z Trójmiasta słabo spisuje się w rundzie wiosennej i działacze klubu szukają już następcy Pawła Janasa.

Hiszpański trener w sobotę obserwował z trybun zabrzańskiego stadionu mecz Górnik - Lechia (2:2). Zaprzeczył, że negocjował nowy kontrakt, ale wtajemniczeni twierdzą, że jego obecność nie była przypadkowa.

Lechia zajmuje 13 miejsce w tabeli ekstraklasy i z dorobkiem 20. punktów niebezpiecznie zbliżyła się już do strefy spadkowej. Kierownictwo klubu postanowiło więc znaleźć nową miotłę.

Odnośnik do komentarza

Wojciechowski poszedł po rozum do głowy i zamiast wydawać miliony na piłkarzy, zainwestował w korzystne sędziowanie.

 

Na 15min przed końcem 2:1 dla Polonii. Mam nadzieję, że nie wymienią Hajty, bo Jagiellonia całkiem dobrze gra.

Edytowane przez kilix
Odnośnik do komentarza

Sędzia tak się wczuł w pomaganie Polonii, że aż nie podyktował dla niej ewidentnego karnego po faulu Cionka na Baruchyanie??

 

btw

(...) Nawet nie wiedzialem ze tam kufle sa. Zawsze byly plastikowe kubeczki

chyba trzeba znow sie tam zjawic i sprawdzic ;)

Kufle są już od paru miesięcy ;) Swoją drogą potwierdzam, że miejscówka bardzo przyjemna, w sam raz na szybki alkoholowy rozruch.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...