Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

na poczatku sobie pomyslalem ze skoro na stoperze gra arajuri i bednarek to wolakiewicz serio osiagnal dno. jak juz wszedl to zrozumialem ze jest pod dnem.

 

kolejny mecz gdzie dostajemy bramke w koncowce, jak doliczyc do tego jeszcze slask gdzie spokojnie mogli strzeli ze dwie wiecej to jakies 8pkt ostatnio przeszlo kolo chuya 

Odnośnik do komentarza

To racja, Lech miał całe  90 minut na wygranie. Niestety to chyba ich taki syndrom, że jak wygrywają po pierwszej połowie, to w drugiej już NIC NIC NIC nie pokazują. Mój prawie mąż: Paulus :kiss:  - jeden z lepszych meczy. Ale jeżeli Skorża gra bez napastnika i w dodatku wpuszcza Drewniaka na całą drugą połowę, to nie wiem czy my przypadkiem w spadkowej nie skończymy w tej rundzie. :( Mam nadzieję, że sprzedadzą zimą Ubiparipa i będą jakieś pieniążki na nowego napadziora. Po co nam kolejny Arboleda ?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W Krakowie za Wojtkiem nie tęsknimy, ciekawe jak mu tam pójdzie w bardzo słabym personalnie Widzewie. A co do trenerów Cracovii to ja osobiście jestem z Podolińskiego w Cracovii zadowolony, ostatnie dwa mecze naprawdę niezłe ale brakuje obrońców przez co wczoraj Covilo musiał grać jako stoper. W takim wypadku w meczu z Legią trzeba walczyć o zwycięstwo, inaczej górna połówka odskoczy..

Odnośnik do komentarza

 

"Dear Friends,

I hope you are well.

I am writing to you with one important issue.

We have agreed with our star player - Michał Żyro, that he will be allowed to leave Legia in the coming winter transfer window. Legia rejected a few big offers this summer because our ambition was to qualify to Champions League this season. For reasons you may have heard of this unfortunately did not happen.

So I am writing to let you know Michał will be available for European top clubs this winter. He is not a cheap player, but at the same time his quality is extraordinary - he is undoubtedly the best young player in Poland since Robert Lewandowski.

Let me know if you're interested in him - we will agree with a buying club in the next 6-8 weeks maximum.

Best regards"

 

jak to faktycznie autentyczna tresc tego listu to XDDDDDDD nawet jak zblizona w jakis sposob to XDDDDDD

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...