Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Ficuś, a Ty wiesz, że kiedyś Seb się obraził? :P. Było to jakieś 7-8 miesięcy temu, kiedy nie było nowego info, a ludzie cały czas zadawali pytania. Seb cierpliwie odpowiadał na pytania i w końcu, ludzie zaczęli robić taki chaos, że się wytrzymać nie dało. Setki głupich postów, zaczęło się ubliżanie mu, że nie daje więcej info, że Sony przesunęło premierę na luty 2009 i w ogóle. Seb się podobno obraził i nie było go widać do czasu targów w Lipsku. Dlatego też, tamten stary temat z pytaniami do deva po prostu poleciał. Za dużo chamstwa. Zrobiło się gorzej niż na Gametrailers. :rolleyes: A to już jest wyczyn.

 

I w ogóle szacun dla Sony, że od czasu rendera, nie powiedzieli ani słowa o tym "jakie to KZ2 będzie wypasione". Mają nauczkę, że dobra gra sama się obroni.

Odnośnik do komentarza

Te fragmenty intra (nie oszukujmy się, to nie może być całe intro :), nie takie krótkie) są podobno na enginie gry. Widać, że PS3 potrafi wygenerować coś takiego bez AI, fizyki itd. (wiadomo, cała moc poszła w tekstury, polygony i efekty). Bez środowiska gry, to jest realne to wygenerowania.

 

Napiszę tak jak Zeratul napisał na początku prezentacji E3 2007 (tak nadal to pamiętam Zer, piątej rano się nie zapomina :P) kiedy był utwór (oczywiście wypowiedź lekko zmodyfikowana) z Halo 3:

OMG jak ta gra wygląda OMG... Helgazm... :1pl:

 

http://i42.tinypic.com/deqwia.jpg

 

OMG

 

Wałek - już się wyjaśniło na Neogafie, że to dokładnie to co mówiłeś. To nie jest intro do kampanii, tylko właśnie taki trailerek jak się nic nie robi w menu.

Odnośnik do komentarza

ogladam sobie te wszystkie filmiki, oceniam i wyraze swoja opinie

 

NIC CIEKAWEGO, Halo 3 i Gears2 maja duzo lepsze tekstury, Sama historia mnie nie interesuje bo swiat zbudowany jest tak plastikowo, zero realizmu,

 

Napewno ta gra okaze sie kolejnym crupem jakich pelno na PS3

 

HALO RULES,

 

 

Tak by brzmiala zapewne wypowiedz, hmmm przeciwnego obozu ;)

 

I tu wkleje cytat Hiva : "zal mi co niektorych", juz chyba wiem kogo :)

 

 

Odnośnik do komentarza

A kto się nimi przejmuje?

 

Po samych filmikach już widzę, że grafa jest lepsza niż w GoW 2 (a co dopiero, jak będę w to grał...), a po opiniach z bety liczę na jeszcze lepsze multi niż w CoD 4. Też Halo 3 ma multi bardzo dobre tylko imo szybko się nudzi, z kolei gearsy nie nudzą się, także mają świetne multi tyle, że te wszystkie bugi i LAGI zepsuły tą grę. Dlatego wielkie nadzieje podkładam w nowym Killzone, jeśli rzeczywiście multi będzie koszące, jak to mówią wszyscy "betatesterzy" to już chyba wiem, jaka gra będzie moją najlepszą ever. 8)

 

Na premierę, będzie trzeba kupić te PS3 + headset od Sony + HDMI za 100$ (LOL, pozdro zer :lol: ) no i samą grę oczywiście, więcej mi już wtedy nie trzeba, a klocka odstawiam, albo nawet oddam bratu. ;]

Edytowane przez Dark AlexX
Odnośnik do komentarza
No i mamy intro (wydaje mi sie ze sa to fragmenty intra, cos co pojawia sie gdy w menu dluzszy czas nic nie robimy)

http://www.gametrailers.com/player/44145.html

 

Zreszta, na gametrailers, mamu juz 3 filmiki. :)

 

CO tu duzo gadac...piekne, piekne, piekne

http://www.gametrailers.com/player/44150.html

 

O kur@# na te wszystkie filmiki.Coś takiego jeszcze nie miało miejsce w grach-ta gra olśniewa.

 

PS.Trailer na 100% jest renderem-nie przesadzajmy :P

 

edit-jak ktoś się doczepi do jakiejś słabszej tekstury przy takim wykonaniu gry ,postaci,scenografii i efektów na ekranie i mi napisze ,że strona techniczna tej gry to nic nadzwyczajnego i Assasin Creed,GoW2 lub Far Cry2 wyglądają lepiej lub porównywalnie to do mnie jest autentycznym pajacem.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

AC-skończyłem,FC2-grałem sporo,miałem na chacie ponad miesiąc,GoW2-kumpel ma x360 z uczelni i widziałem u niego prawie każdy etap i sam trochę grałem :)

 

K2-też skończę,na razie oceniam to co widzę po filmikach ,takich detali i przywiązania do szczegółów nie ma żadna gra

 

Gif(lspoiler) O_o

 

http://i41.tinypic.com/2dtag6h.gif

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
GG wyliczylo 10 godzin na przejscie kampanii, czyli jest bardzo przyzwoicie. Ja wiem, ze w moim przypadku bedzie co najmniej 13-16 godz, jesli wezme poziom trudnosci hard,

Jestem pod wrażeniem gościa,od kilu miesięcy siedzi na oficjalnym forum playstation i odpowiada na setki jeśli nie tysiące pytań fanów-zero ,dosłownie zero kłamstwa,przekoloryzowania,marketingu...

