Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

A ja sie zastanawiam gdzie złożyć pre-order :) Kupiłbym w MM ale bankowo będzie kosztować 239 zł, wole taniej kupić. W gameover.pl jest za 189 zł, słyszałem różne opinie o tym sklepie, zamawiał ktoś z was coś tam przedpremierowo?

 

Ja zamawiałem Motorstorma:PR przedpremierowym zamówieniem na tej stroncye i wszystko było OK. Polacam

 

Niestety nie ma jeszcze dema na PS Store PL/EU :(

Odnośnik do komentarza
Trututututu majtki z drutu. 1.1 miliona preorederów w samej tylko Europie:

http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=207519

Zaczynam wierzyć w moc KZ2. :lol:

O KORWA!! 8) Ciekawe jak US, gdzie jest wieksza baza userów. Może mi ktoś wkleić treść tego artykułu na stronie? Mam zablokowane anglojezyczne strony o grach w pracy, a chciałem sprawdzić jego wiarygodność by newsa napisać.

 

Dziekuje

Odnośnik do komentarza

Zeratul

 

The Guardian sits down to talk for a candid interview with SCEA boss David Reeves. In the interview, he believes that to maintain profitability in the current climate they "simply have to suffer a little," "go down in market share and mind-share.

 

Also of note was his indication that preorders for Killzone 2 have surpassed 1.1mill units.

 

Poza tym, pomyśl sobie o preorderach w USA oraz tych którzy jeszcze nie złożyli (np. ja :P).

 

A jak dochodzi fakt, że dopiero zaczynają kampanię reklamową, to 2 miliony w dniu premiery pękną jak nic. Ciekawe czy uda im się pokonać Halo 2 :o

 

Wiolku - znając KZ2 to mało. Beta miała 460 MB, a były 3 mapki.

Odnośnik do komentarza

Chciałem jeszcze tylko coś o demie powiedzieć - nie podoba mi się, że użyto pierwszego poziomu gry do dema <_< Wiem, że do prezentacji się nadaje doskonale i ludzie go lubią, ale osobiście, najmniej mi się ze wszystkich pokazywanych podoba. Myślałem, że dadzą drugi poziom gry "Blood Meridian" czyli ten, który był pokazywany na E3 2007 i GC 2007.

 

Główny motyw muzyczny z Killzone 2 do posłuchania (kopie jaja).

 

http://www.killzoneunit.com/kz/?p=2136

 

Tutaj możesz go ściągnąć.

Odnośnik do komentarza

Właśnie wyjrzałem z mojej dziupli, w której przez ostatnie 1,5 godziny młóciłem w tego o to shootera. Zaglądam tylko na chwilkę aby napisać tego posta. A moje wrażenie po zagraniu w demo jest...

 

 

OJA(pipi)EHELGHAZMORGAM :1pl: :blink::wacko:

 

Tego się nie da opisywać. Po prostu się nie da.

 

To trzeba zobaczyć i zagrać. AKCJA AKCJA i jeszcze raz akcja. Grafika jest przepiękna, dynamika gry jest za(pipi)ista. Sterowanie? Miodzio. Gameplay? Lepszego być nie mogło.

 

Coś czuję, że gra naprawdę zdetronizuje mojego obecnego lidera shooterów na konsolach - Halo 3. Jak tak wygląda multi to... :D

 

Szczękę z podłogi zbierałem co około 5 sekund przy demie. ^_^

 

Jedyne rozczarowanie to długość dema - Przeszedłem w około 11 minut.

 

Zaliczyłem już niezliczoną ilość razy.

 

Wypróbowałem trzy wersje językowe - niemiecką, polską i angielską. Najlepiej wypada angielska, potem polska, a na końcu niemiecka - choć obie tj. pl i niem są po prostu tragiczne. Grać tylko po ang, chyba, że się nie rozumie języka, to wtedy tylko pl :).

 

Sony i Guerilla - :bow: Stworzyliście niemożliwego shootera.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...