Skocz do zawartości

Tekken 6 / Bloodline Rebellion


albrechtus

Rekomendowane odpowiedzi

jedyna nadzieja w tym, że na online zaś będą masakryczne lagi i nie będzie się dało zrobić nawet 3 hitowego jg

 

hahahahahahahahahhaha

 

jak więc widzicie, ta gra będzie zj'ebana tak czy siak :lol:

 

 

Czy takie posty muszą powstawać?

Nie możesz poczekac aż gra wyjdzie i wtedy oceniać czy jest "zj'ebana" czy nie?

Ty już teraz wiesz ze bedzie "zj'ebana".

 

Bo co?

Bo wchodzi dżagiel za 100% po upadku na inny poziom?

 

To chyba Twój tok myślenie jest "zj'ebany"

 

 

 

Sorry chłopaki ale nie mogłem sie powstrzymać.

Odnośnik do komentarza

Piszcie więcej o tym jaki to TK6 będzie zje'bany! Ubaw jest niewąski :lol:

 

Nie ma Tekkena, w którym nie było akcji za cała energię ale to przecież taka masakra, że trzeba 5 stron forum o tym zapełnić. Co roku kierowców zaskakuje zima, w lecie zawsze szok bo powódź jest, a co część Tekkena wszystko jest zje'bane podczas filmików z automatowej wersji. Niech mnie ktoś uszczypnie...

 

...Polskość.

Odnośnik do komentarza
jedyna nadzieja w tym, że na online zaś będą masakryczne lagi i nie będzie się dało zrobić nawet 3 hitowego jg

 

hahahahahahahahahhaha

 

jak więc widzicie, ta gra będzie zj'ebana tak czy siak ;)

 

 

Czy takie posty muszą powstawać?

Nie możesz poczekac aż gra wyjdzie i wtedy oceniać czy jest "zj'ebana" czy nie?

Ty już teraz wiesz ze bedzie "zj'ebana".

 

Bo co?

Bo wchodzi dżagiel za 100% po upadku na inny poziom?

 

To chyba Twój tok myślenie jest "zj'ebany"

 

 

 

Sorry chłopaki ale nie mogłem sie powstrzymać.

 

Chciał być fajny.

BTW Ktoś pisze post, że w każdym Tekkenie były akcje za cały pasek (oczywiście nie do walki) a kilka postów dalej ktoś narzeka, że ta akcja jest przegięta, więc tekken bedzie zj.ebany. Pozdro i poćwiczcie

Edytowane przez szyper
Odnośnik do komentarza

mam pomysł panowie !! ban na juggle dłuższe niż 6-hitowe, co wy na to ?? ;)

 

dobra, teraz na poważnie bo widzę, że co poniektórzy są moimi postami poirytowani...

 

ja twierdzę, że ta gra raczej będzie głupia niż fajna bo mam podstawy tak sądzić:

 

- współpraca z bandai (po co?)

- rzucanie butami

- kurczaki (te od bruca i ten na końcu - bo może będzie grywalny)

- maczugi jakieś

- bob

- żrące akcje, które są łatwe do wykonania

- ogólnie sytuację kiedy zawodnik tłukł całą rundę a przez rage wje'bał jedną akcją

 

nie wmówicie mi, że to nie wywołuje u was niepokoju !!

 

gdybym, powiedzmy 1,5 roku temu, kiedy nic jeszcze nie było wiadomo na temat TK6, napisał tu na forum, że w nowym TK będzie niewiarygodnie gruba postać imieniem bob, który zwinnosćią przypomina xiajkę, item move i kilkunasto-hitowe jg, to z całą pewnością załatwilibyście mi skierowanie do lekarza.

 

ale to juz nie są tylko przypuszczenia, to już jest sytuacja, z którą mamy do czynienia i niektórzy widzę, nie mieli wyjścia jak tylko się z tym pogodzić, bo przecież złego słowa nie powiedzą o tej grze...

 

ale kłócić się nie chce w żadnym wypadku !! jak online będzie w porządku to ja z pokoju nie będę wychodził. Mówię tylko co mi się nie podoba w tej grze bo mam do tego prawo i argumenty.

