Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

no ale o co kompleksy? rozumiem na tle kibicowskim bo to bezprzecznie dwa najlepsze kluby w polsce ale sportowo pod wzgledem trofeow - tu nie ma co porownywac (na korzysc legii oczywiscie). Juz bardziej rozumiem spiny kibicow United i Liverpoolu czy z naszego podworka Ruchu i Górnika niż Legii vs Lecha. A zachowanie Maidena to juz w ogole skrajne buractwo - dlatego sie pytam czy to kazdy kibic legii tak ma czy tylko ten jeden przypadek

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Typowe: szaleniec, burak, wariat, arogant itp. A może, po prostu, szczery do bólu, bezkompromisowy, suk.inkot? To by było bliższe prawdzie.

Legia wyprzedza naszą buraczaną ligę o pięć długości. Do tego stopnia, że pozwala sobie na wymianę trenera gdy lideruje. 


Ałrajt prowincjo? 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

A kto twierdzi, że jest? Nie zmienia to faktu, że jej potencjał pozwala jej wciągać resztę ligi lewą dziurą nosa. Ja nie boję się o tym głośno mówić, choć zdaję sobie sprawę, że ze względu na niechęć do stolicy, dzielenie się tymi faktami jest na prowincji źle odbierane. 

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Bo to się nazywa mieszkanie w eksluzywnych apartamentowych dzielnicach Warszawy, jak w Los Angeles.

 

Mentalnością piłkarze Legii nie różnią się od przeciętnego ich kibica, jesteśmy już tak za(pipi)iście, dostajemy 50k miesięcznie że na pewno wygramy z każdym na miękko, przecież tyle żelu poszło na włosy, a pod stadionem stoi Panamera. 

 

Jakby nasi grajkowie mieli troche więcej pokory, szacunku do ciężkiej pracy to może by ta liga dogoniła Czechy czy Słowacje, a tak jak każdy kto strzeli 5 bramek w sezonie albo zaliczy 2 asysty z rogu dostaje kontrakt życia na kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie i już jest krUlem życia. Szkoda, że to idzie w kierunku Rosji, a nie sensownego zarządzania, niedługo 16 latkowie będą żądać samochodu, mieszkania i kontraktu na 100k.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Widać było ten potencjał w LE.

 

 

I nie tyle niechęć do stolicy co do takich wieśniaków ze stolicy jak ty. Prosto z zielonki.

O, kiedyś tam omyłkowo trafiłem - wsiadłem w zły pociąg. 

 

W okolicach dworca PKP wciąż się pasą krowy? 

Odnośnik do komentarza

Ogólnie chłopaki z ligi się rozkręcają pod koniec, może ta z pozoru absurdalna zmiana systemu okaże się zbawienna. Na razie chyba mamy najlepsza kolejkę tej rundy, a może i sezonu, Lech w 20 minut gwałci Teodorczykeim (sic) Jagielonie.

 

upd. Dobra ta Jaga, jutro Stokowiec wyleci cos mi sie wydaje. Teo hattrick, Kownacki wchodzi i w 3 minuty robi bramke i asyste.

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza
Gość Darude

Koniec żartów, Widzew zaczyna grać, bo przed podziałem punktów się nie opylało.

Koniec żartów to bedzie teraz bo  Widzew zawita do grodu Gryfa , cos czuje ,że pojazd będzie wielki i skończą się marzenia o utrzymaniu xd .

Beka xd Z oficjalnego kanału YT  Pogoni.

        

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...