Skocz do zawartości

Tekken 6 / Bloodline Rebellion


albrechtus

Rekomendowane odpowiedzi

Misie pysie a jak tam King Bruce Lee Karate Mistrz? Cóż mu takiego ciekawego dali, że jest w najwyższych tierach :]?

 

Law to teraz najlepsza postać w grze imo, dostał tyle nowych rzeczy, że to już właściwie całkowicie inny zawodnik niż w T5. Ma zabójczy pressing i jest cholernie szybki. No ale to już chyba było wiadomo od dawna ;)

Odnośnik do komentarza

miałem okazję pograć godzinkę u kumpla i naprawdę starałem sie przekonać że jest coś fajnego w t6 :whistling:

 

Po odpaleniu gry pierwsza w oczy rzuca się hmmm przeciętna grafika.....tu nie tylko biednie prezentują się areny (poza 2-3 co wyglądają ok) ale i postacie....grafika postaci w porównaniu do 1,5 rocznego sc4 odstaje daleko ehhh, areny to też jakaś kpina.

Z dzisiejszych gier fpp/przygodowych można byłoby wybrać jakieś fragmenty etapów i wrzucić je do 6 i prezentowałoby to by się lepiej. :P

 

Ci co piszą że wygląda słabo mają rację, osobiście poziom grafiki dla mnie jest na 6/7, ci co piszą że to niby wygląda bardzo dobrze :no: nie mają racji, odpalcie sobie 1,5 rocznego sc4 albo jeszcze starszego vf5 te gry biją na głowę t6.

 

Dźwięk - 2 utwory fajne leciały, reszta bez komentarza, lektor w grze jakiś bezpłciowy, głosy postaci ok.

 

Walka kompletnie mnie nie przekonała, jest mało dynamiczna. Widowiskowości też tutaj brakuje. Nuda.

 

W kwestii funu z gry, grywalności, również słabo, tutaj sf4, doa4, vf5, sc4 biją t6 na głowę

 

A co na + ? duża ilość postaci i niezłe filmiki, tyle.

 

Tekken6 jest jak PES, gra głównie dla fanów tekkena zaś innych fanów mordoklepek może odrzucić na kilometr.

Dodam jeszcze że byłem przygotowany na to że gra mnie nie zachwycie (widząc wcześniej trailery) i niczego nie wymagał od tej gry.

 

ps. fani tekkena nie bijcie

Odnośnik do komentarza

...miałem okazję pograć godzinkę u kumpla

...Walka kompletnie mnie nie przekonała, jest mało dynamiczna. Widowiskowości też tutaj brakuje. Nuda.

...W kwestii funu z gry, grywalności, również słabo, tutaj sf4, doa4, vf5, sc4 biją t6 na głowę

 

Bez sensu hejtować bijatykę przed jej premierą i to jeszcze po godzinie grania. Jak uważasz że tekkenowi brakuje widowiskowości to nie wiem w co ty wcześniej grałeś może w Primal Rage bo tam można było zjeść ludzika żeby odnowić sobie energię to było bardzo widowiskowe i nawet tekken tego nie przebije.

Odnośnik do komentarza

...miałem okazję pograć godzinkę u kumpla

...Walka kompletnie mnie nie przekonała, jest mało dynamiczna. Widowiskowości też tutaj brakuje. Nuda.

...W kwestii funu z gry, grywalności, również słabo, tutaj sf4, doa4, vf5, sc4 biją t6 na głowę

 

Bez sensu hejtować bijatykę przed jej premierą i to jeszcze po godzinie grania. Jak uważasz że tekkenowi brakuje widowiskowości to nie wiem w co ty wcześniej grałeś może w Primal Rage bo tam można było zjeść ludzika żeby odnowić sobie energię to było bardzo widowiskowe i nawet tekken tego nie przebije.

A ja myślałem, że sikanie

 

/shame on you Gascan!

Odnośnik do komentarza

...miałem okazję pograć godzinkę u kumpla

...Walka kompletnie mnie nie przekonała, jest mało dynamiczna. Widowiskowości też tutaj brakuje. Nuda.

