Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Chociaż mnie wprawdzie polska wersja nie interesuje, to muszę powiedzieć, że jakoś przyjemniej się gra, kiedy wulgaryzmów nie ma. Może jestem dziwny i inny, ale nie znoszę przeklinania. Dla mnie stałe powtarzanie kur.wa etc. jest odznaką prostactwa i infantylizmu (z cyklu, nauczyłem się nowego słowa, teraz patrzcie bo będę go używał co zdanie). Mnie po prostu razi taki język.

 

Na pewno bym nie powiedział, że to ingeruje w scenariusz. Dla dobrego smaku, słowo cholera i kur.wa, zmieniają wiele, a co zmieniają w fabule? Nic. ;)

 

 

Odnośnik do komentarza

270110_lback.jpg

Real foto z Gamestop. Kto nie wierzy niech klika w formułkę (coś im się spieprzyło hehe).

http://www.gamestop.com/Catalog/ProductDet...aspx?sku=270110

Patrzcie na features w grze. Trofea (standard), multi z leaderboardsami, custom soundtrack, obsługa HOME etc. do tego potrzebne jedynie 52Mb na dysku, co ucina wszelkie spekulacje.

btw. recenzenci już dostali swoje wersje

http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p...postcount=10668

Teraz tylko czekać na reki.

Edytowane przez t3xz
Odnośnik do komentarza

Do mnie dobre soczyste przekleństwo użyte w odpowiednim momencie jest zawsze świetne-czy to w rgach czy to w dow(pipi)ach.

A za prostaka,gbura,chama się nie uważam bo co innego użyć przekleństwa jako określenia stanu w jakim się znajdujemy,a co innego używać je jako przecinków.

 

Czekam na info czy inne ścieżki znajdą się na polskim wydaniu gry bo jak nie to kupuje angielską.

 

edit-na forum gameonly ktoś umieścił skana tego artykułu który dziś czytałem w empiku,jak ktoś chce przeczytać go w oryginale to proszę

http://img171.imageshack.us/img171/552/skanowanie0001ed2.jpg

 

Visari przemówi głosem policjanta z Rodziny Zastępczej :D.Gościa konkretnie nie trawię ale z tego co widać ma dość spore doświadczenie w dubbingowaniu

 

 

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
btw. recenzenci już dostali swoje wersje

http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p...postcount=10668

Teraz tylko czekać na reki.

 

Czy Wy nie czytanie poprzednich postów? Było już 5 stron temu... :rolleyes:

 

Okładka z tyłu wygląda konkretnie. Użyli dobre screeny i fajnie "ficzersy" opisują.

 

Jarosław Boberek przemówi głosem Visariego - haha :D:lol: Mnie się on zawsze będzie kojarzył jako głupi gliniarz z Rodziny Zastępczej. Dzięki Bogu, że nie muszę się męczyć polską wersją 8)

 

Wyobrażacie sobie tę mowę po polsku?

 

http://pl.youtube.com/watch?v=tvOkuvUJGF4

 

Ja nie.

Odnośnik do komentarza
(...)

 

Jarosław Boberek przemówi głosem Visariego - haha :D:lol: Mnie się on zawsze będzie kojarzył jako głupi gliniarz z Rodziny Zastępczej. Dzięki Bogu, że nie muszę się męczyć polską wersją 8)

 

(...)

 

Jak USK ocenzuruje grę to jeszcze zatęsknisz za polską wersją <no offence> ; )

 

Mając na uwadze pojemność płyty BR mam nadzieję, że dadzą do wyboru angielski język. O ile powyższy filmik potrafię sobie wyobrazić po polsku, tak mam wrażenie, że klimat na takiej polonizacji by ucierpiał :/

 

Odnośnik do komentarza
Dzięki Bogu, że nie muszę się męczyć polską wersją 8)

 

"achtung ,achtung schnell Helgast anbrechen" Jacobbs nie martw się niemiecka tez będzie zwalona i do tego trzymaj kciuki by cenzorzy w Niemczech jeszcze zielonej krwi nie zrobili :D

 

 

na neo gafie kolesie już grają ale też boją embarga i nic konkretnego nie piszą-intro ponoć masakruje,gra chodzi płynnie,loadingi co każdą misję ok 25sekund i w czasie levelu 2-3 razy na 3 sekundy obraz stanie by coś doczytać z płytki(dało się to zauważyć na niektórych filmikach z preview code) ale dzieje się to zawsze w wybranych momentach np w korytarzach więc nie ma obawy ,że w czasie wymiany ognia nas to zaskoczy..Podobno w fullu miało tego nie być więc jest nadzieja,że przestojów nie będzie w wersji pudełkowej

