Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.psxextreme.com/ps3-news/4120.html

 

Jesteście podnieceni betą to zaczekajcie do 4 grudnia na nową informację....tak w skrócie można przetłumaczyć sens newsa powyżej.

 

Ciekawe co to będzie,mi się marzy by w wersji pudełkowej od razu był co-op dla kampanii i pojazdy dla multi-niby ma to dojść w późniejszych patchach ale miło by było jakby GG chciała 4 grudnia poinformować,że od razu te dodatki znajdą się na płytce :)

Tak, pisałem już o tym stronę temu. Zostaną ujawnione nowe informacje nt. singleplayera czyt. nowy level(e). Zostanie ujawniona także data premiery - 13 albo 26 lutego.

 

Jeżeli chodzi o COOPa, to na 100% nie będzie go w pudełkowej i Seb Downie powiedział, że w ogóle się na niego nie zapowiada.

 

Stary news Zerciu. Mówiliśmy już o tym tydzień temu :).

 

Jak dla mnie mogliby oglosic, ze premiera odbedzie sie 4 grudnia teog roku, ale pewnie powiedza, ze gra zostala juz ukonczona. :)

A ty z byka spadłeś? :P Raz, że premiera jest już od 9 miesięcy zapowiedziana na luty 2009, a dwa 4 grudnia jest za wcześnie na kończenie gry. Status GOLD gra osiąga na 2-3 tygodnie przed premierą, a nie 2 miesiące. Jest jeszcze dużo czasu potrzebne na beta testy. Poza tym, 4 grudnia skończy się embargo na nowe informacje dt. singleplayera. Jak wiadomo, ostatnie mieliśmy podczas PS Day. Teraz więc czas na nowe.

 

Ten cały 4 grudnia, to po prostu dzień, w którym kończy się embargo na nowe info i wtedy prasa poda nam je. Podobno ujawnią wtedy także edycję kolekcjonerską.

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza
A ty z byka spadłeś? :P Raz, że premiera jest już od 9 miesięcy zapowiedziana na luty 2009, a dwa 4 grudnia jest za wcześnie na kończenie gry. Status GOLD gra osiąga na 2-3 tygodnie przed premierą, a nie 2 miesiące. Jest jeszcze dużo czasu potrzebne na beta testy. Poza tym, 4 grudnia skończy się embargo na nowe informacje dt. singleplayera. Jak wiadomo, ostatnie mieliśmy podczas PS Day. Teraz więc czas na nowe.

 

Ten cały 4 grudnia, to po prostu dzień, w którym kończy się embargo na nowe info i wtedy prasa poda nam je. Podobno ujawnią wtedy także edycję kolekcjonerską.

Rozumiem, ze nie dostales klucza do bety, ale nie musisz tak sie spinac. :D

Wiadomo i to nie od dzis, ze gra nie otrzymuje statusu Gold na dwa meisiace przed premiera - napisalem tylko, ze byloby fajnie gdyby.... :)

 

Domyslalem sie, ze 4 grudnia zostana podane informacje na temat trybu Single Player, ciekawe czym nas zaskocza.

Dosyc dlugo milczeli na temat tego trybu, ale w koncu zostana ujawnione jakies informacje - czekamy. :)

Odnośnik do komentarza

E tam, już się pogodziłem z tą betą :D.

 

 

 

W każdym razie, dla tych co są nowi, polecam zapoznać się ze starymi filmikami z singla. Uprzedzam, są stare, więc mają jeszcze spore ubytki technologiczne (słabe tekstury i słaby ogień).