To pierwsze to właśnie marketing :), bo wszystko jest kwestią poziomu trudności.

10h zajmie singiel na Normalu raczej mało doświadczonym Graczom. Ale i tak jest nieźle... :>

Edytowane przez Butcher
Odnośnik do komentarza

Jeśli na ukończenie kampanii potrzeba będzie 10 godzin to nie jest ot zły wynik, w sumie to taki standard dzisiaj, choć nie narzekałbym gdyby była dłuższa bo gram w gry na konsole tylko na singlu ewentualnie split/co op. Zresztą moje łącze i tak nie pozwoliłoby mi na granie bez lagów, a to już mija się z celem...

Odnośnik do komentarza

Wlasnie jestem po trailerze Ballet of Death...

0__________o

 

 

edit:

Ballet of death

http://www.ps3site.pl/ces-09-killzone-2-trailer/13827/

 

reszta trailerów z CES

http://www.ps3site.pl/ces-09-wysyp-trailer...llzone-2/13831/

 

 

Guerrilla Games... szacunek.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
Wlasnie jestem po trailerze Ballet of Death...

0__________o

 

Ja tez i jestem poprostu w szoku. Powiem wam ze ostatnio jakos przestalem sie interesowac sie KZ 2, ale mialem w tym cel. Chcialem zeby Hype mnie ominol zeby te gre wchlonac dopiero po przemierze...Ale coz nie wytrzymalem obejrzalem to co osatnio wyszlo i..smiem twierdzic ze pojawi sie fps ktory wkoncu zdetronizuje fpsowe hity na mojej wlasnej liscie top 3 czyli Red Faction i RCTW. To jak ta gra wyglada, jaką ma animacje, jaki ma klimat poprostu wgniata mnie w fotel. To jest cos niesamowitego. I nie dziwie się Ficusiowi ze pisze takie rzeczy. Poprostu te trailery pokazuja ze mamy do czynienia z nową jakoscia, mozliwe ze z najbardziej filmową grą tej generacji. A ja ide ogladac jeszcze raz taniec smierci bo to jest poprostu kur.. przełom:)

Odnośnik do komentarza

reszta trailerów równie niewiarygodna,choć trochę już walą spoilerami.Mnie zmiażdżyła eksplozja na pędzącym pociągu na jednym z filmików-dym z eksplozji rozchodzi się idealnie z wiatrem....postaram się za niedługo wstawić gifa z tym.

 

Ta gra nie chce być fotorealistyczna,K2 to zdecydowanie gra wyglądająca najbardziej jak render z wszystkich gier jakie kiedykolwiek powstały.

Odnośnik do komentarza

Nie mam pytan,

Jak puscilem to na TV to tak mna wymiotlo, ze tylko skarpetki w pokoju zostaly.

 

Wiem, ze jeszcze za wczesnie na takie osady ale cos mi sie wydaje, ze ta gra bedzie kiedys wymieniana w jednym rzedzie zz najlepszymi w historii gier.

Tak jak FF7 jest korona jRPG

Jak Silent Hill 2(?) najlepszym survival-horrorem

Jak GT3 i GT4 najlepszymi samochodami itd

 

 

TAk KZ2 bedzie korona w gatunku FPS.

Tak mi sie wydaje

Edytowane przez karol885
Odnośnik do komentarza

Gra wyglada niesamowicie, animacja postaci jest swietna, dzwieki super, a klimat rewelacyjny. :D

 

Same superlatywy, ale ciekawe jakie beda negatywne strony i wady gry - zawsze moze pojawic sie np. zle wywazony poziom trudnosci czy jakis glupi boss, albo cos gorszego. :D

Tak tylko gdybam ale szczerze mowiac mam nadzieje, ze wszystko bedzie dopiete na ostatni guzik i gra bedzie w pelni dopracowana, to co na razie widac i slychac z filmikow jest swietne, gra ma swietny design i klimat. :D

 

Z niecierpliwoscia czekam na ta gre, kazdy fkolejny filmik tylko powieksza juz i tak ogromny hype, niby 25 lutego juz niedaleko, ale trzeba jeszcze troche zaczekac. :)

 

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Nie wykluczone, że będą jeszcze dziś lub jutro... najpóźniej w najbliższy czwartek ;)

 

Killzone 2: Forgive The Hype, This Will Be A Defining Experience

http://www.n4g.com/ps3/NewsCom-257093.aspx?CT=1#Comments

 

pierwszy komentarz

 

After this game launches everyone will say:

 

"The next generation starts NOW!"

 

;)

Odnośnik do komentarza
Bedzie w koncu ta limitka czy nie? Bo juz prawie polowa stycznia, a o limitce ni widu ni slychu.