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

 

 

lol, "Kto chcę zagrać w KILLZONE 2 przed premierą? Widzę las chętnych graczy ;) Wystarczy złożyć zamówienie w sieci sklepów GameStop"

 

wydawało mi się że kolejność powinna być odwrotna, najpierw gramy w demo, i gdy nam się spodoba to decydujemy się na produkt, tu jakby to jest odwrócone, chcesz sprawdzić gre? najpierw za nią zapłać

Odnośnik do komentarza

Przecież tam dalej pisze,że demko będzie ogólnodostępne na PS Store tylko,że po premierze gry.Swoją drogą dziwna zagrywka Sony-ja bym je wypuścił przed premierą by niezdecydowani mogli zagrać.Choć swego czasu było zestawienie ze sprzedażą gier z demkiem przed premierą i bez demka i podobno l;epiej sprzedawały się gry bez demka....więc może sony woli dmuchać na zimne

Odnośnik do komentarza

Co Wy takie stare newsy dajecie? <_< Przecież o tym demie już gadaliśmy pół tygodnia temu. :rolleyes:

 

Zeratul nawet się oferował, że je opchnie.

 

"achtung ,achtung schnell Helgast anbrechen" Jacobbs nie martw się niemiecka tez będzie zwalona i do tego trzymaj kciuki by cenzorzy w Niemczech jeszcze zielonej gry nie zrobili biggrin.gif

 

Hehe, nie martw się :P. USK jest już mniej restrykcyjne, na tyle, że wypuścili Dead Space bez cenzury.

Odnośnik do komentarza

miały być krwi a napisałem gry-niezły suchar ale widzę,że skumałeś :P

 

A news w połowie stary-dopiero teraz oficjalnie wiemy,że demko po premierze będzie dla wszystkich :)

 

btw-145 stron tematu o grze ,która jeszcze nie wyszła.....jeśli to miałoby się przełożyć na sprzedaż to GTA4 z miejsca pobite :P

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Skumałem ;).

 

Co do stron tematu, cóż, gra wzbudziła dużo kontrowersji od 2005 roku :).

 

Kolejny news z mojej strony - Seb Downie znowu zaczyna odpowiadać na pytania.

 

http://boardsus.playstation.com/playstatio...thread.id=90044

 

Chciałem jeszcze od siebie dodać, że mam nadzieję, iż Sony wypuści przed premierą jeszcze jakiś bajerancki trailer.

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza
Chociaż mnie wprawdzie polska wersja nie interesuje, to muszę powiedzieć, że jakoś przyjemniej się gra, kiedy wulgaryzmów nie ma. Może jestem dziwny i inny, ale nie znoszę przeklinania. Dla mnie stałe powtarzanie kur.wa etc. jest odznaką prostactwa i infantylizmu (z cyklu, nauczyłem się nowego słowa, teraz patrzcie bo będę go używał co zdanie). Mnie po prostu razi taki język.

 

Na pewno bym nie powiedział, że to ingeruje w scenariusz. Dla dobrego smaku, słowo cholera i kur.wa, zmieniają wiele, a co zmieniają w fabule? Nic. ;)

powiem tyle jak nad glowa by ci lataly pociski ( oczywiscie w rzeczywistosci ) to nie dbalbys o jezyk..mysle ze nie musze wchodzic juz glebiej w sprawy aktorstwa i realizmu postaci i akcji

Odnośnik do komentarza

Izon - Killzone 2 to zwykły, hollywodzki koncept, nie jest to żaden symulator pola walki czy coś. To najzwyklej efekciarska, ale nie realistyczna gra ;). Ona i COD 4 mogą wziąć ze sobą ślub. Obie są hollywodzkie. Daleko im do realizmu.

 

Ale o co mi chodzi? Ano o to, że skoro mamy do czynienia z hollywodzką grą, to przecież nie trzeba popadać w dokładność.

Odnośnik do komentarza
Że Ty nie masz takiej potrzeby, to nie znaczy że inni tez mają.

 

A to apropo czego? :huh:

 

Bo jeżeli chodzi o wulgaryzmy, to polecam naukę czytania ze zrozumieniem, ponieważ ja tylko wyraziłem swoje zdanie. Pisał ktoś tutaj o jakichś potrzebach?

 

Ile ty w ogóle masz lat człowieku? Myślisz, że jak się zachowasz jak ostatni prostak tj. naspamujesz, to zmienisz decyzję firmy, która została już dawno temu podjęta? :rolleyes:

 

Chyba, że pisałeś to ironicznie, to wybacz, ale ja nie mam poczucia humoru.

 

Dobrej nocy życzę :).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...