...W kwestii funu z gry, grywalności, również słabo, tutaj sf4, doa4, vf5, sc4 biją t6 na głowę

 

Bez sensu hejtować bijatykę przed jej premierą i to jeszcze po godzinie grania. Jak uważasz że tekkenowi brakuje widowiskowości to nie wiem w co ty wcześniej grałeś może w Primal Rage bo tam można było zjeść ludzika żeby odnowić sobie energię to było bardzo widowiskowe i nawet tekken tego nie przebije.

 

godzina grania wystarczy mi by ocenić wstępnie grę i wiem że t6 ,,dla mnie'' to padaka (fan mordoklepek)

 

 

a w co grałem? na x360/ps3 przeszedłem wszystkimi postaciami i na różnych poziomach trudności sf4,sc4, doa4, vf5, kof12 i jeżeli liczyć nie japońskie gry to jeszcze fnr3 i dej jam icon :potter:

Odnośnik do komentarza

ciekawe czy to ten sam bigdaddy co na polygamii, bo na to wyglada, jak tak szybko poleci. no doa4 miazdzy grafika, tak bardzo, ze T5:DR w 720p wyglada lepiej niz DoA4. juz pomijam dynamike ruchow postaci w VF5, gdzie po otrzymaniu hita postac opada jakby lezala w wodzie, wszystkie tego typu fizyczne akcje sa tam jakby grawitacja byla 10 x mniejsza. to mnie zawsze w VF skutecznie odpycha : <

 

tgs06_Virtua-Fighter-5.jpg

 

e32006_p5_Virtua-Fighter-5.jpg

 

tekken6newscr_002-large.jpg

 

tekken_6_screens.jpg

 

jakosc postaci, rrealtime liczone cieniowanie i oswietlenie na kazdym zalamaniu ubrania / miesnia - slabizna; o.

 

ok tyle OT, nie wiem nawet po co to napsamowalem : p

 

MTC - kurde to troche zle z tymi wiffami i SSowaniem, nic, wyjdzie w praniu, kamera blizej postaci robi swoje, trzeba bedzie sie troche przestawic i wsio (;

 

A WS+2 u DJ taa.. : P

Edytowane przez solo/ng
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

...miałem okazję pograć godzinkę u kumpla

...Walka kompletnie mnie nie przekonała, jest mało dynamiczna. Widowiskowości też tutaj brakuje. Nuda.

...W kwestii funu z gry, grywalności, również słabo, tutaj sf4, doa4, vf5, sc4 biją t6 na głowę

 

Bez sensu hejtować bijatykę przed jej premierą i to jeszcze po godzinie grania. Jak uważasz że tekkenowi brakuje widowiskowości to nie wiem w co ty wcześniej grałeś może w Primal Rage bo tam można było zjeść ludzika żeby odnowić sobie energię to było bardzo widowiskowe i nawet tekken tego nie przebije.

 

godzina grania wystarczy mi by ocenić wstępnie grę i wiem że t6 ,,dla mnie'' to padaka (fan mordoklepek)

 

 

a w co grałem? na x360/ps3 przeszedłem wszystkimi postaciami i na różnych poziomach trudności sf4,sc4, doa4, vf5, kof12 i jeżeli liczyć nie japońskie gry to jeszcze fnr3 i dej jam icon :potter:

To wszystko tłumaczy

Odnośnik do komentarza

Jak prezentuje się Scenario Campaign? Tzn. chodzi mi o kwestię sterowania i ogólnego funu z gry.

 

Słabizna, zwalona kamera i nędzny gameplay. Warto to przejść jedynie dla zdobycia kasy na kustomizacje postaci. Fabuła też słaba, ale to standard w tekkenie, za to filmiki końcowe postaci w większości fajne.

