Skocz do zawartości

Tekken 6 / Bloodline Rebellion


albrechtus

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy wiadomo że nie wszystkie mają tyle samo energii. Myślałem że jest tak jak w T5 TDR że wszystkie mają taki sam pasek. Tak na prawdę nie słyszałem nigdzie żeby mówili że powrócili do rozwiązania z TTT w kwestii pasków energii dla klas postaci.

Nie chce mi się specjalnie wierzyć w taką hipotezę. No bo co miało by być czynnikiem głównym w tego typu decyzjach, siła ciosu, szybkość, czy status jaki dany cios daje (knd, jg itp.)? Troszkę za dużo kombinowania w elemencie gry który występuje na prawdę bardzo rzadko. No i wciąż nie rozwiązywało by to problemu, co się dzieje gdy wszystkie okoliczności przy dbl KO z obu stron będą te same (te same postacie i dokładnie ten sam cios).

 

Odnośnik do komentarza
Gość mevek
Nie wiem czy wiadomo że nie wszystkie mają tyle samo energii. Myślałem że jest tak jak w T5 TDR że wszystkie mają taki sam pasek. Tak na prawdę nie słyszałem nigdzie żeby mówili że powrócili do rozwiązania z TTT w kwestii pasków energii dla klas postaci.

Nie chce mi się specjalnie wierzyć w taką hipotezę. No bo co miało by być czynnikiem głównym w tego typu decyzjach, siła ciosu, szybkość, czy status jaki dany cios daje (knd, jg itp.)? Troszkę za dużo kombinowania w elemencie gry który występuje na prawdę bardzo rzadko. No i wciąż nie rozwiązywało by to problemu, co się dzieje gdy wszystkie okoliczności przy dbl KO z obu stron będą te same (te same postacie i dokładnie ten sam cios).

wciaz trzymam sie swojej wersji i uwazam, iz tylko w ten sposob mozna zbalansowac gre.

a "dubel KO" to nic innego, jak tylko "draw" tylko, ze w versji automatowej.

Odnośnik do komentarza

 

No,no co ja widze z Lili robi sie fajna dupeczka ^^ może zacznę nią troche pogrywać kto wie hehe ;d

 

 

Przez tego item mova właśnie będę grał Heniem :P po prostu, po prostu Ahhhhhhhh.... :P

 

Walka nazwana BR heihachi item move i trzeba było na niego czekać całą walkę......ale opłacało sie hehehehehe jak narazie najlepszy jaki widziałem,oczwiście po za poza item'em mojego brytusia pampusia ;)

 

Edit:

 

Kocham tę grę ;d 1:42

Edytowane przez Pitrex
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...