 

Tutaj nocny level z E3 2007:

 

http://www.gametrailers.com/player/24213.html

 

A tutaj ten z PS Day:

 

http://www.gametrailers.com/player/34152.html

 

Odnośnik do komentarza

A więc czas na małe podsumowanie informacji z Neogafa:

 

Dziennikarze z wybranych serwisów (IGN, Gamespot itd.) dostali 6 leveli z kampanii (cała kampania ma 12 leveli). Embargo trwa do 4 grudnia. Tego dnia, Sony ma zamiar podać nowe informacje dt. KZ2 czyli datę premierę, edycję kolekcjonerską itd. Jednakże, najważniejsze co z tego wynika: Parę osób, które dostało te 6 leveli, zdążyło już wyrazić swoją opinię. Brzmi ona tak: ""I absolutely love it, I've never seen something like this. Props Guerrilla, you did it!" to "Fucking excellent game, there's more variety in the gameplay than you'd think in the beginning" to "this is probably the best FPS game I've ever played"." Oraz dochodzi do tego jeszcze jedna rzecz:

 

"And one last thing: we currently have something better than the Killzone 2 beta. It's still Killzone 2, but we're not allowed to talk about it until December 4...so we won't. In the meantime, we suggest you keep it here, 'cuz you won't want to miss what we have to say next month. Oh no...no, you won't want to miss that".

 

Nie chcę tutaj hypować, ale po wrażeniach z bety, po tym co zdążyli ludzie (w sensie normalni gracze, nie dziennikarze) zagrać na targach i po tym co mówią dziennikarze po zagraniu w połowę kampanii (a ta ma mieć przynajmniej jedną misję, tak epicką, jak render), wynika, że BYĆ MOŻE będziemy mieli do czynienia z najlepszym FPSem, który powstał w historii gier. Ale jak mówię, nie hypuję, poczekajmy do lutego.

 

Edit: Aha, PLOTKI mówią, że 4 grudnia dostaniemy także singleplayerowe demo na PS Store.

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza
A więc czas na małe podsumowanie informacji z Neogafa:

 

Dziennikarze z wybranych serwisów (IGN, Gamespot itd.) dostali 6 leveli z kampanii (cała kampania ma 12 leveli). Embargo trwa do 4 grudnia. Tego dnia, Sony ma zamiar podać nowe informacje dt. KZ2 czyli datę premierę, edycję kolekcjonerską itd. Jednakże, najważniejsze co z tego wynika: Parę osób, które dostało te 6 leveli, zdążyło już wyrazić swoją opinię. Brzmi ona tak: ""I absolutely love it, I've never seen something like this. Props Guerrilla, you did it!" to "Fucking excellent game, there's more variety in the gameplay than you'd think in the beginning" to "this is probably the best FPS game I've ever played"." Oraz dochodzi do tego jeszcze jedna rzecz:

 

"And one last thing: we currently have something better than the Killzone 2 beta. It's still Killzone 2, but we're not allowed to talk about it until December 4...so we won't. In the meantime, we suggest you keep it here, 'cuz you won't want to miss what we have to say next month. Oh no...no, you won't want to miss that".

 

Nie chcę tutaj hypować, ale po wrażeniach z bety, po tym co zdążyli ludzie (w sensie normalni gracze, nie dziennikarze) zagrać na targach i po tym co mówią dziennikarze po zagraniu w połowę kampanii (a ta ma mieć przynajmniej jedną misję, tak epicką, jak render), wynika, że BYĆ MOŻE będziemy mieli do czynienia z najlepszym FPSem, który powstał w historii gier. Ale jak mówię, nie hypuję, poczekajmy do lutego.

 

Edit: Aha, PLOTKI mówią, że 4 grudnia dostaniemy także singleplayerowe demo na PS Store.

Specjalnie mnie to nie dziwi, jestem pod OGROMNYM wrazeniem grajac w bete i mam na uwadzeto ze full version bedzie jeszcze lepszy. pisalem juz to we wczzesniejszym komentarzu, KROL UDERZY W LUTYM I ZASIADZIE NA TRONIE FPS na PS3

Odnośnik do komentarza
Edit: Aha, PLOTKI mówią, że 4 grudnia dostaniemy także singleplayerowe demo na PS Store.