A od kiedy 9 stycznia to "prawie" połowa stycznia? :D

 

Wiesz, w sumie to już mamy luty, prawie...

 

A tak na serio, to Seb Downie powiedział, że "not talking about Special Edition yet", więc raczej będzie. Jest jeszcze czas na zapowiedź :).

 

Niedługo zresztą ma ruszyć cała machina reklamowa i w ogóle.

Odnośnik do komentarza

Anyway Jacobbs, jasne moga nawet oglosic limitke dzien przed premiera, ale kto wtedy na tym zyska? Nikt. Killzone 2 jest dla Sony tym czym Halo 3 dla Microsoftu. A teraz porownaj sobie kampanie reklamowa obu produktow...

 

Wywroze cos teraz... z takim marketingiem KZ2 sprzeda się w pierwszym tygodniu poniżej 2mln.

Poza tym IMO Microsoftowi o wiele latwiej bylo reklamowac Halo 3. Po pierwsze Master Chief to ikona nie tylko gier video, ale i kultury masowej. W KZ2 nie masz charyzmatycznego bohatera. Po drugie caly patos, cale "Believe", samotny żolnierz walczący o przetrwanie ludzkości. Wpompowali to w reklamy... uruchomił się głęboki patriotyzm amerykanów, no i użyli kart kredytowych. Sony nie ma takiego czegoś. A reklamą na obłędną grafikę świata nie podbiją. Spójrz chociaż na pierwszą reklamę GoW... poza świetną grafą, to co uderzało, to smutek i samotna walka Feniksa przeciwko Locustom (mimo iż w grze samotny nie był).

 

Naprawdę mnie cholernie interesuje czym uderzy Sony w reklamie. Powinni użyć Helghastów, bo oni są ikoną KZ, ale jak tu przyciągnąć kupującego Helghastem.

 

btw. widzieliście ostatnią reklamę PS3 na GT? IMO w końcu świetna reklama PS3. Pierwsza która mi się naprawdę podoba.

Odnośnik do komentarza
Anyway Jacobbs, jasne moga nawet oglosic limitke dzien przed premiera, ale kto wtedy na tym zyska? Nikt. Killzone 2 jest dla Sony tym czym Halo 3 dla Microsoftu. A teraz porownaj sobie kampanie reklamowa obu produktow...

 

Wywroze cos teraz... z takim marketingiem KZ2 sprzeda się w pierwszym tygodniu poniżej 2mln.

Poza tym IMO Microsoftowi o wiele latwiej bylo reklamowac Halo 3. Po pierwsze Master Chief to ikona nie tylko gier video, ale i kultury masowej. W KZ2 nie masz charyzmatycznego bohatera. Po drugie caly patos, cale "Believe", samotny żolnierz walczący o przetrwanie ludzkości. Wpompowali to w reklamy... uruchomił się głęboki patriotyzm amerykanów, no i użyli kart kredytowych. Sony nie ma takiego czegoś. A reklamą na obłędną grafikę świata nie podbiją. Spójrz chociaż na pierwszą reklamę GoW... poza świetną grafą, to co uderzało, to smutek i samotna walka Feniksa przeciwko Locustom (mimo iż w grze samotny nie był).

Tu nie pozostaje mi nic innego jak się po prostu zgodzić. Reklamy Halo 3 były świetne, a poza tym, właśnie, ikona. Nie jest wprawdzie seria Halo wpompowana w kulturę masową, jak np. Star Wars, ale mimo wszystko. Zresztą, o ile mnie pamięć nie myli, większość egzemplarzy Halo 3 zeszło w stanach, więc wszystko mówi za siebie. Poza tym, Halo 3 to wspaniała gra i w sumie jedyne co rozczarowało to tekstury (nie powiem grafika, bo efekty wybuchów itd. były świetne).

Naprawdę mnie cholernie interesuje czym uderzy Sony w reklamie. Powinni użyć Helghastów, bo oni są ikoną KZ, ale jak tu przyciągnąć kupującego Helghastem.

 

No to jest pytanie. Hmm, tak reklamowali Killzone 1 w Europie.

 

http://www.youtube.com/watch?v=5WZHwH5LW4E

 

Nie jest żaden wyznacznik, ale ciekawostka :).

 

Hmm, widzisz MC myślisz Halo, widzisz Seva myślisz Kil... e nie pasuje, faktycznie tylko helghastów można użyć (przez to jest też na okładce NTSC).

btw. widzieliście ostatnią reklamę PS3 na GT? IMO w końcu świetna reklama PS3. Pierwsza która mi się naprawdę podoba.

Pokaż :).

 

Ciekawe czy ta gra zaskoczy czyms jeszcze poza fenomenalna grafika.

Tak, zaskoczyło już - epickością, designem, wykonaniem technicznym w kwestii animacji oraz muzyką. Jeszcze tylko brakuje fabuły, która w poprzednich częściach Killzone była w porządku. Ale to się okaże trochę później. Każdy kto czytał historię uniwersum w KZ, wie czego się spodziewać :). Jest na oficjalnej stronie. Dużoooo do czytania.

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...