Odnośnik do komentarza
To wszystko tłumaczy

 

tłumaczy to że jakby te gry były tak samo słabe jak t6 (,,dla mnie'' nie chce tu urażać tekkenowców) to ich bym nie przeszedł wszystkimi postaciami, tylko po 1h darowałbym sobie. Po krótkiej partyjce w te mordoklepki już wiedziałem że chętnie będę w nie grał, po krótkiej partyjce w t6 wiedziałem że nie :whistling:

 

@solo/ng - nikt mnie nie zbanował, po prostu mniej komentuje tam niż kiedyś, ostatnio wczoraj. Więc swoich wymarzonych teorii szukaj gdzie indziej. No i na poly jest chyba jeszcze 2ch innych bigdaddy-ch więc zależy o którym mówisz.

 

no doa4 miazdzy grafika

czytaj ze zrozumieniem bo nic nie pisałem o grafice doa4 tylko sc4 i vf5

Edytowane przez bigdaddy
Odnośnik do komentarza

Kozak... xD po 1h grania potrafilem uznac ze Castlevania SOTN czy Vagrant Story sa slabe, a chyba kazdy wie co te tytuly soba prezentowaly. Zadam tylko jedno zasadnicze pytanie. Jak to sie stalo ze pomimo zaj.ebi.stosci tych mordoklepek, malo kto w nie gra? Pewnie wszyscy sa slepi (sory MTC :P ), glupi i sie nie znaja. Zeby nie bylo nie twierdze ze sa slabe...

Odnośnik do komentarza

Kozak... xD po 1h grania potrafilem uznac ze Castlevania SOTN czy Vagrant Story sa slabe, a chyba kazdy wie co te tytuly soba prezentowaly. Zadam tylko jedno zasadnicze pytanie. Jak to sie stalo ze pomimo zaj.ebi.stosci tych mordoklepek, malo kto w nie gra? Pewnie wszyscy sa slepi (sory MTC :P ), glupi i sie nie znaja. Zeby nie bylo nie twierdze ze sa slabe...

 

dobry jesteś chłopie jak porównujesz 1h granie w mordoklepke z 1h graniem w jrpg :teehee:

Mordoklepki można wstępnie ocenić po kilku partyjkach - zobaczysz większość aren, zagrasz kilkoma postaciami i wiesz co oferuje...jedynie poznanie dogłębnie systemu walki to zabawa na dłużej + odklokowanie postaci/bonusów/filmików.

 

Zadam tylko jedno zasadnicze pytanie. Jak to sie stalo ze pomimo zaj.ebi.stosci tych mordoklepek, malo kto w nie gra?

 

1. Te gry mają już trochę na karku, w sf4 jak i w sc4 dalej trochę osób pocina zaś kof12 to gra niszowa

2. nic nie pisałem o zaje%istości tych gier, tylko o tym że są dla mnie lepsze od t6 (poza kof12)

3. marka tekken to jak gran turismo czy forza w świecie wyścigów największa baza fanów/graczy

Odnośnik do komentarza

grałem na x-ie, na tym padzie nie idzie nic ugrac

 

czy mi sie wydaje czy animacja z motiom blurem jest jakas wolniejsza? O_O

Pewnie tylko daje takie wrażenie.

Choć niczego nie można wykluczać, więc możliwe. Byłyby niezłe jaja gdyby się okazało że zamknęli licznik na np pięćdziesięciu kilku klatkach bez obcinania ich tak że powodowało by to straty w realnej prędkości, jak np w t3. Tak czy siak nawet jak istnieje jakieś 2-3 klatkowe zwolnienie gry to łatwo będzie to wykryć.

Edytowane przez CheeseOfTheDay
Odnośnik do komentarza

Frizen, dzięki za te parę walk dzisiaj, noobek jestem, ale od kogoś muszę się uczyć :)

 

sorry za OT

 

O tej grafice każdy tak się rozpisuje, ale patrząc na filmiki z walk wersji tekkenowej to naprawdę ciężko się o coś przyczepić,

może ci, którym nie pasuje grają na projektorze siedząc 1 metr od niego :ninja:

 

http://ufragtv.com/recorded/video/23785

 

turniej T6, JUŻ na konsolowej wersji

Edytowane przez CrazyGoSu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...