Skocz do zawartości

Tekken 6 / Bloodline Rebellion


albrechtus

Rekomendowane odpowiedzi

O dziwo, Yoshi się zrobił podobno trudniejszy. :( Dużo timingu w jego juggle'ach... ale znając życie i recepty Namco na "dobrą postać", wystarczy dać mu jeden zakapisty cios i nikt nie będzie zwracał uwagi na finezję... (a Yosh takowy cios już posiada. I jest uznawany za Topa w Japonii)

 

Tylko f,f+4~B, f,f+4~B, f,f+4 (o, weszło!) + juggle za 40% (a jak wstaniesz to i za 60%, bo nie ma Yosha bez oki). Fajniusio. :D

 

Kogo obchodzą inne ciosy?

 

This is ridiculous?! THIS... IS... NAMCO!!! :P

Odnośnik do komentarza
Im wiecej któś narzeka tym bardziej daje znać jak słabym jest graczem... Zawsze ufający Namco Matt :P

 

 

;)

Ten tekken bedzie chu#@@#%, łatwy

Stylów jest moze i dużo ale zawsze przeważa ten jeden, jak mu tam było... acha turniejowy :P

:P Swoją droga na turnieju męcząc się z Toba dwie pierwsze rundy zaczne szukać gdzie nie wiesz do końca jak się zachować czy to ruszysz się na reakcje po barku gdzie.. nie należy się juz ruszać,czy to ciosy zzzzzzzz nowej pozycji lub rzut po 3+4 ;) A turniejowka tzn najskuteczniej opanowane te same elementy np Pawlo vs ja :D

 

O dziwo, Yoshi się zrobił podobno trudniejszy. ;) Dużo timingu w jego juggle'ach... ale znając życie i recepty Namco na "dobrą postać", wystarczy dać mu jeden zakapisty cios i nikt nie będzie zwracał uwagi na finezję... (a Yosh takowy cios już posiada. I jest uznawany za Topa w Japonii)

 

Tylko f,f+4~B, f,f+4~B, f,f+4 (o, weszło!) + juggle za 40% (a jak wstaniesz to i za 60%, bo nie ma Yosha bez oki). Fajniusio. :P

 

Kogo obchodzą inne ciosy?

 

This is ridiculous?! THIS... IS... NAMCO!!! :(

A d/f+1+2 steva nie sciagnie yosha z pleców??:D

Edytowane przez Matt-JF
Odnośnik do komentarza

Tu nie chodzi o znajdowanie jakiś smaczków na przeciwnika itp to masz w kazdej bitce, mnie po prostu wnerwia to co namco robi z tą grą.Miałem zaje#$#$$# ściane Niną, miałem po kiego grzyba zabrali timing :krzeslem: jak patrze na dżagle mishimów to ręce opadają, byle babcia wzieta z samu weźmie pada do rkęki i strzeli komplet za 70%.Ktoś mnie wybije to będę mógł iść sobie do sklepu zamówić zestaw śniadaniowy i go zjeśc a jak wróce to i tak jeszcze będę leciał.Przez taki demage akcji ich łatwośc to będzie tylko czekanie na ekranie a nie t6 :zolwik: No i bob.... jak można taie cos wypuśćić na świat :wtf:

Z pleców Yoshera to niby ściągają tylko 12f midy.I jak sie okaże że ta wybitka po barku stefana to nc to komuś je#$$$#%# :]

Odnośnik do komentarza

A nie jest przypadkiem tak że z każdego tekkena na tekkena ;D łatwiej robiło się jg? przecież co kolejna odsłona to większe możliwości, i nikt jakoś nie narzekał, w T5 Bryan też potrafi zabrać 80% energi po jednej wybitce, a z filmików widać że raczej dmg jakoś specjalnie nie będzie się różnił od tego z T5. Łatwe juggle powiadacie.... moge się założyć, że po roku od wypuszczenia tego u nas na PS3, będą leciały takie akcje o których teraz by nikt nawet nie śmiał myśleć :( przecież Ci ludzie grający na tych filmikach nie robią nic nadzwyczajnego... a jako nowa odsłona, t6 na pewno będzie oferował duuuużo nowych możliwości ;) i np ja mam tylko nadzieje że King będzie miał jakąś możliwość wsadzenia między !B a iSW jeszcze jakiegoś malutkiego ciosiku :D :] jeżeli ma :P to to już na pewno nie będzie łatwy juggl, a z pewnością będzie się opłacało go robić bo inaczej nie wyciągniemy większego dmg... iSW ROX ;D

Edytowane przez Bati
Odnośnik do komentarza
Tu nie chodzi o znajdowanie jakiś smaczków na przeciwnika itp to masz w kazdej bitce, mnie po prostu wnerwia to co namco robi z tą grą.Miałem zaje#$#$$# ściane Niną, miałem po kiego grzyba zabrali timing :krzeslem: jak patrze na dżagle mishimów to ręce opadają, byle babcia wzieta z samu weźmie pada do rkęki i strzeli komplet za 70%.Ktoś mnie wybije to będę mógł iść sobie do sklepu zamówić zestaw śniadaniowy i go zjeśc a jak wróce to i tak jeszcze będę leciał.Przez taki demage akcji ich łatwośc to będzie tylko czekanie na ekranie a nie t6 :zolwik: No i bob.... jak można taie cos wypuśćić na świat :wtf:

Z pleców Yoshera to niby ściągają tylko 12f midy.I jak sie okaże że ta wybitka po barku stefana to nc to komuś je#$$$#%# :]

Przesadzasz,już teraz oglądając walki postacie nie biorą strasznej ilości energi a poziom robienia juggli tylko troche spadł bo chcesz porównac juggle anny z Dr do T6 lub DJta? ;] Julce utrudnili po zbiciu i juggle jej biora mniej i lokcie nie siadaja juz jak w DRce.Steve juggle ma mniej wiecej takie same.Problemu z juglami zreszta wcale sie nie ma chodzi mi znowu o turniej wiec nawet gdyby byly trudne w t6 to wiadomo ze kazdy znalazlby najprostsze i najsliniejsze.Yoshek topem to bedzie dziwny tekken xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...