Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wściekły Pies

impossible_is_nothing__by_lentilcia-d41245w.jpg

 

latającą Biedronę!

 

btw. to Ty się teraz obudziłeś że istnieje taka praktyka jak nie przyjmowanie kibiców gości że się tak oburzyłeś? przecież to już od ładnych kilku lat jest standard na wielu stadionach. Niesławny "Remont Sektora Gości"

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Wściekły Pies

@lukas łap wyjaśnienie:

 

nformacja z Krakowa:

Kibice Lecha nie zostaną wpuszczeni, ponieważ nie zapłacili za szkody wyrządzone podczas poprzedniego meczu przy ul.Reymonta.

 

Kibole Lecha pieniądze za szkody przekazali zarządowi, aby on tą kwotę przelał, ale nie przelał...

 

Informacja z Poznania:

Klub nie zapłacił, bo Wisła nie zapłaciła za szkody poczynione przez kibiców Wisły w Poznaniu.

 

Podsumowując: kluby spierają się o pieniądze, a mecz w Krakowie prawdopodobnie zobaczą tylko kibice Wisły. Zapewne również w ramach '' rewanżu '' kibice Wisły nie zostaną wpuszczeni na mecz rewanżowy w Poznaniu.

Odnośnik do komentarza

Dorośnijcie, kibole.

?

 

-----

@Ofsajd - Tego to nie wiem/nie chce mi się szukać na ile były te "straty". Ale każdą karę płacą u nas kibice. To nie pierszy raz, gdy zarząd robi coś po swojemu a obrywamy my, kibice.

 

Oby to nie szło w takim kierunku jak idzie to w Waszawie:

 

 

Legia Warszawa po ostatnim meczu zaczęła rozdawać zakazy klubowe dla kibiców za wniesienie flag.

 

189334_532915133401599_741285129_n.jpg

 

 

A tym czasem Pierwszy Ultras RP

 

 

SEKTORÓWKA powieje na STADIONIE NARODOWYM!!!

Cieszę się, że tak jak ustaliłem z sekretarzem generalnym PZPN NARODOWA FLAGA zostanie rozwinięta podczas meczu Polska - Anglia.

FANTASTYCZNIE!!!!!

WIELKIE DZIĘKI PO RAZ KOLEJNY KIERUJĘ W STRONĘ FUNDATORÓW FLAGI!

ALEKSANDER GOLDSCHNEIDER I MAREK WALISZAK TO FANTASTYCZNI LUDZIE!!!

W czasie EURO to dzięki NIM udało się zrealizować mój pomysł.

SEKTORÓWKA żyje!

Powiewała na Woodstocku, powieje i w Warszawie!!!

Z Gliwic, gdzie FLAGA jest przechowywana, od MARKA WALISZAKA otrzymałem takie informacje:

 

1. Flaga jest skontrolowana, wyczyszczona i spakowana.

2. Flagę na stadion zawożą dwaj nasi pracownicy w dniu rozgrywania meczu.

3. PZPN zapewnia 10 osób do pomocy przy wyładunku i przygotowaniu rozłożenia.

4. Poinstruujemy kibiców przed rozłożeniem, tak samo jak było we Wrocławiu.

5. Flaga będzie rozłożona przed drugą połową, prawdopodobnie w sektorze za bramką.

 

Już mam ciarki!!!

Odnośnik do komentarza
Gość Wściekły Pies
Przedstawiciele SKWK podejma stosowne kroki w klubie w celu wpuszczenia kibiców Lecha.

 

Po ostatnim meczu z Lechia psy i wojewoda siadły na klubie ze wpuscili taka sektorowke. Podobno klubowi zalezy na wpuszczaniu kibiców gosci w obecnej sytuacji finansowej.

 

btw. czy któryś moderator mógłby tę dyskusję przenieść do tematu o kibicach?

tak żeby Rozi mógł się delektować opisami niesamowitych potyczek prawdziwych wirtuozów i gladiatorów biegających po naszych ligowych boiskach, oraz komentować wielomilionowe transfery wybitnych zawodników z najsilniejszych zespołów świata do naszego futbolowego bagna?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Wściekły Pies

Puchar Polski - pary ćwierćfinałowe:

 

Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok

Legia Warszawa - Olimpia Grudziądz

Śląsk Wrocław - Flota Świnoujście

Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów

 

mecze zostaną rozegrane w dniach 26-28 lutego i 26-28 marca.

Edytowane przez Wściekły Pies
Odnośnik do komentarza

Buric to co wybronił. Szacun pray.gif. Karol Linetty ładnie wypadł jak na debiut przy trudnym rywalu. Obrona też całkiem sobie poradziła, Bereszyński coś tam szarpał a Drewniak może w końcu pracuje nad tym by być kojarzonym z boiska a nie z filmików na YT. Reszta do wyjebania.

 

3 punkty są i to cieszy mnie ogromnie. Tym bardziej piłkarzyki powinni uderzyć się w pierś i nie doprowadzać do takiej sytuacji jaka miała miejsce tydzień temu (0-2 z Jagą).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...