 

Może w takim razie wypiszecie to co wam się podoba w tej grze na dzień dzisiejszy, albo w ogóle rzeczy, które przemawiają za tym, że ta gra będzie świetna...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
ja twierdzę, że ta gra raczej będzie głupia niż fajna bo mam podstawy tak sądzić

No to od razu ją skreśl. Skoro już teraz tak zakładasz.

Zawsze możesz zostać przy DR'ce w której są same trudne akcje zabierające nie więcej jak pół paska.

Zmiany są potrzebne i ja je lubię. Nie chciałbym grać w tekkena przez kolejne 3 lata który przypominał by wciąż t5. Troszkę się to przejadło.

Długość combosów mi nie przeszkadza, grywam w GG i tam combosy są równie długie i potrafią więcej zabrać. Rage jest fajny, bo dzięki temu ten który ma cały pasek jeszcze bardziej nie może sobie pozwolić na lekceważenie przeciwnika u którego paska prawie brak.

Nowe postacie mi nie przeszkadzają, niech do jeszcze kolejnego tekkena wrzucą taliba samobójcę, przynajmniej będzie zabawnie, to jest tylko tekken : ).

Edytowane przez Liberty666
Odnośnik do komentarza

Liberty ale item moves to debilizm , musisz to przyznać.

Bije się z kimś i nagle atakuję mnie wataha kurczaków, albo niezidentyfikowany obcas latający trochę to głupie, ale w stylu Japończyków.

Ja wiem że Tekken nigdy nie byl grą która chociaż w małym stopniu z załozenia miala przypominać realizm walki, ale itemki to już jest smiech na sali.

 

W końcu dojdzie do tego że w kolejnej części każda z postaci będzie miała specialne ciosy w stylu Power Rangers, miecze świetlne, toż to nie jest przecież Mortal Kombat. ;)

 

A propo nowych Postaci, nie jest tak źle, ale Bob i jego zgrabne ruchy to troszkę duże przegięcie.

Edytowane przez raVen20
Odnośnik do komentarza

Podoba mi się jedno. Brak pewnego "piątkowego" (czwartkowego?) juggle: Wybitka, jakiś średnio mocny cios, 1, 1, 1, średnio mocny cios.

 

A co go tych "szóstkowych" to nie tyle co drażni damage, co ich długość dżagli. Na VS to będzie masakrycznie wkur'wiało.

 

 

Tak w ogóle ma ktoś filmik z obcasami Niny, shootgunem Bryana (to chyba widziałem), kurczakami Bruce i metalowym penisem gun-jacka?

Bo jak na moje to jakiś dowci'p i Kojima w tym maczał palce.

 

Podoba mi się ten Rodrigo mucios graciac- pewny top z infinitem.

Edytowane przez Kozera
Odnośnik do komentarza
Liberty ale item moves to debilizm , musisz to przyznać.

Bije się z kimś i nagle atakuję mnie wataha kurczaków, albo niezidentyfikowany obcas latający trochę to głupie, ale w stylu Japończyków.

Ja wiem że Tekken nigdy nie byl grą która chociaż w małym stopniu z załozenia miala przypominać realizm walki, ale itemki to już jest smiech na sali.

Nom, zaloze sie ze dzieki kurczakom Bruce bedzie topem, a na turniejach item movesy beda dozwolone i gra bedzie przez to 'popsuta'

Co za debil to wymyslil!

 

W końcu dojdzie do tego że w kolejnej części każda z postaci będzie miała specialne ciosy w stylu Power Rangers, miecze świetlne, toż to nie jest przecież Mortal Kombat. ;)

 

Tak, na pewno do tego dojdzie. No nie....;)

 

Szkoda gadac

Edytowane przez Siwy_
Odnośnik do komentarza

No właśnie na żadnych walkach na poziomie nie widziałem item moves. Widać za bardzo ryzykowne żeby używać, a skoro nie będzie używane to absolutnie mi to nie przeszkadza. Dla mnie gunjack może robić za wyrzutnię tomahawk'ów klasy ziemia-ziemia, jeżeli będzie to bezużyteczne i ryzykowne to nikt nie będzie z tego korzystać.

