Skocz do zawartości

Tekken 6 / Bloodline Rebellion


albrechtus

Rekomendowane odpowiedzi

na ps3 online jest wporzo,prawie wszystkie walki bez lagowe. Ale jest jedna rzecz która mnie wku.rwia i to strasznie a mianowicie jak wygramy walke (rankingowa) i koles sie nam rozlaczy to jestesmy ukarani jedna przegrana o.O tak samo jak przeciwnik sie rozlaczy w trakcie walki to samo ;/ zal totalny ja wygrywam a przegrane za darmo mi sie naliczaja :(

Dokładnie mnie też to w(pipi) ia jeszcze lepiej miałem dziś jak sie nawet do końca nie połączyłem z przeciwnikiem on się rozłączył a ja dostałem + 1 do przegranych walk o.O o co chodzi kur.wa! :verymad:

Odnośnik do komentarza

na ps3 online jest wporzo,prawie wszystkie walki bez lagowe. Ale jest jedna rzecz która mnie wku.rwia i to strasznie a mianowicie jak wygramy walke (rankingowa) i koles sie nam rozlaczy to jestesmy ukarani jedna przegrana o.O tak samo jak przeciwnik sie rozlaczy w trakcie walki to samo ;/ zal totalny ja wygrywam a przegrane za darmo mi sie naliczaja :(

Dokładnie mnie też to w(pipi) ia jeszcze lepiej miałem dziś jak sie nawet do końca nie połączyłem z przeciwnikiem on się rozłączył a ja dostałem + 1 do przegranych walk o.O o co chodzi kur.wa! :verymad:

 

Ranking jest z(pipi)any i tyle. Trzeba czekać na patcha, bo na razie żal w to grać. Już walić rozłączanie, ale dlaczego do cholery nie mogę zobaczyć jakie mam połączenie z przeciwnikiem przed walką? Mogli zostawić chociaż tak jak było w DR.

Odnośnik do komentarza

Kolor włosów po customizacji zmienia się w opcji "equip>hair color".

Końcowe filmiki odkrywa się w scenario campain w lokacji "arena".

Trzeba tylko najpierw zdobyć postać, którą chce się tą arenę przejść,

a to robi się przechodząc kolejne etapy scenario.

To że drugi gracz w versus nie może wybrać postaci po kustomizacji

jest dla mnie bez sensowne i mam nadzieję, że to jeszcze to jakaś łatka zmieni.

No ale nie licząc tego i slow motion online mode to za(pipi)iście mi się ta gra podoba ^^

Odnośnik do komentarza

Grałem dzisiaj trochę w tego tekken. Kurczę, strasznie nudny, brak movementu, ogólnie kicha... Piekielnie mi się nie podoba. Zamiast reagować stepem na cios, trzeba reagować innym, po prostu szybszym ciosem, bo crushe też nie wchodzą...

No i balans, heh, Mishimą nic się nie da robić zabójczego, tylko Heihachi daje radę, ale i tak mi się wydaję że ma za mało do powiedzenia.

Teraz co wybrać, radochę z grę, czy to żeby nadal mieć coś do powiedzenia na turniejach...

Odnośnik do komentarza

Heh, walki wygladaja na bezlagowe :] Nawet juggle wchodzily ;)

 

Ale koles grajacy devil jinem jest nudny strasznie... Az zal ze w tekkenie 6, gdzie kazdy ma tak rozbudowany move list dalej gra sie na piec ciosow na krzyz, podczas friendly game (jeszcze rozumiem turnieje). Ale nie mi to oceniac :P

 

Anyway, gdzies cos ktos mowil ze nie ma juz 8 fr punchy? Tzn ze wszyscy maja teraz znormalizowane 10 fr?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...