Ciekawe info, oby okazalo sie prawdziwe. :)

Jesli tak to ja jeszcze poprosze o dolozenie trybu Multiplayer i bedzie super.... i w ogole przyblizenie dnia premiery :)

 

Bedzie hicior i to taki, ze ludzie powyskakuja z butow podczas grania, malo tego - nawet od samego ogladania filmikow z gameplaya pospadaja im czapki w glow, a szczeka znajdzie sie kika pieter nizej. :)

Odnośnik do komentarza

Ja od początku podobnie jak Jacobbs jestem spokojny o ten tytuł.Od momentu słynnego rendera wiedziałem ,że dostaniemy nowego króla i grę,o której będzie się rozmawiało latami.Ale po raz kolejny powtarzam-niech nikt się nie nastawia na REWOLUCjĘ-grafikę jak w produkcjach Pixara i cudy w gameplayu jakie jeszcze w grach nie było.Killzone 2 to przede wszystkim najbardziej realnie oddany klimat wojny s-f w oprawie na jaką stać PS3 - niech nikt nie oczekuje od niej drugiego FFVII.Mam nadzieję,że K2 w jakimś małym stopniu przekona inne firmy,że warto długo robić gry i je doszlifowywać w każdym calu-bo mam wrażenie ,że większość gier robiona jest hurtowo i twórcy mają w (pipi)e dopracowywanie.

 

Jeśli już będzie demko K2 to wg mnie na 100% dostaniemy te pre-alpha z tej wszędzie pokazywanej planszy(czyli tej nie nocnej)-mi to i tak wystarczy

 

Luty 2009 będzie gorący,ojj będzie

Odnośnik do komentarza

Ficuś, nie da się ukryć :D. Twoje posty (jak i moje) są tutaj nadal. Drugi post w tym temacie, napisany przez ciebie ^_^

 

killzone na 90% jest prawdziwe.......bo

 

1-przy przemierze killzone na ps2 wszystkie z zamieszczonych screnow okazały się prawdziwe

 

2-nie można posądzić sony że po pokazaniu xbox360 nagle chcieli dobić konsole Gates'a i w dwa dni na szybko nakręcili tą animacje......to jest długo robiony przed e3 filmik

 

3-bo tak powinna wyglądać tak naprawdę gra na nową generacje konsol

 

4-zobaczcie najładniejsze tytuły na ps2 i xbox.....juz teraz zastanawiamy sie czasem czy to render czy real time........pomnożcie to przez kilkanaście razy mocniejsze specyfikacje nowych konsol.......taka grafika jest realna

 

5-w Neo Plus przy okazji wizyty w holandii u wydawców killzona napisali że w ich komputerach jest duzo projektów i gotowych części do następnej gry......mieli ponad pół roku na to by stworzyć na ps3 ten 2 minutowy fragment gry

 

TGS 2005-tam pewnie będzie można zagrać w te cuda

 

 

Ale póki co, wstrzymajmy się jeszcze z szampanem na premierę :P.

Odnośnik do komentarza
1-przy przemierze killzone na ps2 wszystkie z zamieszczonych screnow okazały się prawdziwe

Nooo.... ale to mało znaczący argument akurat, to że kiedyś firma pokazała grę wprost (na dodatek nie szokowała, nie na taką skale jak teraz KZ2) nie musi świadczyć że jest Bóg wie jak czysta, nieskalana i wiarygodna :P.

 

Ja od początku podobnie jak Jacobbs jestem spokojny o ten tytuł

Ej ! a ja to niby nie !? :P. Słusznie tylko stwierdziłem że target render (który notabane tamten był nim, a wielu tu się o to sprzeczało 1-2 lata temu), i w ogule było od cholery ludzi "nie w temacie" wtedy, ale cięcia za offtop i spam poleciał :P.

Odnośnik do komentarza

hehe Dr.Czekolada wtedy komentowałem na swieżo po trailerze i wierzyłem ,że jest to osiągalne na PS3.jednak jak się okazało potem byl to target render.Prawie 3,5 roku minęło i jednak z tego co widzimy założenia renderu zostały osiągnięte(oczywiście graficznie dalej render lepszy).Bądź co bądź czekamy na poczatek grudnia i ten news ,a potem do lutego :)

Odnośnik do komentarza
(oczywiście graficznie dalej render lepszy)

Hmm, ja wprawdzie do takich rzeczy, tak jak ty, podchodzę sceptycznie, ale szczerze, to nie widzieliśmy jeszcze wszystkich leveli. Oczywiście niczego nie sugeruję :P.