Odnośnik do komentarza
Panda np. ma karalne walnięcie rybą, które trwa chyba sekundę
. ;) :zgon:

 

Przecież to nawet śmieszne nie jest.

Tu nie chodzi o to ile one zabierają HP, tylko o samo ich istnienie.

To jest śmieszne że takie głupoty wprowadzają do gry,co to miało znaczyć? byc może dla japończyków do jest Zabawne, dla mnie niestety nie jest.

 

Ale jak na to nie patrzeć tekken przechodzi ewolucję tylko czy czasem nie wsteczną :baby:

Edytowane przez raVen20
Odnośnik do komentarza

Wiesz Deliveer forum jest od tego aby dzielić się swoim zdaniem z innymi, a jak Ci się nie podoba że ja To robie to weź sobie chlopakow z podworka i napiszcie swoje własne forum na którym wszyscy będziecie jednomyślni.

 

Proponuję Ci zainwestować w szybki kurs czytania ze zrozumieniem, nigdzie nie napisałem że chcę aby tekken stał się realistyczną grą, ponieważ to nie jest mozliwe, sądze jednak że takie itemki to krok w tył całej serii.

A sądzic Mi wolno, nie sądzisz? ;)

Odnośnik do komentarza

Sadzic ci wolno i grac w tekkena nie musisz.

Chyba zapominasz ze Tekken to japonska gra i jest robiona glownie dla azjatow. Napisz petycje do squar zeby nastepne FF bylo pozbawione japonskich wstawek bo nie mozesz tego zniesc.

Poza tym nie widze nic zlego w tym ze Kuma wali ryba czy Brucowi wylatuja kurczaki z dupy. To w praktyce sympatyczne taunty nic wiecej, a ty sie rzucasz na to z taka nienawiscia jakby to conajmniej niszczylo system gry.

Zydow tez nie lubisz, co?

Odnośnik do komentarza

Wyluzuj Stary....

Dla mnie jest to poprostu dziecinne i tyle. I zamiast robić takie idiotyczne ciosy, mogli by skupić się na czymś mądrzejszym, i pardziej praktycznym.

I wiesz nie podoba mi się to tak jak ty nie masz nic do tego , kazdy ma swoje zdanie i tyle!

 

ps nigdzie nie stwierdziłem ze nie lubie Japońskich wstawek, znowu kolorujesz, i wymyslasz. :P

Odnośnik do komentarza

Dziecinne jest określanie wszystkiego śmiesznego dziecinnym :P

Uznajesz się za wyrocznię w dziedzinie humoru, będąc jednocześnie ignorantem. Po co to?

Jedni lubią American Pie, drudzy Pythona, a jeszcze inni Scary movie.

Posiadając poważną pracę mam dosyć powagi, dorosłości itd. Mam to na codzień i taka 'dziecinność' mnie po prostu relaxuje, śmieszy, kreci, czy choćby sprawdza mój dystans do tego wszystkiego. Dzięki niej odpoczywam od stresu i całego syfu jaki unosi się wokoło. Dlatego właśnie mam to w du'pie, czy Bryan bedzie strzelał z Shotguna itp.

Zresztą te rzeczy będą zbanowane na turniejach, więc nie wiem o co larmo?!

 

Mi jedynie nie pasuje damage i rage. Akcje biorą za dużo energii, a Rage powinno dać się wyłączyć w opcjach.

W domku przy piwku fajnie będzie zjechać kogoś na rage'u kiedy on będzie miał cała energię, ale na turnieju, kiedy będziesz chciał zadać ostatniego lowa, a ktoś zcrushuje cię i zabije, to już nie będzie spoko.

 

To wszystko i tak nie wpłyneło jakoś bardzo negatywnie na rozgrywkę. Tekken 6 już jest zaje'bistą bijatyką, Iron Mike z którym mam kontakt siedzi w Japonii i tłuczę non toper - gra jest na pewno świetna i nie ma tak naprawdę o czym dyskutować. Każdy z nas zrobiłby coś lepiej, to oczywiste, ale DLA SIEBIE :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...