Jump to content

Sign in to follow this  
jakbu

Grajac Online na DSie...

Recommended Posts

Czy konsola wykrywa acess pointy, ale nie lan z wewnętrznym ip tylko z zewnętrznym (mam login i hasło żeby się zalogować do sieci), czy koniecznie musi to być net typu hotspot?

 

Raczej tak.

Share this post


Link to post


Mam problem. Mam komputer, który może służyć za hot-spota. Daję radę stworzyc własnego hot-spota, wszystko fajnie, DS wykrywa połączenie... Testing Connection i error 51300. Co zrobić, by tego błędu się pozbyć i sobie pograć na własnym hot-spocie?

Share this post


Link to post

Ogólnie to porady dla Wii :/.

Nie używam żadnego kodowania ani nic, wykrywa połączenie, dopiero przy testing jest błąd.

 

Jeszcze jedno.

Friend Code to ma każdy DS swój czy każda gra ma swój? Na czym to polega?

Share this post


Link to post

Każda gra. Dostajesz swój FC jak się połączysz z netem w danej grze. Nie jestem pewien, ale jeśli gra się na programatorze, to FC jest chyba powiązany z savem - gdy skasujesz i stworzysz nowy, dostaniesz nowe numerki.

Share this post


Link to post

Aha, czyli i tak nie ma różnicy?

 

Jest możliwośc, by się dwa takie same FC spotkały? Jest jakiś problem z nimi podczas grania na programatorach?

Share this post


Link to post

Da się coś zrobić z tym że DS nie działą na Acces Poincie w którym jest szyfrowanie WPA-2 ? DS działa natomiast na WEP? Może jakieś rady co z tym zrobić bo w ac nie będę zmieniał na słabsze szyfrowanie.

Share this post


Link to post

Czy to normalne, że DS nie może sie połączyc z darmowymi hot-spotami (taki z kawiarni itd.) Niedawno z ciekawości łaziłem po mieście z DS Browserem i próbowałem się podłączyć. No i nic, ciągle błędy, albo łączyło się, łączyło i nic. jakies propozycje?

Share this post


Link to post

Moj DS nie mial najmnijeszych problemow z polaczeniem sie z siecia w Trafficu. Moze tasmte sieci byly zabezpieczone? Albo sygnal byl bardzo slaby?

Share this post


Link to post
odpowiedź przyszła w czas :-) Nic nie zrobisz z tym fantem :-(

O kurde, po pół roku. Dzięki za pomoc. Zobacz jak ożywiłeś temat :)

Share this post


Link to post
Moj DS nie mial najmnijeszych problemow z polaczeniem sie z siecia w Trafficu. Moze tasmte sieci byly zabezpieczone? Albo sygnal byl bardzo slaby?

 

Cóż, próbowałem w Bookhouse Cafe na Świętokrzyskiej i Szpilce na Placu 3 krzyzy. Cóż, w pierszym miejscu dają do kawy hasło i login, ale nie wiem gdzie to w DSie wpisać :/ W drugim przypadku łączyło się na tyle długo, że zezygnowałem. Muszę sprawdzić jeszcze na Placu Zamkowym.

Share this post


Link to post

Niektóre DS-y tak miały że nie potrafiły się łączyć z hot-spotami sieci w których ustawiony był zewnętrzny serwer autoryzacji (nie pytajcie mnie o co chodzi nie chce mi sie wyjaśniać!!!) a to za sprawą tego że N konstruując swoją maszynkę nie trzymało się w 100% specyfikacji IEEEE 802.11(x)...

 

Na pocieszenie dodam że mnie łączy ze wszystkim w krakowskich galeriach handlowych i na lotnisku w Balicach

Share this post


Link to post

Mam DS-a :) Mam też router, podłączam do niego kabelki. DS widzi ten router, ale najwyraźniej internet nie działa. Why/ Co trzeba zrobić dokładnie? Kabelki źle podłączyłem?

Share this post


Link to post

A na kompie neta masz? najlepiej sprawdź czy komputer może sie połączyć z internetem bezprzewodowo?

No i trzeba pamiętać że DS nie ważne w jakiej wersji by nie był preferuje (DSi) lub wymaga(DSL) sieci zabezpieczonej WEP-em innej nie zobaczy lub w przypadku DSi starsze gry nie będą mogły używać WAP-owych hot spotów.

Jeśli twój komputer potrafi się połączyć z internetem bezprzewodowo przez router a konsola nie to spisz sobie wszystkie informacje o połączeniu komputera na kartkę i wpisz je do konsolki po czym rozłącz komputer.

spisać trzeba IP. maskę podsieci, adres dns i adres bramy... pamiętaj że zanim przetestujesz wpisane w konsolę dane, twój komputer musi rozłączyć się z routerem...

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.