 

Ja myślę, że render nas zachwycił dynamiką, grafiką oczywiście też, ale już nie tak bardzo, jak dynamiką. Po prostu ta akcja jak na filmie zabiła.

 

Chyba mi nikt nie powie, że to poniżej robiło wrażenie:

 

720bi2.jpg

w1280.png

Odnośnik do komentarza

No ja dzisiaj przyszla do mnei przesylka , za smieszne pieniadze 20zl zakupilem killzone 1 na ps2 ... z drzacym sercem odpalaem na mojej ps3 ale ruszylo i gra sie nwwet calkiem calkkem, choc mam col5 i roznica jest neisamowita.. to jednak musze jedynke przejsc zeby si ewczuc w klimat.... juz intro dalo troche o fabuile.. i pwoeidzcie mi ci co grali w jedynke, czy wyjasni sie wszytsko jelsi chodzi skad sie wzieli wrogowie dokladnie i dlaczego ?? odpwoeidzice jednym slowem bez spilerow :)bo gralme zaledwie 15 min.

Odnośnik do komentarza
Chyba mi nikt nie powie, że to poniżej robiło wrażenie:

 

Calosc robila i nadal dobrze wyglada, nie ma co sie czepiac jakis drobnostek, bez przesady. Jesli ktos chce to w kazdej grze znajdzie jakas slaba teksture czy inny niezbyt dobry efekt. :)

 

Jesli chodzi o render i to jak w tej chwili wyglada Killzone 2 to gra w obecnej formie bardziej mi sie podoba, od grafiki az po animacje postaci. :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Łyżka dziegdziu:

 

Nie denerwuje Was to, że gra nie posiada zbalansowania ilości osób w drużynach. Często dochodzi do sytuacji, że żołnierzy ISA jest więcej niż Helgastów, co prowadzi do tego, że cała ekipa leci pod ''bazę'' przeciwnika i odcina możliwość ucieczki. W tym momoencie cała akcja sprowadza się do polowania na tego, który wychyli nosa z bazy...No i jeszcze ''friendly fire'', może do klanówek będzie ok, ale na razie chaos.

 

Tyle.

Odnośnik do komentarza

Tak dorwałem sobie dzisiaj Res2 i pykam sobie w single player.I pierwsze co rzuca się w oczy to o wiele lepsza grafika niż w becie multiplayerowej....chyba wiecie do czego bije...jeśli Killzone 2 beta tak się prezentuje to singiel zmiażdzy :).Ojj jestem ciekaw nowego levelu.Przypomne jeszcze jeden z cytatów twórców,kiedy Ci prezentowali pierwszy raz dzienny level znany wszystkim- "dotychczas nie pokazaliśmy Wam naprawdę epickich walk w K2-zamierzamy je zaprezentować w najbliższym czasie".Oby ta grudniowa niespodzianka/level pokazała nam co to znaczy epickość wg GG i K2 :)

Odnośnik do komentarza

Zauwazylem kilka bledow w Killzone 2 Beta. :)

Pierwszy i dosyc duzy to taki, ze na profilu ktorego uzywam nie chce sie zapisywac EXP, rosnie w miare grania tyle, ze gdy wlacze gre ponownie to wraca do poprzedniego poziomu i tym dziwnym sposobem nie moge nabic wiekszego. :) Probowalem skasowac save, ale dane profilu i tak zapisuja sie w pliku z gra.

Poza tym raz zdazylo sie, ze w jednej z rozgrywek podczas rundy Capture & Hold zadna z druzyn nie mogla przejac stacji i trzeba bylo czekac do zakonczenia rundy. Jesli chodzi o grafike to raz widzialem jakies dziwne przeblyski - czesc planszy migala w dziwny sposob i swiecila na pomaranczowo, poza tym w planszy Blood Gracht kiedy ustawimy sie za jednym z kontenerow to otoczenie tla pojawia sie i znika w zaleznosci od kata pod ktorym patrzymy.

