Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

No też widziałem i dramatyczna ta Legia jest. Szkoda wczoraj tych straconych punktów bo mógł być lider po tej kolejce, frajery.

 

Ale na poprawę humoru, weszło! <3 :D

 

 

Po meczu w Kielcach można było sądzić, że Legia nie umie:
a) grać przeciwko tak ambitnie i ostro grającemu przeciwnikowi;
b) nie umie grać na tak bagnistym boisku;
c) nie umie grać w obronie przy rzutach wolnych przeciwników.

Dzisiaj trzeba tę sprawę uprościć - Legia po prostu nie umie grać. W ogóle.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Popisów debila Dragojevica ciąg dalszy. Najpierw puszczona turlająca się powoli piłka "bo podskoczyła", a teraz czerwona po bezsensownym wyjściu i zagraniu ręką. Niech on (pipi)a złamie nogę albo coś, ja pier/dole.

 

Dragojevic o ile w pierwszym meczu jeszcze jakoś się prezentował (słabo bo słabo ale zawsze jakoś) tak dzisiaj lepiej dla Widzewa by było gdyby nie grał. Po chooj on wychodził do połowy boiska skoro i wystawiał łapska?? Ja po tym meczu bym mu je upierrrdoliił przy samej (pipi)e. No i dzisiaj "genialny" mecz Abbesa który zanotował chyba więcej strat i podań do piłkarzy Ruchu niż łączna ilość strzałów obu drużyn.

No i ta nasza kochana liga? Lider z 

 

 
megahiperturbo składem

mało nie przegrywa z ostatnim w lidze Bełchatowem który ma tyle punktów że lepiej to przemilczeć. Faktycznie jedyne czego "Ekstraklasie" nie można odmówić to zapewniania emocji pod tytułem "kto chce być mistrzem" do ostatniej kolejki. Lepsze to niż nic.

Odnośnik do komentarza

Bo nazwiska nie grają, wiadomo że każdy się nastawia na Legie. Obecnie ta nasza liga jest jak widać nie przewidywalna. Beka jakby Polonia była na koniec sezonu przed Legią biorąc uwagę liczbę tzw "gwiazdorów w drużynie" i sytuacje w klubie. Bo biorąc pod uwagę warsztat trenerski wydaje mi się że Stokowiec ma lepsze pomysły niż Urban.

Odnośnik do komentarza

Za tydz stawiam ze wylosuja :potter:

 

 

GKS Bełchatów    -     Widzew Łódź    x
Górnik Zabrze    -     Lech Poznań    2
Lechia Gdańsk    -     Korona Kielce   1
Podbeskidzie Bielsko-Biała    -     Legia Warszawa   x
Pogoń Szczecin    -     Piast Gliwice    2
Polonia Warszawa    -     Wisła Kraków 2  
Ruch Chorzów    -     Śląsk Wrocław    x
Zagłębie Lubin    -     Jagiellonia Białystok    1
Odnośnik do komentarza

Dawajcie zalozymy forumowego typerka ekstraklasy ;d na zwyciestwo kazdy mialby takie same szanse, czyli zerowe bo przeciez tam nieporozumienie goni nieporozumienie. zostalo jeszcze pare kolejek to mozna sie pobawic :D

 

Sa chetni? Moge sie podjac tak jak Euro i co kolejke podliczac punkty :) Bartg mi narobil ochoty na obstawianie ekstraklasy a przeciez u buka za hajs nie bede gral

Odnośnik do komentarza

A moze by to troche rozszerzyc i zrobic typera pilki europejskiej?

 

edit: ale jak cos to jestem chetny do obstawiania ekstraklasy. Tylko trzeba by jakos sensownie wymyslic przyznawanie punktow (np. 3 za dokladne wytypowanie wyniku meczu, 2 za podanie zwyciezcy, 1 za wytypowanie z podporka). Od przyszlego sezonu mozna by wprowadzic jakies overy bramkowe, czy handicap. O ile byliby chetni

Edytowane przez Qvstra
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...