Skocz do zawartości

Tekken 6 / Bloodline Rebellion


albrechtus

Rekomendowane odpowiedzi

NBGI zdecydowało się na ciekawy projekt filmowy. Postanowili nagrać walki czołowych graczy USA; na pierwszy ogień poszli Mr. NAPS (Bryan) oraz insanelee (Bruce), których trzy walki zostały zarejestrowane. 7 września rozegrany zostanie rewanż, w którym zawodnicy zagrają postaciami... wyłonionymi przez internetową ankietę!

 

Więcej informacji: http://nsports.pl/index.php?site=news_comm...amp;newsID=8612

Odnośnik do komentarza
Świetnie się ten tekken 6 prezentuje, chyba ps3 kupie szybciej niż sądziłem :)

Nowy Tekken wcale sie dobrze nie prezenuje. Wyglada wrecz slabo, ale ktory Tekken wygladal dobrze? Szostka graficznie jest slabsza od DoA4 i to dosc wyraznie. Tylko z drugiej strony kto gra/gral w Tekkena dla grafiki? W tej grze liczy sie genialny system walki. Ja w kazdym badz razie zamierzam gre kupic na X360.

 

Odnośnik do komentarza

Facet wyjaśnił o co chodzi z tym opanowaniem postaci.

 

"Top group (Difficult): Capos, Yoshi, Steve, Ling, Lei, Zafina are all difficult to use due to their stances. Baek and Raven are difficult because they have so many move options to choose from. Lee, Nina and Bruce are very good but their ability to wall carry requires pretty good skill. Bryan is in there because of taunt. Lars apparently has "hard juggles" (bullshit). Marduk has difficult juggles too because of f,f+1+2 enders.

 

Middle group (Average): Julia and Law have relatively difficult juggles, but their ground moves are quite good. Mishimas are in here because of technical skill requirements, according to this ewgf and hs is all you need lol. Wang is shit but waning moon is good, Ganryu is ok but decent moves. Feng's commands are easy but you need to "think a lot". Hwoarang has a lot of options from his flamingo stances but they aren't that good.

 

Bottom group (Easy): These characters are supposedly the easiest with simple commands and effective moves/combos. Their combos are all from d/f+2 and hopkick (lol so true). "

 

Źródło: http://www.tekkenzaibatsu.com/forums/showt...mp;pagenumber=9

Odnośnik do komentarza

Bosh, juz wiecej "klas" nie mogli z tego zrobic ? Paski energii o duzo za nisko - podczas hopkick'a postac nachodzi na pasek (sic!). Tier lista ma sens tylko czemu Bob,Miqeul, Alice i reszta nowych tak nisko - zawsze nowe chary byly maks dopieszczone. w kazdym badz razie Tekken idzie w zlym kierunku...

 

Czy premiera zotala ustalona na pazdziernik czy zostaje na grudniu ?- sprzeczne zrodla inforacji...

Edytowane przez Zuum88
Odnośnik do komentarza
Świetnie się ten tekken 6 prezentuje, chyba ps3 kupie szybciej niż sądziłem :)

Nowy Tekken wcale sie dobrze nie prezenuje. Wyglada wrecz slabo, ale ktory Tekken wygladal dobrze? Szostka graficznie jest slabsza od DoA4 i to dosc wyraznie. Tylko z drugiej strony kto gra/gral w Tekkena dla grafiki? W tej grze liczy sie genialny system walki. Ja w kazdym badz razie zamierzam gre kupic na X360.

co za glupota,nie wiem kim jestes,ale podac sobie reke z sylvanem mozesz.ktory tekken wygladal dobrze?? 1,2,3,4,5,6 dla mnie doa wyglada mega plastikowo.zakladam,ze taki master jak ty nawet nie gral w t6.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...