 

Wiadomo, ze to jeszcze beta i obecna wersja gry jest pewnie bardziej dopracowana. :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Zapowiedź IGN'u:

 

Link

 

Cytat:

 

No online shooter in the console market could possible claim to look better than Killzone 2, or feature more atmosphere and eye for detail. We get the distinct impression that Sony, after the guffawing of the gaming community post-E3 2005, demanded that Killzone 2 match up to that infamous CG trailer - regardless of the development time or expense. What we're seeing and playing today is the end result of that self-righteous rage, and we absolutely love it. We reckon you'll be pleasantly surprised by just how well Killzone 2 looks and plays. Haters be damned – you'd all best be prepared to chow down on a hefty serving of humble pie on this one...

Odnośnik do komentarza

Wlasnie ponownie odpalilem bete,

 

Po FarCry2, Resistance2 i LBP jakie przeszly przez moje rece w czasie gdy nie gralem w bete, Powiem tak.

 

Ogolny poziom graficzny tych gier nie ma zadnego startu do BETY KZ2.

 

Wiem ze to inny styl , inne gry itd. Nie chodzi mi o to. Samo CZUCIE gry jaka daje niesamowita grafika i ciezki klimat powoduja ze wymienione wczesniej gry wygladaja jak z ubieglej epoki.

 

Nie chce tu niewiadomo jak wychwalac, Ale moim skromnym zdaniem zadna obecnie gra na rynku nie oferuje takiego nagromadzenia elementow, fizyki, brudu, tla i atmosfery jak biedna SKOMPRESOWANA beta.

 

To co sie wydazy w lutym wyznaczy obsolutnie nowy poziom na PS3. NIe mowie ze przeskoczy o lata swietlne czy costam., Ale pokaze ile tak naprawde mocy ma PS3.

Od tego miesiaca gdy wszystkie teamy wewnetrzne beda mialy dostep do silnika tej gry i do narzedzi tam wykorzystanych bedziemy poprostu zachwyceni mozliwosciami tej maszyny.

 

I mam nadzieje ze bedzie jeszcze wieksza przepasc miedzy tytulami startowymi a koncowymi na PS3 niz mialo to miejsce z PS2.

 

O X360 sie nie wypowiem ale niech ten powyzszy tekst nie bedzie dla nikogo powodem wojenki. Zycze aby i na x360 i na PS3 wychodzily rownie piekne gry ale po obcykaniu tego "Dema" jestem przekonany o Mocy PS3.

Edytowane przez karol885
Odnośnik do komentarza
Od tego miesiaca gdy wszystkie teamy wewnetrzne beda mialy dostep do silnika tej gry i do narzeci tam wykorzystanych bedziemy poprostu zachwyceni mozliwosciami tej maszyny.

 

No cóż, z pewnością God of War III dostanie właśnie ten engine, lecz oczywiście ulepszony, więc GOW III będzie z pewnością wyglądał lepiej od KZ2. Jaka gra może jeszcze dostać narzędzia EDGE... hmm...

 

 

 

 

A tak zmieniając temat - filmik z wizyty w Guerilla Games. Był wprawdzie kiedyś tu podawany, ale rozszedł się bez szumu.

 

http://gamevideos.1up.com/video/id/19889

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza
No cóż, z pewnością God of War III dostanie właśnie ten engine, lecz oczywiście ulepszony, więc GOW III będzie z pewnością wyglądał lepiej od KZ2. Jaka gra może jeszcze dostać narzędzia EDGE... hmm...

 

 

będzie jeszcze sporo gier które dopiero zostaną zapowiedziane także na pewno któraś z nich będzie korzystać z tych narzędzi :)

Odnośnik do komentarza
mysle ze duza szanse na ten silnik maja Uncharted 2 i Jak & Daxter.

mysle, ze te gry beda chodzily na poprawionym silniku uncharteda numer 1

chcesz sie zalozyc o kilogram jogurtu bananowego?

 

 

beta dalej dziala? miala byc chyba do 14 a ktos pisal, ze ostatnio odpalil, wiec jak?

a moze jakies plotki o nowych mozliwosciach dostania sie do bety?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...